Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

20 sierpnia 2018 12:36
👁 617 (0,33 dziennie)

Kliniki Terapii Allenort

Allenort

KONTAKT
MAPA
O NAS

W klinikach Allenort można liczyć na najlepszą pomoc psychiatryczną, psychologiczną oraz terapeutyczną. Stale rozbudowujemy sieć naszych placówek i nawiązujemy współpracę z najlepszymi specjalistami w kraju. U nas można dokonać kompleksowej diagnostyki psychiatrycznej oraz rozpocząć leczenie pod opieką specjalisty.
Nasze placówki w swojej ofercie mają także coaching osobisty, doradztwo zawodowe oraz możliwość wykonywania różnego rodzaju testów psychologicznych. Gwarantujemy dyskre

W klinikach Allenort można liczyć na najlepszą pomoc psychiatryczną, psychologiczną oraz terapeutyczną. Stale rozbudowujemy sieć naszych placówek i nawiązujemy współpracę z najlepszymi specjalistami w kraju. U nas można dokonać kompleksowej diagnostyki psychiatrycznej oraz rozpocząć leczenie pod opieką specjalisty.
Nasze placówki w swojej ofercie mają także coaching osobisty, doradztwo zawodowe oraz możliwość wykonywania różnego rodzaju testów psychologicznych. Gwarantujemy dyskrecję oraz dobre warunki cenowe naszych usług. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i do skorzystania z naszej oferty.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Kliniki Terapii Allenort Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Psycholog online 24 Internetowa Poradnia Psychologiczna

Lubelska 13a, Rzeszów (podkarpackie)

Gdy masz problemy z psychiką ludzką, udaj się na konsultacje psychologiczne online. Nie radzisz sobie z wyzwaniami otaczającego świata i każda przeszkoda stawia barierę samorealizacji? Psycholog online znalazł sposób, jak poradzić sobie z każdym załamaniem nerwowym. Licencjonowani psychoterapeuci oczekują Ciebie świadcząc pomoc psychologiczną online. Psycholog internetowy łączy pacjentów z indywidualnymi terapeutami i wspiera proces psychoterapii online. Szybko otrzymasz termin na terapię. To n ...... więcej »

Dodano 26 lipca 2021 07:47

👁 123 (0,16 dziennie)

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Wrocław

Legnicka 55a/7, Wrocław (dolnośląskie)

Nasi specjaliści świadczą psychologiczne wsparcie w klasycznej formie i online. Jeżeli więc chciałbyś skorzystać z naszej porady, porozmawiać przez telefon bądź internet sprawdź nas. Nie ma takich zdarzeń, z którymi nie można dać sobie rady. Najważniejsze okazuje się być profesjonalne wsparcie. Z całego serca zapraszamy.... więcej »

Dodano 25 lipca 2016 20:46

👁 1205 (0,46 dziennie)

Mental Benefits Sp. z o.o.

Wsparcie psychologiczne dla firm i pracowników

Sikornik 18, Gliwice (śląskie)

Mental Benefits zajmuje się świadczeniem usług online związanych ze zdrowiem psychicznym i fizycznym. Nasze wsparcie kierujemy do pracodawców, działów HR i managerów, którzy chcą zadbać o dobrostan swoich pracowników. Nasza opieka realizowana jest poprzez benefity zdrowotne EAP. Zapewniamy pracownikom dostęp do specjalistów z dziedzin tj. psychologia, psychoterapia, dietetyka i psychodietetyka, fizjoterapia, logopedia. W naszej ofercie znajdują się również zajęcia jogi i fitness. Oferujemy równi ...... więcej »

Dodano 6 marca 2023 16:06

👁 33

Centrum Terapii ProPsyche

Dygasińskiego 18, Warszawa (mazowieckie)

Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnej i specjalistycznej pomocy psychologicznej lub psychiatrycznej, zapraszamy do naszej placówki w Warszawie. Nasze Centrum należy do ogólnopolskiej sieci wysokospecjalistycznych poradni o podłożu psychologiczno-psychiatrycznym. Kliniki Allenort znajdują się także w innych miastach w Polsce; w skład kliniki w Warszawie wchodzi również pierwszy w Polsce prywatny Szpital Psychiatryczny. W Centrum ProPsyche skorzystasz z profesjonalnej pomocy psychologicznej i ...... więcej »

Dodano 21 kwietnia 2020 09:15

👁 112 (0,09 dziennie)

branded.me/pomocpsychologiczna

Pomoc psychologiczna

ul. Dunikowskiego 4, Warszawa (mazowieckie)

Gabinet psychologiczny prowadzony przez Jacka Sędkiewicza. Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń.... więcej »

Dodano 22 lipca 2016 08:21

👁 668 (0,26 dziennie)

Ośrodek pomocy psychologicznej Intra

Bajana 40, Warszawa (mazowieckie)

Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej działa w Warszawie od ponad 25 lat. Wśród świadczonych w nim usług znaleźć można: terapie indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych; treningi asertywności, relacji interpersonalnych, antystresowe oraz asertywności symbolicznej. Pracownicy Ośrodka są autorami programu psychoprofilaktycznego, który został wdrożony w wielu szkołach. Innym obszarem jego działalności są szkolenia firm oraz instytucji.... więcej »

Dodano 16 maja 2016 08:56

👁 618 (0,23 dziennie)

Ewdomed

Hospicjum domowe, pielęgniarska opieka długoterminowa, wypożyczalnia sprzętu

Al. Wojska Polskiego 6, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Ewdomed jest polską firmą prowadzoną przez zawodową pielęgniarkę. Firma powstała w 2013 roku jako przedsięwzięcie lokalne mające na celu poprawę życia osób obłożnie chorych oraz seniorów. Nasza firma stale rozwija swoją działalność w sektorze usług realizowanych w domu chorego. Priorytetem naszej działalności jest edukacja medyczna oraz rozwój tzw. długoterminowej opieki pielęgniarskiej.... więcej »

Dodano 16 lipca 2018 10:43

👁 897 (0,47 dziennie)

Pracownia Psychologiczna Nurty

Barcicka 27, Warszawa (mazowieckie)

Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem, w którym zgłaszające się do nas osoby mogą liczyć na profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną, psychologiczną, seksuologiczną oraz mediacyjną. Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób. Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.... więcej »

Dodano 20 lipca 2023 09:06

👁 19

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień SENS

http://psychoterapeuta-krasnik.pl/

Lubelska 88, Krasnik, Kraśnik (lubelskie)

Zapraszam do Gabinetu Psychoterapii i Terapii Uzależnień SENS. Oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną.... więcej »

Dodano 26 listopada 2019 10:31
Aktualizacja 26 listopada 2019 10:41

👁 500 (0,36 dziennie)

Fundacja "Droga do Domu"

Centrum Rozwoju i Psychoterapii

Zachodnia, Łódź (łódzkie)

Prowadzimy Centrum Rozwoju i Psychoterapii. Oferujemy pomoc psychologiczną: konsultacje i psychoterapię dla osób w kryzysie, cierpiących z powodu stresu, depresji, nerwic, przeżywających trudności w relacjach, w życiu osobistym i pracy, pragnących lepiej poznać i zrozumieć siebie, doświadczających problemów jako rodzic.... więcej »

Dodano 14 marca 2013 12:46

👁 4420 (1,15 dziennie)