Dodaj firmę Zaloguj się

20 sierpnia 2018 12:36
👁 638 (0,3 dziennie)

Kliniki Terapii Allenort

Allenort

KONTAKT
MAPA
O NAS

W klinikach Allenort można liczyć na najlepszą pomoc psychiatryczną, psychologiczną oraz terapeutyczną. Stale rozbudowujemy sieć naszych placówek i nawiązujemy współpracę z najlepszymi specjalistami w kraju. U nas można dokonać kompleksowej diagnostyki psychiatrycznej oraz rozpocząć leczenie pod opieką specjalisty.
Nasze placówki w swojej ofercie mają także coaching osobisty, doradztwo zawodowe oraz możliwość wykonywania różnego rodzaju testów psychologicznych. Gwarantujemy dyskre

W klinikach Allenort można liczyć na najlepszą pomoc psychiatryczną, psychologiczną oraz terapeutyczną. Stale rozbudowujemy sieć naszych placówek i nawiązujemy współpracę z najlepszymi specjalistami w kraju. U nas można dokonać kompleksowej diagnostyki psychiatrycznej oraz rozpocząć leczenie pod opieką specjalisty.
Nasze placówki w swojej ofercie mają także coaching osobisty, doradztwo zawodowe oraz możliwość wykonywania różnego rodzaju testów psychologicznych. Gwarantujemy dyskrecję oraz dobre warunki cenowe naszych usług. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i do skorzystania z naszej oferty.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.235.20.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Kliniki Terapii Allenort Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Psychotesty-Mediacje Virginia Rogozińska Psycholog Transportu

Chwaliszewo 7/8, Poznań (wielkopolskie)

Pracownia Badań Psychotechnicznych Psychotesty Badania umożliwia wykonanie testów dla kandydatów do pracowania na stanowisku kierowcy, operatora wózka widłowego, instruktora jazdy itp. Badania sprawdzają cechy osobowości oraz sprawność fizyczną, wzrokową, szybkość reakcji, zdolność koncentracji itp. Psycholog podejmuje się również mediacji w sporach, a także pomaga osobom z kłopotami emocjonalnymi czy walczącymi z uzależnieniami.... więcej »

Dodano 21 czerwca 2021 10:28

👁 167 (0,16 dziennie)

Edu Sukces Sp. z o.o.

Grzymały-Siedleckiego 31 lok. 25, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

EDU SUKCES to firma oferująca profesjonalne wsparcie w zakresie nadzoru pedagogicznego. Pomagamy na różnych etapach funkcjonowania placówki również w trakcie jej otwierania. Opracowaliśmy specjalistyczne wzory dokumentacji do prowadzenia przedszkola lub szkoły. Oferujemy różnorodne szkolenia dla kadry oraz pełne wsparcie dla dyrektorów i organów prowadzących. Elastycznie podchodzimy do współpracy i dopasowujemy jej zakres do indywidualnych potrzeb klientów. Dla nauczycieli przygotowaliśmy dedyko ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2021 16:00

👁 100 (0,11 dziennie)

Gabinet Psychoterapii M-PATIA

Samochodowa 2/13, Warszawa (mazowieckie)

M-PATIA to gabinet psychologiczny prowadzony na terenie Mokotowa w Warszawie przez dobrego psychologa. Z wsparcia mogą skorzystać osoby dorosłe, które mają problemy w życiu prywatnym lub zawodowym. Najczęściej do poradni psychologicznej mieszczącej się w Warszawie trafiają osoby, u których zdiagnozowano depresję, fobie czy lęki. Psycholog proponuje także doraźną pomoc psychologiczną w stresujących sytuacjach czy też po traumatycznych przeżyciach, takich jak m.in. rozwód lub choroba czy śmierć bl ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2021 14:24

👁 167 (0,19 dziennie)

InRelatio Sp z o.o.

Przestrzeń Rodziny

ul. Woziwody 15, Warszawa (mazowieckie)

Czy czujesz, że w Twojej rodzinie sytuacja nie wygląda tak jak powinna? Być może odczuwasz, że niezupełnie wiesz dokąd zmierza sposób w jaki kształcisz dzieci lub czujesz, że wzburzasz się zbyt często. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może warto pomyśleć czym jest psychoterapia dla rodziców. Dzięki niej dojrzejesz, jakie są mocne strony w sposobie wychowania, lecz także przyjrzymy się co można byłoby zrobić lepiej, tak by w waszej rodzinie zapanowała harmonia i wspólny cel.
Psych... więcej »

Dodano 23 kwietnia 2020 06:54

👁 758 (0,51 dziennie)

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Wrocław

Legnicka 55a/7, Wrocław (dolnośląskie)

Nasi specjaliści świadczą psychologiczne wsparcie w klasycznej formie i online. Jeżeli więc chciałbyś skorzystać z naszej porady, porozmawiać przez telefon bądź internet sprawdź nas. Nie ma takich zdarzeń, z którymi nie można dać sobie rady. Najważniejsze okazuje się być profesjonalne wsparcie. Z całego serca zapraszamy.... więcej »

Dodano 25 lipca 2016 20:46

👁 1218 (0,43 dziennie)

Fundacja "Droga do Domu"

Centrum Rozwoju i Psychoterapii

Zachodnia, Łódź (łódzkie)

Prowadzimy Centrum Rozwoju i Psychoterapii. Oferujemy pomoc psychologiczną: konsultacje i psychoterapię dla osób w kryzysie, cierpiących z powodu stresu, depresji, nerwic, przeżywających trudności w relacjach, w życiu osobistym i pracy, pragnących lepiej poznać i zrozumieć siebie, doświadczających problemów jako rodzic.... więcej »

Dodano 14 marca 2013 12:46

👁 4460 (1,09 dziennie)

Prywatne Centrum Pomocy Psychologicznej „Synthesis Plus”

Kościuszki 49D/10, Garwolin (mazowieckie)

Prywatne Centrum Pomocy Psychologicznej „Synthesis Plus” znajduje się w Garwolinie w województwie mazowieckim. Jesteśmy profesjonalną, działającą od 2007 roku poradnią oferującą kompleksową pomoc dzieciom, młodzieży lub dorosłym. Organizujemy szkolenia, warsztaty, a także wykonujemy diagnozę psychologiczną. Można u nas skorzystać z terapii indywidualnej, małżeńskiej, rodzinnej, pedagogicznej i porady lekarza psychiatry. Prowadzimy też badania dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń, zajęc ...... więcej »

Dodano 29 marca 2021 06:03

👁 249 (0,22 dziennie)

Instytut Wspierania Rozwoju

Żwirki i Wigury 31/2, Kraków (małopolskie)

Jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów, terapeutów i coachów z Krakowa, którzy połączyli swoje siły, aby zapewnić kompleksowe wsparcie osobom potrzebującym. Oferujemy konsultacje psychologiczne, psychoterapię, coaching i warsztaty rozwojowe w Krakowie i online. Prowadzimy szkolenia psychoedukacyjne dla firm i szkół z zakresu inteligencji emocjonalnej, komunikacji, zdrowia psychicznego i samoakceptacji. Jeśli szukasz psychologa, terapeuty, coacha lub chcesz wziąć udział w warsztatach rozwoj ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2023 14:13

👁 37

CENTRUM ZDROWIA ANTOSZÓWKA SP. Z O.O.

Fabryczna 71, Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

W ramach Centrum Zdrowia Antoszówka, prywatnej placówki medycznej w Gorzowie Wielkopolskim, swoje usługi świadczą przedstawiciele różnych specjalności, między innymi dermatolog, a także osoby zajmujące się zdrowiem psychologicznym i psychicznym. Do psychologa czy psychoterapeuty można zgłosić się w przypadku depresji, nerwicy, uzależnienia, kryzysu w związku czy nieumiejętności poradzenia sobie ze stratą bliskiej osoby.... więcej »

Dodano 27 października 2021 07:58

👁 216 (0,23 dziennie)

branded.me/pomocpsychologiczna

Pomoc psychologiczna

ul. Dunikowskiego 4, Warszawa (mazowieckie)

Gabinet psychologiczny prowadzony przez Jacka Sędkiewicza. Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń.... więcej »

Dodano 22 lipca 2016 08:21

👁 676 (0,24 dziennie)