Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Langas Group - Szkolenia dla firm

Langas Group

Warszawa

📞 🌐 📧

20 września 2017 09:56
👁 1081 (0,48 dziennie)

Firma Langas Group Warszawa

Langas Group

Langas Group - Szkolenia dla firm

KONTAKT

Langas Group

Langas Group - Szkolenia dla firm

ul. Piękna 11/6
00-549 Warszawa, mazowieckie
MAPA
O NAS

Langas Group to przedsiębiorstwo organizujące szkolenia dla firm - są to zarówno szkolenia otwarte, jak i szkolenia zamknięte (zaprojektowane specjalnie na potrzeby danej firmy). Oferujemy między innymi: szkolenia menedżerskie, szkolenia prawnicze, szkolenia compliance, szkolenia dla firm produkcyjnych, szkolenia compliance, szkolenia z marketingu oraz szkolenia dla działu zakupów. Proponujemy szkolenia dla firm w Warszawie oraz innych dużych miastach w Polsce, a także szkolenia wyjazdowe za granicą.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.212.94.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Langas Group Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Primlean

Szkolenia Lean Management Dla Firm - Primlean

Aleja Zwycięstwa 241/13, Gdynia (pomorskie)

PRIMLEAN to firma, która wdraża Lean Management w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Wykonujemy specjalistyczny audyt, który pozwala ocenić, w jakich obszrach należy wprowadzić usprawnienia. Proponujemy również liczne szkolenia z zakresu Lean Management - otwarte oraz zamknięte, przeprowadzane w siedzibie danej firmy. Wprowadzenie zasad Lean Management to wiele korzyści - zespół pracuje skuteczniej, jest w stanie obsłużyć więcej zamówień, a dzięki temu zysk danej firmy rośnie. W ramach szkoleń mo ...... więcej »

Dodano 28 sierpnia 2019 09:47
Aktualizacja 28 sierpnia 2019 09:47

👁 523 (0,34 dziennie)

Bartłomiej Stolarczyk-szkolenie

Bartłomiej Stolarczyk-szkolenia

Warchałowskiego 1/63, Warszawa (mazowieckie)

Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu treningów związanych z psychologią sportu, negocjacjami. Równocześnie w naszej firmie posiadamy team doświadczonych specjalistów co pozwala nam zawarować naszym nabywcom prowadzenie w sposób zarówno kompetentny a równolegle kompleksowy usług.
W naszej firmie konfirmujemy naszym użytkownikom przygotowanie indywidualnych szkoleń w sposób spersonalizowany do potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów co zarówno zapewnia skuteczność prowadzonych sz... więcej »

Dodano 14 czerwca 2017 11:21

👁 461 (0,19 dziennie)

WWV Simple Systems

Szkolenia i doradztwo dla firm gastronomicznych

Zakopiańska, Kraków (małopolskie)

Organizacja pracy placówek gastronomicznych. Audyty i kontrola managerska. Testy tajemniczego klienta. Doradztwo kompetencyjne. Szkolenia managerów gastronomii. Przygotowanie zintegrowanych szkoleń pracowników gastronomii.... więcej »

Dodano 9 grudnia 2014 21:23

👁 1777 (0,54 dziennie)

PGC Paweł Gruszecki

SZKOLENIA DLA FIRM

ul. Kunickiego 5/124, Kraków (małopolskie)

Nasza firma, PG CONSULTING znajduje się w Krakowie i specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej i do zapoznania się z pełną ofertą naszego przedsiębiorstwa.... więcej »

Dodano 8 września 2018 12:44

👁 310 (0,16 dziennie)

BE-MASTER

Coaching, szkolenia

Bankowa 14, Katowice (śląskie)

Przestrzeń rozwoju, dla każdego kto poszukuje motywacji do działania. BE-MASTER to miejsce, w którym będziesz mógł się zainspirować do zmian. Organizujemy szkolenia, warsztaty, coaching indywidualny oraz coaching grupowy.... więcej »

Dodano 3 lipca 2017 12:28

👁 983 (0,42 dziennie)

Team Players

Firma szkoleniowa

Ładna 4, Kraków (małopolskie)

Team Players to firma szkoleniowa z siedzibą w Krakowie. Istnieje na rynku od 1995 roku. Team Players to miejsce gdzie wieloletnie doświadczenie, pasja i chęć do nieustannego rozwoju łączy się z profesjonalizmem i realizacją szkoleń na bardzo wysokim poziomie. Firma ma do zaoferowania szkolenia z kompetencji miękkich oraz autorskie gry szkoleniowe. ... więcej »

Dodano 13 listopada 2023 11:31

👁 8

Biznes Edukator Sp. z o.o.

Firma szkoleniowa

ul. Bogumiła Zuga, Warszawa (mazowieckie)

Biznes Edukator - profesjonalna firma szkoleniowa, partner w zakresie organizacji szkoleń zamkniętych i otwartych - szkoleń handlowych, szkoleń z zarządzania, szkoleń rozwojowych, szkoleń z budowania zespołu.... więcej »

Dodano 25 czerwca 2015 12:42

👁 2660 (0,86 dziennie)

Tipmedia Consulting - Grupa Tipmedia sp. z o.o.

Bohdana Dobrzańskiego 1, Lublin (lubelskie)

W firmie tipmediaConsulting prowadzimy kompleksowe usługi szkoleniowe i doradcze na terenie całego kraju. Oferujemy szkolenia m.in. z marketingu, obsługi klienta oraz sprzedaży. Doradzamy przedsiębiorcom w zakresie prowadzenia biznesu, rekrutacji pracowników. Pomagamy również w pozyskiwaniu dofinansowań na szkolenia. Skontaktuj się z nami i poznaj pełną ofertę tipmediaConsulting.... więcej »

Dodano 6 sierpnia 2018 15:05

👁 353 (0,18 dziennie)

Active-Learning

Centrum szkoleniowo-edukacyjne

ul. Piłsudskiego, Krosno (podkarpackie)

Szkoła językowa i centrum szkoleniowe z siedzibą w Krośnie. Skuteczne kursy językowe, komputerowe i biznesowe. Zapraszamy do współpracy.... więcej »

Dodano 20 października 2012 14:20

👁 2299 (0,57 dziennie)

New Players Poland

Firma Szkoleniowa

biuro: ul. Ładna 4-6, Niepołomice, Kraków (małopolskie)

Jesteśmy innowacyjnym, skutecznym i pełnym pasji zespołem doświadczonych trenerów biznesu, którzy współpracują ze sobą od ponad 20 lat.
Tworzymy i rozwijamy pomysły ciągłego doskonalenia ludzi i organizacji. Organizujemy sytuacje, które zachęcają do wymiany cennych doświadczeń. W słabościach dostrzegamy siłę, którą potrafimy wykorzystać dla dobra naszych klientów.
Jako firma szkoleniowa projektujemy gry poszkoleniowe (motywacyjne, sprzedażowe, menedżerskie), których zadaniem ... więcej »

Dodano 15 listopada 2019 12:53

👁 229 (0,15 dziennie)