Dodaj firmę Zaloguj się

 

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PROSTO

Warszawa

📞 🌐 📧

26 listopada 2023 19:24
👁 27

Firma OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PROSTO Warszawa

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PROSTO

KONTAKT

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PROSTO

al. Jana Pawła II 69
01-038 Warszawa, mazowieckie

NIP: 1182191301

MAPA
O NAS

Jesteśmy jedną z najlepszych szkół jazdy w regionie. Nie będziemy pisać, czym się wyróżniamy, bo mówi o tym już nasza nazwa. Z nami nie ma ograniczeń, możesz prowadzić taki pojazd, jaki tylko chcesz.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PROSTO Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Gospodarstwo Dudek - Jabłko, gruszka czy pietruszka

Kalwaryjska 112, Marcyporęba, Wadowice (małopolskie)

Gospodarstwo Dudek położone w Marcyporębie zajmuje się produkcją owoców i warzyw oraz sadzonek drzew i krzewów owocowych. Posiada wieloletnią tradycją sadowniczą przekazywaną z pokolenia na pokolenia. W produkcji duża uwaga przywiązywana jest do wysokiej jakości ostatecznego produktu. W związku z tym na etapie produkcji używa się wyłącznie środków ochotny roślin w dopuszczalnych normach. Świadczą o tym wielokrotne kontrole oraz certyfikaty wydawane przez zaufane inspektoraty. W ofercie dostępne ...... więcej »

Dodano 3 lutego 2021 18:18

👁 199 (0,16 dziennie)

Fabor Workwear

Sklep z odzieżą roboczą, obuwiem roboczym i artykułami BHP

Składowa 9, Krosno (podkarpackie)

FABOR Workwear to polski producent odzieży roboczej, dystrybutor środków bhp i obuwia roboczego. W swojej ofercie marka posiada odzież roboczą, odzież firmową, odzież medyczną, odzież polarową, odzież reklamową oraz sportową. Całość produkcji usytuowana jest w Polsce co zapewnia wysoką jakość produktów. W 2018 roku firma powstała nowa kolekcja odzieży roboczej PREMIUM, zaprojektowana w oparciu o "7 stref komfortu". W 2019 roku zostały uruchomione sklepy z odzieżą roboczą.... więcej »

Dodano 11 września 2019 11:11

👁 582 (0,33 dziennie)

Szkołą Nauki Jazdy Colina

Ośrodek Szkolenia Kierowców

Radarowa 28, Warszawa (mazowieckie)

nauka jazdy... więcej »

Dodano 23 kwietnia 2020 10:19

👁 138 (0,09 dziennie)

Vault Tec Projekty Unijne Mateusz Kucharski

Ul. Akacjowa, Bytom (śląskie)

Vault Tec Projekty Unijne Mateusz Kucharski to przedsiębiorstwo które dobrze się rozwija , jest to firma która zajmuje się indywiudalnym pisaniem projektów unijnych , doradztwem. Staramy się przede wszystkim pomóc firmom młodym i długoletnim. Oferujemy szeroki fachlarz usług powiazanych z doradztwem. Mamy bardzo bogate refrencje i zwłaszcza efekty z wczesniejszych projektów. Bardzo duży nacisk kładziemy na jakość wykonywanych przez nas usług , każdego klienta traktujemy indywidualnie. Serdeczni ...... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2015 22:43

👁 1955 (0,58 dziennie)

Centrum Terapii Dziecięcej i Rehabilitacji w Dębnie

Dębno 380, Dębno (zachodniopomorskie)

Centrum jest ośrodkiem świadczącym szeroki zakres usług terapeutycznych i rehabilitacyjnych dla dzieci, niemowląt i wcześniaków. W swojej ofercie posiada metody terapii, w tym metodę Castillo Moralesa, terapię VitalStim, logopedię i neurologopedię, fizykoterapię oraz rehabilitację osób dorosłych. W ramach swojej działalności.
Centrum prowadzi także terapie specjalistyczne, takie jak integracja sensoryczna, terapia neurologopedyczna, rehabilitacja dzieci i niemowląt, terapia zaburzeń integracji s ...... więcej »

Dodano 28 września 2023 09:36

👁 54

GlowFactory Poznań

Auto Detailing

Wspólna 1, Skórzewo, Poznań (wielkopolskie)

GlowFactory to przedsiębiorstwo prowadzące warsztat odnawiający karoserię samochodu. Specjaliści oferują profesjonalne mycie z zastosowaniem aktywnej piany i odkamieniacza. Fachowcy zajmują się usuwaniem zanieczyszczeń i zabezpieczaniem lakieru przed korozją, odpryskami i rysami.... więcej »

Dodano 14 października 2020 11:07

👁 152 (0,11 dziennie)

Pozycjonowanie Lublin - strony internetowe

Pozycjonowanie stron internetowych

ul. Snopkowska 8/24, Lublin (lubelskie)

Agencja zajmuje się docieraniem do klienta dla małych i średnich firm z Lublina: Pozycjonowanie stron, tworzenie sklepów... więcej »

Dodano 1 października 2017 10:42

👁 882 (0,36 dziennie)

KLINIKA KRAKOWSKA Kolonoskopia kraków

Mehoffera, Kraków, Katowice (śląskie)

Propozycja Kliniki Krakowskiej obejmuje całościową opiekę zdrowotną od profilaktycznych, podstawowych porad lekarskich świadczonych przez lekarzy internistów, po konsultacje lekarzy specjalistów, poradnię medycyny pracy, medycyny sportowej, poradnię rehabilitacyjną, medycynę podróży oraz pełen zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej. Dzięki wieloletniej obecności na rynku całkowicie poznaliśmy specyfikę branży medycznej, zapewniamy zaawansowaną diagnostykę, dysponujemy najnowocześniejszym ...... więcej »

Dodano 14 lutego 2013 09:35

👁 3839 (0,93 dziennie)

Endo-Tech Buczma Wiśniewski Sp. j.

Hutnicza 59, Gdynia (pomorskie)

Interesują Cię fiberoskopy przemysłowe? Jeśli masz problem ze znalezieniem satysfakcjonujących propozycji, warto pomyśleć o zapoznaniu się z naszą ofertą.
Zastanawiasz się nad tym, co możemy powiedzieć na temat naszych propozycji? Na pewno trzeba podkreślić wysoką rozdzielczość. Zależy Ci na szczegółach? Jeśli chodzi o szczegóły, najlepiej zajrzeć na www.endo-tech.pl.... więcej »

Dodano 24 października 2019 05:08

👁 160 (0,09 dziennie)

MARIO MENEZI

Patriotów 11A, Warszawa (mazowieckie)

Gustujesz się we włoskich tkaninach? Powinieneś zatem poznać nasz magazyn tkanin włoskich. Prowadzimy sprzedaż tkanin włoskich i materiałów sprowadzanych z najlepszych fabryk we Włoszech. Są one naturalne, co czyni je wyjątkowymi. Aktualnie w sprzedaży mamy ponad 3 000 wzorów tkanin, a wśród nich znajdziecie: kaszmir, tiul, żakard, jedwabie, tkaniny ślubne, koronki, syntetyczne tkaniny drukowane, wełny chanel i inne. Zapewniamy najwyższą jakość naszych tkanin. Sprowadzamy je systematycznie z Wło ...... więcej »

Dodano 24 stycznia 2019 16:18

👁 559 (0,28 dziennie)