Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Krzesła schodowe

Windy schodowe

Warszawa

🌐 📧

27 lutego 2020 09:28
👁 483 (0,35 dziennie)

Firma Windy schodowe Warszawa

Windy schodowe

Krzesła schodowe

KONTAKT

Windy schodowe

Krzesła schodowe

Zdziarska 81g/1
03-289 Warszawa, mazowieckie
MAPA
O NAS

Windy Schodowe to firma oferująca urządzenia, które pomagają w pokonywaniu barier architektonicznych przez osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. W ofercie dostępne są krzesełka schodowe na szynie prostej i torze krzywoliniowym, platformy schodowe, podnośniki pionowe oraz schodołazy, dostosowane do potrzeb użytkowników. Z oferty mogą skorzystać firmy, stawiające na komfort swoich klientów i osoby prywatne (w tym przypadku możliwe jest skorzystanie z dofinansowania PFRON). Firma zapewnia wsparcie każdemu klientowi, oferując bezpieczne, skuteczne, certyfikowane sprzęty w cenie dostępnej dla wszystkich.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Dodano 12 listopada 2023 12:57 z IP 83.28.240.***

maxim

Nieprofesjonalni i nieuczciwi. Po naprawie krzesełko jeździło ok. 2 tyg. Nie chcieli zwrócić pieniedzy.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.212.94.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Windy schodowe Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kanelaria Adwokacka Ireneusz Pałac

Kancelaria Adwokacka

ul. K. Przerwy – Tetmajera 6 lok. 1, Wrocław (dolnośląskie)

Zajmuje się prawem cywilnym i gospodarczym. Specjalizuje się w windykacji, w szczególności pomagając przedsiębiorcom w dochodzeniu należności z tytułu niewykonanych umów oraz procesach odszkodowawczych. W kręgu jego zainteresowań znajduje się również prawo administracyjne, prawo budowlane, prawo autorskie oraz prawo upadłościowe. Włada językiem angielskim (posiada certyfikat angielskiego języka prawniczego ILEC).... więcej »

Dodano 26 lipca 2017 05:10

👁 1248 (0,54 dziennie)

Plawia Sp z o.o.

Zygmunta Krasińskiego 29, Katowice (śląskie)

Nasza firma oferuje dla osób niepełnosprawnych platformy pionowe. Mamy modele do trzech metrów wysokości jak i powyżej trzech metrów. Każda zainteresowana osoba znajdzie w naszej ofercie coś, czego szuka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do przejrzenia wcześniejszych naszych realizacji. Jesteśmy profesjonalistami, którzy dają to, co jest najlepsze.... więcej »

Dodano 9 stycznia 2020 06:58

👁 188 (0,13 dziennie)

Komornik Sądowy M. Kaźmierczyk

Kniaźnina, Kraków (małopolskie)

Funkcję Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie pełni Marcin Kaźmierczyk. Interesanci w jego Kancelarii obsługiwani są od poniedziałku do piątku. Komornik sądowy odbiera poprawnie wypełnione przez klientów wnioski egzekucyjne i inne dokumenty. Wykonuje realizację orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia, również pieniężne, jak i niepieniężne, doręcza pisma, zawiadomienia i obwieszczenia sądowe za potwierdzeniem odbioru. Przygotowuje również protokoły ze stanu ...... więcej »

Dodano 26 listopada 2013 10:34

👁 2080 (0,57 dziennie)

AKORD INKASO

Windykacja Warszawa

Dostatnia 54 a lok. 4, Warszawa (mazowieckie)

Firma windykacyjna Akord Inkaso powstała jako jedna z pierwszych na naszym rynku. Przez wiele lat zdobyła bogate doświadczenie jeśli chodzi o usługi takie jak windykacja Warszawa. Firma pomaga odzyskać nieuregulowane należności. Jednak sama windykacja należności to zaledwie część oferty. Pełen zakres usług można poznać na stronie akordinkaso.pl lub kontaktując się bezpośrednio z przedstawicielem firmy.... więcej »

Dodano 2 grudnia 2019 18:45

👁 345 (0,24 dziennie)

KLG Kancelaria Prawna

Zwycięstwa 41/1, Gliwice (śląskie)

KLG Kancelaria prawna to kancelaria prowadzona przez radcę prawnego Katarzynę Lebiedowicz-Grzankę. Oferowane przez kancelarię KLG usługi skierowane są zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria KLG zaprasza do kontaktu!... więcej »

Dodano 26 czerwca 2019 10:54

👁 463 (0,29 dziennie)

ACTIVE Przemysław Chudyk

Pokonaj-bariery

Magnolii 16, Żory (śląskie)

Pokonaj-bariery to renomowana firma specjalizująca się w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego oraz wózków inwalidzkich, która zadba o Twój komfort i bezpieczeństwo. Nasza bogata oferta obejmuje schodołazy, różnorodne wózki inwalidzkie, innowacyjne wózki elektryczne, funkcjonalne windy, wygodne łóżka rehabilitacyjne oraz praktyczne akcesoria. U nas znajdziesz zarówno sprzęt nowy, jak i używany, a także korzystną opcję wypożyczenia.

Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości, potwierdzona niez ...... więcej »

Dodano 29 września 2023 14:08

👁 21

Kancelaria EFFECT s.c. R. Latos J. Wajda

Firma windykacyjno - odszkodowawcza

Urzędnicza, Kraków (małopolskie)

Jesteśmy połączeniem firmy windykacyjno – odszkodowawczej oraz kancelarii prawnej. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej windykacji wierzytelności gospodarczych (B2B, dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych z tytułu m.in.: wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy czy też błędów medycznych,obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,doradztwie prawnym dla osób fizycznych.... więcej »

Dodano 24 lipca 2014 10:05

👁 1925 (0,56 dziennie)

Prawoipodatki.com Sp. z o.o.

Modrzewiowa 45, Lublin (lubelskie)

Profesjonalnie prowadzona księgowość oraz doadztwo odatkowe i prawne. Biuro Rachunkowe i Kancelaria Prawna w jednym w Lublinie.... więcej »

Dodano 8 sierpnia 2018 09:49

👁 358 (0,18 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Łabuda

Prawnik Kielce Kancelaria Prawna Łukasz Łabuda

Targowa 18/926, M. Kielce, Kielce (świętokrzyskie)

Kancelaria prawna w Kielcach specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Udzielamy pomocy i reprezentujemy naszych klientów w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa rodzinnego oraz w sprawach majątkowych. Naszym priorytetem jest mediacja oraz konstruktywne negocjacje, a kiedy to niezbędne chronimy interesów naszych klientów w sporach sądowych - wszystko to w celu osiągnięcia najlepszego możliwego wyniku dla Ciebie i Twojej rodz ...... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2021 11:22
Aktualizacja 9 sierpnia 2021 11:25

👁 202 (0,24 dziennie)

Kancelaria antywindykacyjna - Oddział: Wrocław

ul. Pawła Włodkowica 21/17, Wrocław (dolnośląskie)

Główną domeną naszej kancelarii antywindykacyjnej jest szeroko rozumiana pomóc dla osób zadłużonych. Jeśli wpadłeś w błędne koło tarapatów finansowych, najrozsądniejszym rozwiązaniem jest pomoc specjalisty. Oferujemy pomoc prawną, doradztwo prawne, naszym celem jest, to abyś wyszedł z długów. Jeśli masz finansowe problemy, nie zwlekaj dłużej, napisz do nas poprzez czat na stronie, albo skontaktuj się z nami telefonicznie. Zapraszamy także do naszego oddziału we Wrocławiu. Postaramy się w jak naj ...... więcej »

Dodano 1 grudnia 2020 00:38

👁 213 (0,19 dziennie)