Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

16 lipca 2023 20:50
👁 16

Centrum Szkolenia i Terapii Zachowań Psów Ireneusz Czerniejewski

KONTAKT

Centrum Szkolenia i Terapii Zachowań Psów Ireneusz Czerniejewski

Himalajska 29/3
50-572 Wrocław, dolnośląskie

NIP: 8992955107

MAPA
O NAS

Nasz Ośrodek Centrum Szkolenia I Terapii Zachowań Psów Wrocław to profesjonalne miejsce dla wszystkich miłośników psów. Jesteśmy zespołem doświadczonych trenerów psów. Specjalizujemy się w szkoleniu psów bez względu na ich wiek oraz rasę. Zależy nam na zbudowaniu głębokiej więzi między właścicielami a ich czworonożnymi przyjaciółmi, dlatego stosujemy naturalne i pozytywne metody szkoleniowe.

U nas znajdziesz szeroką gamę szkoleń i terapii dla psów. Prowadzimy psie przedszkole dla szczeniąt, technikum dla bardziej doświadczonych pupili, wychodzimy razem na spacery socjalizacyjne Wrocław, organizujemy szkolenia grupowe, szkolenia indywidualne, a także treningi dla psów z problemami behawioralnymi oraz terapie zaburzeń.

Do każdego psa podchodzimy w szczególny sposób, zdając sobie sprawę, że tak, jak ludzie - każdy jest inny, dzięki czemu wyjątkowy. W swoich kursach grupowych i szkoleniach indywidualnych wykorzystujemy metody bezstresowe, aby nasi podopieczni czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas treningów.

Naszym celem jest poprawa jakości życia psa i jego relacji z opiekunem poprzez wartościowy wspólnie spędzony czas, podczas którego poszerzamy wiedzę właścicieli o swoim psie. Zapraszamy na zajęcia zarówno początkujących, jak i zaawansowanych opiekunów psów. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w nauce komunikacji i zrozumieniu Twojego pupila, dzięki czemu wasza więź będzie dużo silniejsza a relacja łatwiejsza i oparta na wzajemnym zaufaniu.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Centrum Szkolenia i Terapii Zachowań Psów Ireneusz Czerniejewski Wrocław
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Centrum Szkolenia i Terapii Zachowań Psów

Himalajska 29/3, Wrocław (dolnośląskie)

Przygarnąłeś szczeniaka do domu? Chcesz, aby już od najmłodszych lat słuchał twoich poleceń? Nie wiesz, jak prawidłowo uczyć go komend? My wiemy i podpowiadamy! Wystarczy, że piszesz go na szkolenie szczeniaka, które dostępne jest na stronie szkoleniapsow-wroclaw. Tutaj masz gwarancję powodzenia, ponieważ trening odbywa się na pozytywnych metodach. Dzięki temu zbudujesz ze swoim psem odpowiednią relację. Chcesz sam się o tym przekonać? Wejdź na stronkę szkoleniapsow-wroclaw i zobacz, co może ci ...... więcej »

Dodano 16 lipca 2022 10:48

👁 100 (0,23 dziennie)