Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Naprawa chłodni we Wrocławiu

Dariusz Czyrny Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych

Wrocław

📞 🌐 📧

20 lutego 2020 15:01
👁 217 (0,16 dziennie)

Firma Dariusz Czyrny Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych Wrocław

Dariusz Czyrny Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych

Naprawa chłodni we Wrocławiu

KONTAKT

Dariusz Czyrny Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych

Naprawa chłodni we Wrocławiu

Szewczenki 26A
51-351 Wrocław, dolnośląskie

NIP: 8941272580

MAPA
O NAS

Oferujemy serwis klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych. Nasz zakres usług jest szeroki i od naprawy po montaż i w końcu serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz lodówek i chłodni.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.212.94.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Dariusz Czyrny Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych Wrocław
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Naprawa Urządzeń Chłodniczych

Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych Dariusz Czyrny

Szewczenki 26, Wrocław (dolnośląskie)

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług serwisowych urządzeń chłodniczych przeznaczonych dla sklepów oraz gastronomi. Oprócz napraw chłodni i lodówek oraz ich serwisowania, oferujemy także serwis klimatyzacji oraz jej naprawa.... więcej »

Dodano 19 grudnia 2019 11:13

👁 248 (0,17 dziennie)

F.H.U. Pamo Paweł Świca

F.H.U. Pamo

ul. Bolesława Prusa, Bolesławiec (dolnośląskie)

Firma PamoTherm oferuje wysokiej jakości produkty i usługi związane z ogólnie rozumianą klimatyzacją. Zajmujemy się między innymi sprzedażą klimatyzatorów, wentylatorów, rekuperatorów, odkurzaczy centralnych. Zakres oferowanych usług obejmuje również profesjonalne doradztwo techniczne, montaż i serwis. Sprzedajemy asortyment pochodzący od czołowych producentów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, wciąż uzupełniamy ofertę o nowy towar oraz podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe.... więcej »

Dodano 26 listopada 2012 11:56

👁 3694 (0,92 dziennie)

GEO-ENERGIA Marta Stendera

Lazurowa 37, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Geo-Energia specjalizuje się w ekologicznych systemach ogrzewania. Proponowane w naszej firmie rozwiązania umożliwiają obniżenie rachunków, komfort cieplny oraz świeże i zdrowe powietrze w domu przez 24 godziny na dobę. Autentyczna ekologiczna pasja napędza nas do działania i nieustannego rozwoju. Oferujemy pompy ciepła, kotły gazowe, wentylację z rekuperacją, fotowoltaikę, systemy klimatyzacyjne, ogrzewanie podłogowe i centralne odkurzacze. Główna siedziba naszej firmy jest we Wrocławiu, ...... więcej »

Dodano 11 października 2021 06:42

👁 232 (0,3 dziennie)

Klimat OK

Klimatyzacja

Poranna 43, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Klimat OK z Wrocławia specjalizuje się w instalacji, obsłudze i serwisowaniu klimatyzacji dla klientów w województwie dolnośląskim. Zatrudnia doświadczonych ekspertów, którzy z ochotą poradzą w zakresie wyboru właściwego urządzenia i pomogą skonfigurować je tak, aby jak najlepiej spełniało swoje zadanie. Fachowcy szybko usuną ewentualną awarię i podejmą się wykonania przeglądu okresowego oraz gwarancyjnego.... więcej »

Dodano 26 stycznia 2021 10:32
Aktualizacja 26 stycznia 2021 10:34

👁 436 (0,42 dziennie)

Instalator – Konserwator Paweł Torebko

Kamieńskiego, Wrocław (dolnośląskie)

Dany portal internetowy służy zareklamowaniu świadczeń umiejscowionej we Wrocławiu firmy Instalator – Konserwator. Charakteryzująca się nadzwyczajną kompleksowością propozycja zawiera między innymi: montaż klimatyzacji i wentylacji, jak również wykonywane na najwyższym poziomie prace hydrauliczne, konserwatorskie, elektryczne. Kadra fachowców trudni się spawaniem elementów stalowych, drobnymi naprawami meblarskimi czy też okresowymi kontrolami technicznymi klimatyzatora.... więcej »

Dodano 19 listopada 2012 13:20

👁 2981 (0,74 dziennie)

AP Clima

ul. Poświęcka, Wrocław (dolnośląskie)

Funkcjonujące od wielu lat przedsiębiorstwo Ap Clima utworzyło swoją siedzibę we Wrocławiu. Wykonuje usługi nie tylko na obszarze tego miasta, ale również w całym kraju. Propozycja adresowana jest do właścicieli przedsiębiorstw, restauracji, ośrodków SPA i dla klientów indywidualnych.... więcej »

Dodano 2 listopada 2012 08:21

👁 2625 (0,65 dziennie)

Marcin Osinka KLIMAT OK

Poranna 43, Wrocław (dolnośląskie)

Potrzebna Ci klimatyzacja w Twoim mieszkaniu? Skorzystaj z naszych usług. Zajmujemy się montażem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w mieszkaniach, biurach, sklepach czy restauracjach. Zapewniamy także serwis oraz przeglądy okresowe klimatyzacji. Instalujemy klimatyzatory znanych marek jak np. Kaisai, Toshiba, Mitsubishi i inne. Zakładając klimatyzację dbamy również o walory wizualne i estetyczne w danym pomieszczeniu. Oferujemy profesjonalne usługi i stawiamy na jakość. Działamy w całym ...... więcej »

Dodano 12 listopada 2020 09:42

👁 175 (0,16 dziennie)

Melnychuk Maksym

Kazimierza Jagiellończyk 29, Wrocław (dolnośląskie)

Maxmel Wrocław to firma, która zaproponuje urządzenia dostarczające ciepło bez ponoszenia wysokich kosztów, to także wygoda użytkowania. Firma oferuje pompy ciepła, Wrocław, które zapewnią gorącą baterię, ciepłą podłogę oraz powietrze w Twoim otoczeniu. To efektywne zmniejszenie rachunków za ogrzewanie, to także wytrzymałe urządzenia. Montaż pomp ciepła, Wrocław, jest świadczona przez firmę Maxmel, również montaż klimatyzacji we Wrocławiu jest domeną firmy. Klimatyzacja, Wrocław, jest bezpieczn ...... więcej »

Dodano 22 marca 2020 10:09

👁 247 (0,18 dziennie)

INSTALATOR-KONSERWATOR Sp. z o.o.

Kamieńskiego 64/2, Wrocław (dolnośląskie)

Prezentujemy Państwu propozycję działalności firmy INSTALATOR-KONSERWATOR z Wrocławia. Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną budynków mieszkalnych oraz przedsiębiorstw. Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis gwarancyjny bądź pogwarancyjny urządzeń takich jak klimatyzatory, pompy ciepła, rekuperacja czy wentylacja. Realizujemy zarówno proste systemy, jak i skomplikowane, duże centrale. Oprócz tego zajmujemy się montażem przewodów grzejnych, przeróbkami hydraulicznymi, naprawą awa ...... więcej »

Dodano 9 grudnia 2021 13:59

👁 196 (0,27 dziennie)

Klimatyzacja Wrocław - Wentylacja Wrocław - KLIMAVIP Rafał Nowicki

Prusa 9, Wrocław (dolnośląskie)

Chcesz, aby twoje biuro miało dobrą klimatyzację? Na pewno nasza firma dokona dla was profesjonalnego montażu wysokiej jakości klimatyzacji. Oferujemy wam klimatyzację, która jest wykonana z japońskich podzespołów i posiada nowoczesne wzornictwo, a także jest bezpieczna dla waszego zdrowia. Gwarantujemy wam krótki czas montażu i atrakcyjne ceny. Zapewniamy wam profesjonalne wykonanie montażu przez doświadczonych pracowników, którzy poradzą sobie z każdym montażem. Chcesz skorzystać z naszych usł ...... więcej »

Dodano 9 czerwca 2017 12:11

👁 1436 (0,61 dziennie)