Dodaj firmę Zaloguj się

 

Naprawa chłodni we Wrocławiu

Dariusz Czyrny Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych

Wrocław

📞 🌐 📧

20 lutego 2020 15:01
👁 241 (0,15 dziennie)

Firma Dariusz Czyrny Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych Wrocław

Dariusz Czyrny Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych

Naprawa chłodni we Wrocławiu

KONTAKT

Dariusz Czyrny Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych

Naprawa chłodni we Wrocławiu

Szewczenki 26A
51-351 Wrocław, dolnośląskie

NIP: 8941272580

MAPA
O NAS

Oferujemy serwis klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych. Nasz zakres usług jest szeroki i od naprawy po montaż i w końcu serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz lodówek i chłodni.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.2.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Dariusz Czyrny Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych Wrocław
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Naprawa Urządzeń Chłodniczych

Naprawa Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych Dariusz Czyrny

Szewczenki 26, Wrocław (dolnośląskie)

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług serwisowych urządzeń chłodniczych przeznaczonych dla sklepów oraz gastronomi. Oprócz napraw chłodni i lodówek oraz ich serwisowania, oferujemy także serwis klimatyzacji oraz jej naprawa.... więcej »

Dodano 19 grudnia 2019 11:13

👁 260 (0,16 dziennie)

TERMOKLIM Tomasz Litwinowicz

Naprawa klimatyzatorów Wrocław

Lipowa 7 lok. 18, Wrocław (dolnośląskie)

Podstawowym elementem oferty Termoklim jest naprawa klimatyzatorów Wrocław. Nie ma znaczenia czy są układy przemysłowe czy klimatyzacja domowa Wrocław. Ważną częścią oferty Termoklim jest serwis klimatyzacji Wrocław. Cykliczne przeglądy techniczne oraz konserwacja sprzętu. Ponadto firma zajmuje się sprzedażą urządzeń najwyższej jakości. Po zdecydowaniu się na dany model nabywcy mają do dyspozycji montaż klimatyzacji Wrocław. W ofercie znalazła się również rekuperacja Wrocław. Zdecydowanie warto ...... więcej »

Dodano 16 lutego 2021 13:06

👁 260 (0,21 dziennie)

DORTEX

Szeroka 12, Radwanice, Wrocław (dolnośląskie)

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w montażu oraz serwisie klimatyzatorów na terenie Wrocławia i okolic. Jeśli marzysz o przyjemnie schłodzonym domu lub biurze, nasi wykwalifikowani specjaliści z montaż klimatyzacji Wrocław oraz serwis klimatyzacji Wrocław pomogą Ci w doborze i zamontowaniu odpowiedniego klimatyzatora. Dzięki naszym usługom klimatyzator Wrocław sprawi, że letnie upały staną się znacznie bardziej znośne, a Twoje miejsce pracy bądź dom będzie się oazą komfortu. Nasza ...... więcej »

Dodano 22 września 2023 11:49

👁 25

Instalator – Konserwator Paweł Torebko

Kamieńskiego, Wrocław (dolnośląskie)

Dany portal internetowy służy zareklamowaniu świadczeń umiejscowionej we Wrocławiu firmy Instalator – Konserwator. Charakteryzująca się nadzwyczajną kompleksowością propozycja zawiera między innymi: montaż klimatyzacji i wentylacji, jak również wykonywane na najwyższym poziomie prace hydrauliczne, konserwatorskie, elektryczne. Kadra fachowców trudni się spawaniem elementów stalowych, drobnymi naprawami meblarskimi czy też okresowymi kontrolami technicznymi klimatyzatora.... więcej »

Dodano 19 listopada 2012 13:20

👁 3019 (0,71 dziennie)

Melnychuk Maksym

Kazimierza Jagiellończyk 29, Wrocław (dolnośląskie)

Maxmel Wrocław to firma, która zaproponuje urządzenia dostarczające ciepło bez ponoszenia wysokich kosztów, to także wygoda użytkowania. Firma oferuje pompy ciepła, Wrocław, które zapewnią gorącą baterię, ciepłą podłogę oraz powietrze w Twoim otoczeniu. To efektywne zmniejszenie rachunków za ogrzewanie, to także wytrzymałe urządzenia. Montaż pomp ciepła, Wrocław, jest świadczona przez firmę Maxmel, również montaż klimatyzacji we Wrocławiu jest domeną firmy. Klimatyzacja, Wrocław, jest bezpieczn ...... więcej »

Dodano 22 marca 2020 10:09

👁 272 (0,18 dziennie)

Klimatyzacja Wroclaw

DORTEX

Szeroka 12, Radwanice, Wrocław (dolnośląskie)

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w montażu oraz serwisie klimatyzacji na terenie Wrocławia i okolic. Jeśli marzysz o przyjemnie schłodzonym domu lub biurze, nasi wykwalifikowani specjaliści z montaż klimatyzacji Wrocław oraz serwis klimatyzacji Wrocław pomogą Ci w doborze i zamontowaniu odpowiedniego klimatyzatora. Dzięki naszym usługom klimatyzator Wrocław sprawi, że letnie upały staną się znacznie bardziej akceptowalne, a Twoje miejsce pracy czy dom będzie się oazą komfortu. Nas ...... więcej »

Dodano 16 stycznia 2024 13:47

👁 25

GEO-ENERGIA Marta Stendera

Lazurowa 37, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Geo-Energia specjalizuje się w ekologicznych systemach ogrzewania. Proponowane w naszej firmie rozwiązania umożliwiają obniżenie rachunków, komfort cieplny oraz świeże i zdrowe powietrze w domu przez 24 godziny na dobę. Autentyczna ekologiczna pasja napędza nas do działania i nieustannego rozwoju. Oferujemy pompy ciepła, kotły gazowe, wentylację z rekuperacją, fotowoltaikę, systemy klimatyzacyjne, ogrzewanie podłogowe i centralne odkurzacze. Główna siedziba naszej firmy jest we Wrocławiu, ...... więcej »

Dodano 11 października 2021 06:42

👁 261 (0,27 dziennie)

Klimatyzacja Wrocław - Wentylacja Wrocław - KLIMAVIP Rafał Nowicki

Prusa 9, Wrocław (dolnośląskie)

Chcesz, aby twoje biuro miało dobrą klimatyzację? Na pewno nasza firma dokona dla was profesjonalnego montażu wysokiej jakości klimatyzacji. Oferujemy wam klimatyzację, która jest wykonana z japońskich podzespołów i posiada nowoczesne wzornictwo, a także jest bezpieczna dla waszego zdrowia. Gwarantujemy wam krótki czas montażu i atrakcyjne ceny. Zapewniamy wam profesjonalne wykonanie montażu przez doświadczonych pracowników, którzy poradzą sobie z każdym montażem. Chcesz skorzystać z naszych usł ...... więcej »

Dodano 9 czerwca 2017 12:11

👁 1680 (0,66 dziennie)

Klimat OK

Klimatyzacja

Poranna 43, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Klimat OK z Wrocławia specjalizuje się w instalacji, obsłudze i serwisowaniu klimatyzacji dla klientów w województwie dolnośląskim. Zatrudnia doświadczonych ekspertów, którzy z ochotą poradzą w zakresie wyboru właściwego urządzenia i pomogą skonfigurować je tak, aby jak najlepiej spełniało swoje zadanie. Fachowcy szybko usuną ewentualną awarię i podejmą się wykonania przeglądu okresowego oraz gwarancyjnego.... więcej »

Dodano 26 stycznia 2021 10:32
Aktualizacja 26 stycznia 2021 10:34

👁 461 (0,37 dziennie)

AP Clima

ul. Poświęcka, Wrocław (dolnośląskie)

Funkcjonujące od wielu lat przedsiębiorstwo Ap Clima utworzyło swoją siedzibę we Wrocławiu. Wykonuje usługi nie tylko na obszarze tego miasta, ale również w całym kraju. Propozycja adresowana jest do właścicieli przedsiębiorstw, restauracji, ośrodków SPA i dla klientów indywidualnych.... więcej »

Dodano 2 listopada 2012 08:21

👁 2644 (0,62 dziennie)