Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

6 sierpnia 2022 09:42
👁 124 (0,55 dziennie)

New Structure

Kompleksowa Realizacja Inwestycji

KONTAKT

New Structure

Kompleksowa Realizacja Inwestycji

Niedźwiedzia 4c
54-233 Wrocław, dolnośląskie
MAPA
O NAS

Firma New Structure to nowa jakość budownictwa jednorodzinnego w Polsce. Projektujemy i kompleksowo realizujemy inwestycje z gwarancją najwyższej jakości. Doradzamy, optymalizujemy, zarządzamy inwestycją, nadzorujemy. A Ty...? Nie wychodząc z domu masz całkowity dostęp do wszystkich informacji związanych z budową! My budujemy, Ty śpisz spokojnie. Wykorzystujemy nowoczesne technologie by sprostać wyzwaniom, jakie niesie ze sobą dzisiejsza branża budowlana.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
New Structure Wrocław
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Valner - Usługi spawalnicze

Jedności Narodowej 160/6, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Valner specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych o różnym przeznaczeniu. Dzięki kompetentnej kadrze posiadającej niezbędne umiejętności, a także wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie wdrożyć do produkcji zaawansowane projekty i nowatorskie aplikacje. Wykonanie konstrukcji spawanych jest główną działalnością przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zleconego projektu – zaczynając od fazy koncepcyjnej przez jego realizację. Dobieramy optymalne rozwiązanie ...... więcej »

Dodano 7 czerwca 2022 12:48

👁 139 (0,48 dziennie)

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych dla Budownictwa

Skorzystaj z usług inspektora nadzoru!

ul. Główna, Poznań (wielkopolskie)

Zależy Ci, aby Twój budynek był całkowicie bezpieczny? W takim razie obowiązkowo skorzystaj z usług firmy kierownik-poznan.pl. Świadczymy usługi w obszarze: kierownika kontraktu, pełnienia funkcji inspektora nadzoru budowlanego oraz kierowania budową.Przeprowadzamy przeglądy budynków, sporządzamy świadectwa energetyczne i kosztorysy budowlane. Monitorujemy prawidłowość wykonania izolacji termicznych. Serdecznie zachecamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na w ...... więcej »

Dodano 15 lipca 2015 12:50

👁 827 (0,29 dziennie)

FERROTECH S.C.

Kurczaki 99, Łódź (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Ferrotech z Łodzi świadczy kompleksowe usługi spawalnicze. Zajmuje się obróbką metali, wycinaniem plazmą, gięciem blach na prasie krawędziowej, a oprócz tego obróbką mechaniczną. Specjalizuje się także w produkcji paneli ogrodzeniowych, mebli loftowych oraz innych elementów dekoracyjnych. Zakład dysponuje specjalistycznymi maszynami, które umożliwiają precyzyjną realizację każdego, nawet nietypowego zamówienia.... więcej »

Dodano 10 lutego 2021 11:51

👁 198 (0,26 dziennie)

Projektowanie-Bogdan Adamczyk

Świętosławy Storrady 1/303, Szczecin (zachodniopomorskie)

Firma Projektowanie Bogdan Adamczyk to specjaliści w dziedzinie projektowania różnego typu obiektów. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Szczecinie, gdzie funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 35 lat. Proponuje wykonanie projektu budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych albo użyteczności publicznej, hal magazynowych i innych konstrukcji murowanych, żelbetowych, stalowych oraz drewnianych. Zajmuje się też projektowaniem konstrukcji oczyszczalni ścieków, stacji uzdatnia ...... więcej »

Dodano 21 września 2021 09:20

👁 103 (0,19 dziennie)

PB EuroInvest

Biuro projektowe

os. Jagiellońskie, Poznań (wielkopolskie)

ZAKRES USŁUG:
- adaptacja projektów gotowych
- prowadzenie wszelkich procedur administracyjnych i prawnych związanych z powstawaniem projektów architektoniczno budowlanych oraz ich realizacją
- wykonanie indywidualnych koncepcji oraz projektów budowlanych i wykonawczych konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych
- pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę
- doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji
- specyfikacje techniczne
- nadzory budowlane
- inwentaryzacje i opinie budowlan ...... więcej »

Dodano 6 marca 2013 09:55

👁 3370 (0,92 dziennie)

MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogółnobudowlane Mirosław Kruczyński

Kierownik budowy, Inspektor nadzoru, Przeglądy Budynków, Odbiór Mieszkania Warszawa

Kramarska 6, Warszawa (mazowieckie)

Firma MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kruczyński pełni nadzory budowlane w zakresie kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego, wykonuje przeglądy techniczne budynków, ekspertyzy i oceny techniczne, oceny stanu technicznego budynku przed zakupem oraz odbiory mieszkań i budynków, a także świadectwa energetyczne.

W przypadku budowy doradzimy, które etapy warto skontrolować i pomożemy w rozwiązaniu ewentualnych wątpliwości technic... więcej »

Dodano 21 kwietnia 2017 14:57

👁 1004 (0,46 dziennie)

MS BUD SP Z O O

budowa domów jednorodzinnych

Turze 11A, Pyrzyce (zachodniopomorskie)

Zastanawiasz się nad budową domu w Szczecinie? Zastanawiasz się jaki koszt jest z tym związany? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, firma Firma MS-BUD oferuje klientom budowę domów jednorodzinnych w sposób solidny i uczciwy.
Wykonujemy stany surowe oraz stany deweloperskie.... więcej »

Dodano 13 września 2022 13:42

👁 91

FHU Kalemba

Krakowska 160, Siepraw, Myślenice (małopolskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy FHU Kalemba, która swoją siedzibę posiada w Sieprawiu w województwie małopolskim. Od 2004 roku funkcjonujemy w branży inwestycji budowlanych. Podejmujemy się realizacji małych, dużych, a także niestandardowych projektów. Zatrudniamy doświadczonych i profesjonalnych kierowników budowy, którzy zapewnią kompleksową obsługę i pomogą na każdym etapie budowy. Zatrudniamy także inspektorów budowy i działamy jako inwestor zastępczy. Wszystkie inwestycje realizujemy ter ...... więcej »

Dodano 13 kwietnia 2021 08:45

👁 148 (0,21 dziennie)

Biuro inżynierskie HS-Projekt

ul. Łączna 9, Przezchlebie, Gliwice (śląskie)

Nasza firma zajmuje się projektowaniem domów. Oferujemy gotowe projekty lub indywidualne od domów jednorodzinnych do bliźniaczych i szeregowych. W ofercie posiadamy również usługi obejmujące nadzór budowlany.... więcej »

Dodano 4 lipca 2018 03:54

👁 503 (0,29 dziennie)

Prota

Ciepłownicza 23, Kraków (małopolskie)

Prota jest innowacyjnym oprogramowaniem BIM przeznaczonym do projektowania konstrukcji stalowych i żelbetowych, składającym się z czterech modułów. Program Prota umożliwia szybką analizę i dokładne tworzenie konstrukcji budowlanych, automatyczne tworzenie rysunków i projektów, umożliwia tworzenie połączeń i fragmentów stalowych, jak również zarządzenie i udostępnianie swoich projektów. Oprogramowanie to posiada przydatne funkcje w dużym stopniu optymalizujące pracę, przez co doceniło go już wiel ...... więcej »

Dodano 9 kwietnia 2020 02:50

👁 151 (0,14 dziennie)