Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

24 maja 2023 16:37
👁 14

PSW ARCHITEKTURA

Pracownia architektoniczna

KONTAKT
MAPA
O NAS

Nasza pracownia funkcjonuje na rynku od roku 2016. Od początku swojej działalności dokładamy wszelkich starań by sprostać wymaganiom naszych Klientów. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów indywidualnych, firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, jednostek samorządowych i innych podmiotów, które planują budowę. Wykonujemy projekty budowlane wszelakiego typu obiektów jak np.: budynki mieszkalne i gospodarcze, usługowe, produkcyjne. Zajmujemy się także wszystkimi formalnościami urzędowymi. Zapraszamy do odwiedzenia strony naszej firmy oraz do zapoznania sie z naszą ofertą.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
PSW ARCHITEKTURA Wrocław
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Architektura & Design Pracownia Autorska Architekt Renata Stefania Węsierska

Studio Architektury Wnętrz i Realizacji Inwestycji

Graniczna 37, Gdynia (pomorskie)

Architektura & Design Pracownia Autorska realizuje kompleksowe zamówienia w zakresie projektowania architektonicznego i wielobranżowego, wystroju wnętrz, architektury krajobrazu oraz konserwacji zabytków. Wieloletnie doświadczenie w branży usług architektonicznych wspieramy solidnym zespołem ekspertów, architektów i inżynierów. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji od opracowania koncepcji, poprzez wykonanie pełnej dokumentacji technicznej, pełnienie nadzoru autorskiego, do odbioru powy... więcej »

Dodano 14 października 2021 09:45

👁 136 (0,23 dziennie)

Architekt Szczecin

Biuro architektoniczne

Słowacka, Szczecin (zachodniopomorskie)

Wyjątkowe projekty architektoniczne oraz plany miejscowe gwarantuje architekt Szczecin.... więcej »

Dodano 9 stycznia 2015 11:50

👁 953 (0,31 dziennie)

Marta Wanat Projektowanie Wnętrz

ul. Leśna 160, Skawina (małopolskie)

Magda Wanat Projektowanie Wnętrz zajmuje się projektowaniem i aranżacją komfortowych wnętrz dla domów, mieszkań i lokali. Zgodnie z wartościami firmy działającej w Krakowie, projektowanie wnętrz odbywa się z wyjątkową starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Wszystkie elementy strukturalne mieszkań muszą spełniać wymagania jakościowe, a każdy przedmiot współgrać z koncepcją stylistyczną całości. Decydujące znaczenie ma opinia klienta, który może ingerować w projekt na każdym jego etapie ...... więcej »

Dodano 28 stycznia 2020 11:01

👁 173 (0,14 dziennie)

WŁODARCZYK PROJEKT ARCHITEKTONICZNE BIURO PROJEKTOWE ARCHITEKT JAROSŁAW WŁODARCZYK

Armii Krajowej 11, Sieradz (łódzkie)

Architektoniczne Biuro Projektowe Włodarczyk Projekt oferuje projekty prywatnych domów, willi oraz luksusowych rezydencji. Klienci mogą liczyć na indywidualne projekty, które będą dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Co istotne, opisywane biuro zostało założone w 1992 roku, a więc może pochwalić się dużym doświadczeniem. Firma prowadzi działalność na terenie całej Polski.... więcej »

Dodano 14 lipca 2022 10:47

👁 103 (0,31 dziennie)

Architektura wnętrz M99 Design

Projektowanie wnętrz

ul. Świerkowa 10, Pasieka, Miastko (pomorskie)

Architektura wnętrz M99 Design świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz. W ofercie znajdują się między innymi projekty kuchni oraz mebli i zabudowy meblowej. Firma oferuje również projekty online.... więcej »

Dodano 16 grudnia 2020 15:00

👁 208 (0,23 dziennie)

Abl Architekt. Bielska-Legieć Joanna

Ułańska 18, Kozłów, Gliwice (śląskie)

Jeśli zależy wam na profesjonalnym projekcie domu to najlepiej wybrać usługi naszego architekta w Gliwicach, który posiada ogromne doświadczenie i wiele realizacji na swoim koncie, dzięki czemu wykona najlepszy projekt domu. Korzystając z usług architekta w Gliwicach można mieć pewność, że projekt będzie dopasowany do waszych potrzeb. Będziecie mogli także zaproponować swoje pomysły dotyczące tego, w jaki sposób ma wyglądać dom, dzięki czemu architekt w Gliwicach stworzy projekt, który będzie id ...... więcej »

Dodano 25 maja 2020 11:17

👁 125 (0,11 dziennie)

Baar

Biuro architektoniczne

ul. Pułaskiego 17, Zabrze (śląskie)

Biuro architektoniczne Baar oferuje kompleksowe usługi z zakresu architektury, designu oraz urbanistyki.
Zajmujemy się profesjonalną obsługą procesów projektowo-inwestycyjnych.... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2016 14:46

👁 1139 (0,44 dziennie)

Pisarski Grzegorz - Usługi kamieniarskie

Nowa Wieś Grodziska 35, Nowa Wieś Grodziska, Złotoryja (dolnośląskie)

Zakład kamieniarski Grzegorza Pisarskiego mieści się w Nowej Wsi Grodziskiej w województwie dolnośląskim. Jest to doświadczony producent wyrobów z kamienia, który współpracuje z klientami indywidualnymi i firmami. Zajmuje się tworzeniem elementów małej architektury, rzeźbą w kamieniu, artystyczną obróbką piaskowca, jak również wykonywaniem obudowy kominka. Przedsiębiorstwu można również zlecić wykonanie rzeźb ogrodowych, renowacje zniszczonych ozdób oraz tworzenie architektury budowlanej. Zakład ...... więcej »

Dodano 1 września 2021 12:50

👁 162 (0,25 dziennie)

LOEVE Beton architektoniczny

ul. Młodej Polski, Lublin (lubelskie)

Firma LOEVE przedstawia nowoczesny sposób dekorowania ścian i aranżowania przestrzeni. Proponujemy płyty z betonu architektonicznego oraz gipsowe panele 3D. Asortyment dostępny jest w bardzo bogatej gamie kolorystycznej. Płyty i panele stanowią idealną dekorację ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Sprawdzają się też w kuchniach oraz jako elementy wykończeniowe ogrodzeń. Zajmujemy się również montażem ścian przesuwnych wykańczanych fornirem, farbą, blachą itp.... więcej »

Dodano 23 października 2012 09:18

👁 3616 (0,93 dziennie)

Jurand i Synowie Sp. z o.o.

Rzemieślnicza 14, Falenty Nowe, Prószków (opolskie)

Firma Jurand posiada wieloletnią tradycję i bogate doświadczenie w produkcji dekoracji z takich materiałów jak beton architektoniczny, kamień, gips, żywice, poliuretan, przeznaczonych do ogrodu. Dzięki wysokiej jakości używanych przez nas materiałów wszystkie nasze produkty idealnie nadają się do użytku zewnętrznego, są odporne na działanie czynników pogodowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w której znajdą Państwo między innyi płyty chodnikowe, balustrady, fontanny ogrodowe ...... więcej »

Dodano 28 maja 2020 15:30

👁 252 (0,23 dziennie)