Dodaj firmę Zaloguj się

 

Zakład Usług Pogrzebowych

Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Alina i Krzysztof Laskowscy

Wrocław

📞 🌐 📧

15 października 2013 10:51
👁 3468 (0,89 dziennie)

Firma Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Alina i Krzysztof Laskowscy Wrocław

Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Alina i Krzysztof Laskowscy

Zakład Usług Pogrzebowych

KONTAKT

Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Alina i Krzysztof Laskowscy

Zakład Usług Pogrzebowych

Św. Antoniego
50073 Wrocław, dolnośląskie

NIP: 8961225112

MAPA
O NAS

Zakłady pogrzebowe Omega świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska. Biura Omega zlokalizowane są w dogodnych komunikacyjnie punktach Wrocławia.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Dodano 28 kwietnia 2015 13:10 z IP 77.114.42.***

córka zmarłego

Odradzam korzystania z usług tej firmy (filia na ul. Pilczyckiej). Owa firma dopuściła się KARYGODNYCH ZANIEDBAŃ! Nie była to pojedyncza pomyłka. Klepsydra była wydrukowana z bledną data. W trumnie zmarłego brakowało osobistych rzeczy, które rodzina dała do zakładu z prośba umieszczenia ich w trumnie. Panowie wnoszący trumnę do kościoła byli ubrani w DRESY!. Data urodzin na tabliczce na krzyżu oczywiście była błędna. W chwili ogromnego żalu i smutku jaką jest strata bliskiej osoby jest nam trudno radzić sobie z najmniejsza sprawa dlatego pomoc zakładu pogrzebowego w takich sytuacjach jest nieoceniona . W zakładzie pogrzebowym Omega (na ul. Pilczyckiej) raczej jej nie otrzymacie.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.235.20.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Alina i Krzysztof Laskowscy Wrocław
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Pilczyce

Pilczycka 139, Wrocław (dolnośląskie)

Zakłady pogrzebowe Omega świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska. Biura Omega zlokalizowane są w dogodnych komunikacyjnie punktach Wrocławia.


Usługi pogrzebowe świadczymy już od 1991 roku. Rozwijając wachlarz swoich usług stawaliśmy się coraz poważniejszym podmiotem na wrocławskim rynku. Od 1999 roku działamy jako dwa, a od 2013 jako cztery samodzielne zakłady, które prowadzą uroczystości pogrzebowe we Wrocławiu i jego okolicach.Na terenie Wrocław ...... więcej »

Dodano 4 listopada 2013 11:47

👁 1483 (0,38 dziennie)

Charon

transport zwłok do polski

Maksyma Gorkiego 30U, Szczecin (zachodniopomorskie)

Dokładamy niedowolnych starań, ażeby nasze działania postawny się wspomożonymi gwoli linii nieumarłego w tym drażliwym terminie. Wybór wyjazdu aktualnie 2 porze od momentu zażycia zarządzenia. Dostarczamy barki w transporcie zmarłych tudzież urn z Szkop, Holandii, Dużej Brytanii, Irlandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Belgii a nieróżnych państw europejskich. Lokalna interes markotna Charon wskazuje Internacjonalnego Usługi Żałobne i spedycja zwłok spośród obczyźnie aż do Polski, udzielamy posłudze ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2017 11:00

👁 798 (0,32 dziennie)

Zakład Pogrzebowy Styks

Zakład Pogrzebowy

ul. Pawła Włodkowica 35, Wrocław (dolnośląskie)

Oferta firmy Styks jest niezwykle szeroka. Personel zakładu nie tylko zapewni godziwy pochówek zmarłego, ale także załatwi wszystkie formalności z tym związane. Styks zapewnia kompleksową obsługę prawną, na życzenie klientów zajmie się także organizacją stypy. Zakład Styks zajmuje się również przewozem zwłok osoby zmarłej, krajowym i z zagranicy. Gdy zmarły wyraził przed śmiercią wolę, by jego zwłoki zostały skremowane, Zakład Pogrzebowy Styks przeprowadzi również kremację. Dysponuje nowoczesnym ...... więcej »

Dodano 11 stycznia 2017 11:27

👁 909 (0,34 dziennie)

Usługi Pogrzebowe Gryfino

zakład pogrzebowy

Boleslawa Chrobrego 50, Gryfino (zachodniopomorskie)

Zajmujemy się organizowaniem ceremonii pogrzebowych wszystkich wyznań.oferujemy Państwu niskie koszty pogrzebu w ramach zasiłku ZUS,KRUS,WBE,MSWiA.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać Państwa oczekiwaniom.Organizujemy pogrzeby na najwyższym poziomie.... więcej »

Dodano 22 października 2017 13:04

👁 1437 (0,6 dziennie)

Zakład Pogrzebowy Feniks Wróblewscy Sosnowiec.

Zakład Pogrzebowy Feniks Wróblewscy Sosnowiec. Pogrzeby i Kremacje, Międzynarodowy Transport Zwłok Sosnowiec.

Orla, Sosnowiec (śląskie)

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Feniks Wróblewscy Sosnowiec. Zakład pogrzebowy działający na rynku usług pogrzebowych od kilkunastu lat. Posiadając doświadczenie zdobyte przez wiele lat gwarantujemy wykonanie usługi na wysokim poziomie, utrzymując przy tym konkurencyjne, niewygórowane ceny. Jesteśmy rodzinnym zakładem pogrzebowym, dlatego wiemy czego oczekują od nas klienci- szacunku, dyskrecji i odpowiedniego wizerunku bo to my w tej chwili reprezentujemy rodzinę. Godność, zaufanie i szacunek.... więcej »

Dodano 4 lutego 2015 17:44

👁 3765 (1,11 dziennie)

Kalia Usługi Pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe

Bolesława Chrobrego 50, Gryfino (zachodniopomorskie)

Zajmujemy się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowej, sprzedażą trumien i urn, przeprowadzamy pogrzeby na wysokim poziomie, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej.
Oferujemy również całodobowe przewozy osób zmarłych z mieszkań, szpitala, domów opieki, hospicjów lub miejsc gdzie nastąpił zgon. Przeprowadzamy pogrzeby na terenie całego kraju.
Pogrzeby w ramach zasiłku pogrzebowego 4000 tys.
Profesjonalnie i do końca służyć czlowiekowi... więcej »

Dodano 21 lutego 2018 14:55

👁 891 (0,39 dziennie)

CHARON Mirosław Tyl MIĘDZYNARODOWE USŁUGI POGRZEBOWE

Maksyma Gorkiego 30U, Szczecin (zachodniopomorskie)

CHARON Mirosław Tyl to szczeciński zakład pogrzebowy, który zajmuje się organizacją pogrzebu, a także działaniami logistycznymi. W ramach oferowanych usług można zlecić transport zwłok nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami . CHARON zajmuje się również przygotowywaniem dokumentacji niezbędnej do organizacji pogrzebu, doradztwem a także wyborem ubrań dla zmarłego czy kremacją.... więcej »

Dodano 27 września 2019 18:06

👁 156 (0,09 dziennie)

The END Międzynarodowy Transport Zwłok

Transport zwłok z zagranicy

Kolejowa 41, Przasnysz (mazowieckie)

W trudnych okolicznościach zapewniamy godny przewóz zmarłego do ojczystego kraju. Świadomi delikatności tego zadania, oferujemy kompleksową usługę transportu zwłok do Polski oraz urny z prochami. Działamy elastycznie, korzystając z dróg lądowych i lotniczych, aby sprostać indywidualnym potrzebom. Jesteśmy również specjalistami w przewozie ekshumowanych ciał do Polski, zapewniając pełne przestrzeganie procedur. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę techniczną z wrażliwością na emocjonalne aspekty ...... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2023 19:07

👁 42

Nekropolia Zakład Usług Pogrzebowych

Aleksandrowska 18, Zgierz (łódzkie)

Zakład Pogrzebowy Nekropolia mieści się w Zgierzu przy ulicy Aleksandrowskiej 18. Zapewnia całodobowe, kompleksowe usługi pogrzebowe już od 1982 roku. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników, którzy z szacunkiem i empatią podchodzą do swojej pracy oraz rodziny i bliskich osoby zmarłej. Zakład zajmuje się organizacją pochówków świeckich i innych wyznań. Zapewnia pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności związanych z pogrzebem, a ponadto zapewnia transport z ...... więcej »

Dodano 8 października 2021 08:20

👁 164 (0,17 dziennie)

Styks Sp. z o.o.

Cmentarna 6, Lublin (lubelskie)

Zakład pogrzebowy Styks w Lublinie to firma, która od przeszło 25 lat specjalizuje się w pełnej pomocy przy organizacji pochówków. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług począwszy od przeprowadzenia wszelkich formalności za rodzinę, przez zagwarantowanie dużego wyboru trumien i urn, aż po kremację bądź tradycyjny pochówek. Dbamy o to, aby organizacja pogrzebu przebiegła sprawnie i zgodnie z wszelkimi formalnościami, pozwalając Ci skupić się na przeżywaniu utraty bliskiej osoby. Działamy z sz ...... więcej »

Dodano 12 października 2023 11:15

👁 22