Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Zakład Usług Pogrzebowych

Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Alina i Krzysztof Laskowscy

Wrocław

📞 🌐 📧

15 października 2013 10:51
👁 3428 (0,94 dziennie)

Firma Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Alina i Krzysztof Laskowscy Wrocław

Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Alina i Krzysztof Laskowscy

Zakład Usług Pogrzebowych

KONTAKT

Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Alina i Krzysztof Laskowscy

Zakład Usług Pogrzebowych

Św. Antoniego
50073 Wrocław, dolnośląskie

NIP: 8961225112

MAPA
O NAS

Zakłady pogrzebowe Omega świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska. Biura Omega zlokalizowane są w dogodnych komunikacyjnie punktach Wrocławia.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Dodano 28 kwietnia 2015 13:10 z IP 77.114.42.***

córka zmarłego

Odradzam korzystania z usług tej firmy (filia na ul. Pilczyckiej). Owa firma dopuściła się KARYGODNYCH ZANIEDBAŃ! Nie była to pojedyncza pomyłka. Klepsydra była wydrukowana z bledną data. W trumnie zmarłego brakowało osobistych rzeczy, które rodzina dała do zakładu z prośba umieszczenia ich w trumnie. Panowie wnoszący trumnę do kościoła byli ubrani w DRESY!. Data urodzin na tabliczce na krzyżu oczywiście była błędna. W chwili ogromnego żalu i smutku jaką jest strata bliskiej osoby jest nam trudno radzić sobie z najmniejsza sprawa dlatego pomoc zakładu pogrzebowego w takich sytuacjach jest nieoceniona . W zakładzie pogrzebowym Omega (na ul. Pilczyckiej) raczej jej nie otrzymacie.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Alina i Krzysztof Laskowscy Wrocław
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Anioł Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Aleja Zwycięstwa 259, Gdynia (pomorskie)

Firma pogrzebowa Anioł w Sopocie funkcjonuje w branży funeralnej od wielu lat. Nabyte doświadczenie umożliwia w profesjonalny sposób organizować pochówek zmarłej osoby. Zwracamy szczególną uwagę na właściwe wyczucie i empatię. W czasie wielkiego smutku w rodzinie przejmujemy wszelkie niezbędne formalności, pilnując terminów i skrupulatnej realizacji czynności administracyjnych. Jesteśmy do dyspozycji przez całą drogę pożegnania z bliską osobą. Organizujemy przewóz zmarłego, pochówek i finalizuje ...... więcej »

Dodano 17 grudnia 2021 07:12

👁 100 (0,16 dziennie)

Usługi Pogrzebowe Gryfino

zakład pogrzebowy

Boleslawa Chrobrego 50, Gryfino (zachodniopomorskie)

Zajmujemy się organizowaniem ceremonii pogrzebowych wszystkich wyznań.oferujemy Państwu niskie koszty pogrzebu w ramach zasiłku ZUS,KRUS,WBE,MSWiA.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać Państwa oczekiwaniom.Organizujemy pogrzeby na najwyższym poziomie.... więcej »

Dodano 22 października 2017 13:04

👁 1419 (0,66 dziennie)

Kompletna Usługa Pogrzebowa 1800zł

Profesjonalne Usługi Pogrzebowe

sanok piastowska 57, Sanok (podkarpackie)

Profesjonalne Usługi PogrzeboweOferujemy Państwu szeroki zakres i najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nasz klient ma indywidualne potrzeby, uznaje inne wartości, pielęgnuje różne tradycje oraz obyczaje. Naszym celem jest spełnianie życzeń naszych klientów dotyczących uroczystości pogrzebowych z pełnym profesjonalizmem.

Nasza oferta: Kompletna Usługa Pogrzebowa 1800zł
Trumny
Karawan
Własna Chłodnia i Sala Poże... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2016 06:49

👁 2517 (0,92 dziennie)

Kalia Usługi Pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe

Bolesława Chrobrego 50, Gryfino (zachodniopomorskie)

Zajmujemy się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowej, sprzedażą trumien i urn, przeprowadzamy pogrzeby na wysokim poziomie, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej.
Oferujemy również całodobowe przewozy osób zmarłych z mieszkań, szpitala, domów opieki, hospicjów lub miejsc gdzie nastąpił zgon. Przeprowadzamy pogrzeby na terenie całego kraju.
Pogrzeby w ramach zasiłku pogrzebowego 4000 tys.
Profesjonalnie i do końca służyć czlowiekowi... więcej »

Dodano 21 lutego 2018 14:55

👁 863 (0,42 dziennie)

Miejski Zakład Zieleni

Partyzantów 27A, Gdańsk (pomorskie)

Miejski Zakład Zieleni to firma pogrzebowa z Gdańska. Możemy się pochwalić wieloletnim, sięgającym 1991 roku doświadczeniem i sztabem profesjonalnych pracowników. Świadczymy kompleksowe, dwudziestoczterogodzinne usługi pogrzebowe związane z pochówkiem tradycyjnym, jak i urnowym. Zajmujemy się odbiorem i przewozem zmarłego, przygotowywaniem ciała do pogrzebu, obsługą ceremonii pogrzebowych, kremacjami czy ekshumacjami. Pomagamy w załatwieniu wymaganych formalności i umożliwiamy rozliczenie kosztó ...... więcej »

Dodano 17 maja 2021 12:56

👁 261 (0,3 dziennie)

Zakład Pogrzebowy Feniks Wróblewscy Sosnowiec.

Zakład Pogrzebowy Feniks Wróblewscy Sosnowiec. Pogrzeby i Kremacje, Międzynarodowy Transport Zwłok Sosnowiec.

Orla, Sosnowiec (śląskie)

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Feniks Wróblewscy Sosnowiec. Zakład pogrzebowy działający na rynku usług pogrzebowych od kilkunastu lat. Posiadając doświadczenie zdobyte przez wiele lat gwarantujemy wykonanie usługi na wysokim poziomie, utrzymując przy tym konkurencyjne, niewygórowane ceny. Jesteśmy rodzinnym zakładem pogrzebowym, dlatego wiemy czego oczekują od nas klienci- szacunku, dyskrecji i odpowiedniego wizerunku bo to my w tej chwili reprezentujemy rodzinę. Godność, zaufanie i szacunek.... więcej »

Dodano 4 lutego 2015 17:44

👁 3621 (1,15 dziennie)

Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA Pilczyce

Pilczycka 139, Wrocław (dolnośląskie)

Zakłady pogrzebowe Omega świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska. Biura Omega zlokalizowane są w dogodnych komunikacyjnie punktach Wrocławia.


Usługi pogrzebowe świadczymy już od 1991 roku. Rozwijając wachlarz swoich usług stawaliśmy się coraz poważniejszym podmiotem na wrocławskim rynku. Od 1999 roku działamy jako dwa, a od 2013 jako cztery samodzielne zakłady, które prowadzą uroczystości pogrzebowe we Wrocławiu i jego okolicach.Na terenie Wrocław ...... więcej »

Dodano 4 listopada 2013 11:47

👁 1467 (0,41 dziennie)

CHARON Mirosław Tyl MIĘDZYNARODOWE USŁUGI POGRZEBOWE

Maksyma Gorkiego 30U, Szczecin (zachodniopomorskie)

CHARON Mirosław Tyl to szczeciński zakład pogrzebowy, który zajmuje się organizacją pogrzebu, a także działaniami logistycznymi. W ramach oferowanych usług można zlecić transport zwłok nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami . CHARON zajmuje się również przygotowywaniem dokumentacji niezbędnej do organizacji pogrzebu, doradztwem a także wyborem ubrań dla zmarłego czy kremacją.... więcej »

Dodano 27 września 2019 18:06

👁 144 (0,1 dziennie)

EDEN usługi pogrzebowe

Ostrogórska 18 A, Sosnowiec (śląskie)

Firma pogrzebowa Eden Usługi Pogrzebowe powstała w 1989 roku. Zajmuje się ona kompleksowymi usługami pogrzebowymi w Sosnowcu, wśród których znajdują się: kremacja zwłok, organizacja pogrzebu, transport zwłok, trumny, przygotowanie do pogrzebu, przechowanie zmarłych w prosektorium, a także załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. Dom Pogrzebowy Eden ma swoją siedzibę w Sosnowcu przy ul. Ostrogórskiej (obok szpitala). Skontaktuj się z naszym zakładem pogrzebowym jeżeli zależy Ci na profesjo ...... więcej »

Dodano 13 maja 2016 09:13

👁 1621 (0,6 dziennie)

Zakład Pogrzebowy Styks

Zakład Pogrzebowy

ul. Pawła Włodkowica 35, Wrocław (dolnośląskie)

Oferta firmy Styks jest niezwykle szeroka. Personel zakładu nie tylko zapewni godziwy pochówek zmarłego, ale także załatwi wszystkie formalności z tym związane. Styks zapewnia kompleksową obsługę prawną, na życzenie klientów zajmie się także organizacją stypy. Zakład Styks zajmuje się również przewozem zwłok osoby zmarłej, krajowym i z zagranicy. Gdy zmarły wyraził przed śmiercią wolę, by jego zwłoki zostały skremowane, Zakład Pogrzebowy Styks przeprowadzi również kremację. Dysponuje nowoczesnym ...... więcej »

Dodano 11 stycznia 2017 11:27

👁 860 (0,35 dziennie)