Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

HVAC Systems

HVAC Systems Marcin Kowalski

Zgierz

📞 🌐 📧

4 maja 2021 07:12
👁 184 (0,32 dziennie)

Firma HVAC Systems Marcin Kowalski Zgierz

HVAC Systems Marcin Kowalski

HVAC Systems

KONTAKT

HVAC Systems Marcin Kowalski

HVAC Systems

Armii Krajowej 11
95-100 Zgierz, łódzkie
MAPA
O NAS

HVAC Systems to firma zajmująca się projektowaniem i instalacją klimatyzacji i wentylacji. W ofercie firmy klienci znajdą kompleksowe usługi w zakresie montażu klimatyzacji typu split, multisplit i VRF, systemów wentylacyjnych i wentylacji mechanicznej z wykorzystaniem ciepła. Oprócz tego HVAC Systems oferuje montaż instalacji grzewczych i chłodniczych za pomocą pomp ciepła, a także budowę komór chłodniczych i mroźniczych.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
HVAC Systems Marcin Kowalski Zgierz
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Dobek.tech

Dobek.tech

Listopadowa 33E, Łódź (łódzkie)

Instalacje klimatyzacyjne stają się coraz tańszym rozwiązaniem. Dlatego chętniej i częściej decydujemy się na taki system w naszym domu. Co wybrać? Co będzie skutecznie i tanie? Na te pytania odpowie Ci nasz specjalista z dobek.tech . Pomoże dobrać odpowiednie rozwiązania. Poza tym zajmiemy się montażem jak i obsługą i serwisem Twojego systemu klimatyzacji. Ciesz się najlepszym rozwiązaniem sprawdzonych i doświadczonych specjalistów. Skorzystały z naszych usług setki klientów. Skorzystaj również ...... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2019 10:40

👁 220 (0,18 dziennie)

IGLOTECHNIK sp. z o.o.

os. Pomorskie 29, Zielona Góra (lubuskie)

Oferujemy dla ciebie zaprojektowanie oraz instalacje na miejscu profesjonalnych systemów wentylacji hal. Dodatkowo oferujemy kompleksowy serwis. Nasi wykwalifikowani fachowcy przyjadą do ciebie i wszystkim się zajmą. Dodatkowo proponujemy ogrzewanie hal na zimę oraz doskonale działającą klimatyzację, która przyniesie ulgę podczas gorących dni. Dysponujemy wyłącznie najnowocześniejszymi technologiami. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów.
Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny.... więcej »

Dodano 17 marca 2019 08:23

👁 452 (0,33 dziennie)

serwis klimatyzacji

Klimatech

Dolnej Wsi 88, Gliwice (śląskie)

Od 1991 roku zlokalizowana na terenie Gliwic firm Klimatech prowadzi swoją działalność. W zakresie usług montażu oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych oraz innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.... więcej »

Dodano 7 czerwca 2017 09:16

👁 837 (0,42 dziennie)

MP Chłodnictwo

Dojazdowa 4, Młodasko, Szamotuły (wielkopolskie)

MP Chłodnictwo to firma specjalizująca się w sprzedaży klimatyzacji i urządzeń chłodniczych oraz ich serwisowaniu. Nasz zespół tworzą pracownicy z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą branżową. Stawiamy na stały rozwój, dlatego regularnie uczestniczymy w różnorodnych szkoleniach. Rozwijamy nasze kompetencje i wprowadzamy najnowsze technologie. Zapewniamy najwyższą jakość realizacji zleceń oraz doradztwo na podstawie dokładnej analizy potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Posiadamy wszelkie uprawnie ...... więcej »

Dodano 19 kwietnia 2022 15:00

👁 101 (0,43 dziennie)

Klimatyzacja

Marek Boniecki Arctic Clima HVAC

Poziomkowa 24a, Nowy Dziekanów, Łomianki (mazowieckie)

Świadczymy usługi w zakresie dystrybucji, montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, na terenie Warszawy i okolic. Zapewniamy serwis pojedynczych urządzeń, jak i całych instalacji i systemów klimatyzacji komfortu w biurach, przestrzeni przemysłowej i precyzyjnej. Konserwujemy, montujemy oraz naprawiamy wszelkie elementy instalacji klimatyzacyjnych.
Zajmujemy się także automatyką sterowania central klimatyzacyjnych, a także wszelkich procesów z nimi związanych. Świadczymy również usług... więcej »

Dodano 20 września 2021 12:59

👁 159 (0,36 dziennie)

Klima Plus Sp. z o.o. Sp.k.

Jana Henryka Dąbrowskiego 479A, Poznań (wielkopolskie)

Firma KLIMA Plus działa już od 30 lat. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz montażem i serwisem sprzętów. W Poznaniu i okolicy chcemy być liderem w zakresie nowoczesnych technologii klimatyzacji i wentylacji różnych obiektów. Nasze doświadczenie poparte wielką ilością udanych realizacji oraz zgrany zespół specjalistów gwarantują wysoką jakość oferowanych usług. Klienci korzystający z firmy KLIMA Plus otrzymują kompleksowe możliwości oraz atrakcyjne cenowo ofert ...... więcej »

Dodano 8 marca 2021 20:19

👁 155 (0,24 dziennie)