Dodaj firmę Zaloguj się

1 lutego 2016 14:03
👁 1031 (0,34 dziennie)

Nexus

Biuro Tłumaczeń

KONTAKT
MAPA
O NAS

Od 2006 roku dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci profesjonalne rozwiązania translatorskie. Tworzymy sieć ekspertów odpowiadających za skuteczne zarządzanie projektami tłumaczeniowymi. Dbamy o długotrwałe relacje, rozumiejąc potrzeby komunikacyjne i dostarczając najlepsze wsparcie translatorskie we wszystkich językach świata. Jesteśmy dumni z Klientów, którzy nam zaufali, gdyż to właśnie my skutecznie przekazujemy ich treści kontrahentom z krajów na całym świecie.

Naszym

Od 2006 roku dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci profesjonalne rozwiązania translatorskie. Tworzymy sieć ekspertów odpowiadających za skuteczne zarządzanie projektami tłumaczeniowymi. Dbamy o długotrwałe relacje, rozumiejąc potrzeby komunikacyjne i dostarczając najlepsze wsparcie translatorskie we wszystkich językach świata. Jesteśmy dumni z Klientów, którzy nam zaufali, gdyż to właśnie my skutecznie przekazujemy ich treści kontrahentom z krajów na całym świecie.

Naszym celem jest perfekcyjna jakość przekładu. Stanowimy doświadczony i zgrany zespół Specjalistów, gotowy zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty translatorskie. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami prowadzenia biznesu.
Nasze oddziały znajdują się w strategicznych miastach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i przygranicznym Cieszynie.
Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc. Zapoznaj się z ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy i możliwościami, które oferujemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – skontaktują się z nami mailowo, bądź telefonicznie.
Zespół Biura Tłumaczeń Nexus

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.235.20.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Nexus Cieszyn
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Centrum Edukacyjne "SUCCESS" Mgr Zuzanna Pasierbek

Floriańska 15/12, Rybnik (śląskie)

Centrum Edukacyjne Success w Rybniku specjalizuje się w kursach językowych dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania, obejmujących języki angielski, niemiecki, francuski, włoski czy japoński. Firma przygotowuje uczniów do egzaminów takich jak FCE, CAE, Proficiency, IELTS oraz Pearson English International Certificate, prowadząc zajęcia stacjonarnie i online. Oferuje również tłumaczenia dokumentów i tekstów z różnych dziedzin. Współpraca z British Council oraz Pearson English zapewnia w ...... więcej »

Dodano 20 marca 2024 13:00

👁 26

Rita Kubylis Consulting

Dywizjonu 303 129/12, Warszawa (mazowieckie)

Firma Rita Kubylis Consulting z Warszawy zajmuje się doradztwem podatkowym dla obcokrajowców i firm działających w Norwegii. To również profesjonalna szkoła języka norweskiego i biuro tłumaczeń. Prowadzone są szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, jak również tłumaczenia zwykłe, tekstów prawnych, budowlanych, książek, broszur, artykułów, dokumentów ekonomicznych lub innych dokumentów branżowych. Firma prowadzona jest przez doświadczonych specjalistów z doskonałą znajomością języka oraz prze ...... więcej »

Dodano 13 lipca 2021 06:57

👁 241 (0,23 dziennie)

Translation Street

Rydlówka 20, Kraków (małopolskie)

Biuro tłumaczeń w Krakowie, które nie tylko terminowo wykona zlecenie, ale również wykona je świetnie? Biuro tłumaczeń, które podejmuje się zleceń nie tylko z zakresu języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy rosyjskiego. W naszej ofercie można znaleźć również takie języki jak duński, flamandzki, łotewski, łaciński, grecki, kazachski, słowacki, litewski, macedoński czy chiński. W przypadku języków niepiśmiennych zaproponujemy tłumaczenie ustne! Działamy też w obrębie wielu, również spe ...... więcej »

Dodano 14 czerwca 2018 10:19

👁 381 (0,18 dziennie)

Biuro Tłumaczeń Kraków

Tłumaczenia przysięgłe Kraków

Łobzowska, Kraków (małopolskie)

Profesjonalne tłumaczenia pisemne (przysięgłe i ustne) na terenie Krakowa. Zapewniamy kompleksową obsługę tłumaczeniową oferując profesjonalne przekłady na ponad 40 języków. Tłumaczenia wykonują zawodowi tłumacze.... więcej »

Dodano 12 grudnia 2014 09:19

👁 1354 (0,39 dziennie)

KeaOffice

Biuro Tłumaczeń

Niedźwiedzia 29B, Warszawa (mazowieckie)

Biuro tłumaczeń KeaOffice oferuje swoim klientom kompleksowe usługi obejmujące tłumaczenia pisemne w wielu językach.

W ofercie biura tłumaczeniowego KeaOffice są przekłady pisemne zwykłe i przysięgłe, na przykład umów, aktów notarialnych, aktów prawnych, aktów małżeństwa, urodzenia, zgonu, dokumentów stosowanych w rejestracji pojazdów, dokumentów wymaganych do pracy poza granicami kraju i innych.

Biuro tłumaczeń specjalizuje się głównie w następujących branżach: finanse,... więcej »

Dodano 29 czerwca 2017 08:39

👁 322 (0,13 dziennie)

Szkoła Języków Obcych "ENGLISH HOUSE"

ul. Włodka 1, Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Szkoła Języków Obcych ENGLISH HOUSE powstała na bazie szkoły językowej L'Angliste w Grudziądzu, która prowadziła działalność szkoleniową w branży szkoleń językowych nieprzerwanie od roku 1993. Nadal oferujemy usługi szkoleniowe ukierunkowane na klienta indywidualnego i szkolenia firmowe oraz biznesowe. Kadra Szkoły, mająca doświadczenie zdobyte dzięki pracy w poprzedniej placówce gwarantuje wysoką jakość procesu nauczania. Ponadto, dzięki 23-letnim kontaktom rynkowym oferujemy naszym klientom us ...... więcej »

Dodano 2 września 2016 15:09
Aktualizacja 2 września 2016 15:21

👁 1609 (0,57 dziennie)

Focus Translations

ul. Mokotowska 4/6, Warszawa (mazowieckie)

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w centrum Warszawy i specjalizuje się w oferowaniu wysokiej jakości tłumaczeń (w naszej ofercie znajdują się tłumaczenia z wielu języków). Zapraszamy do wizyty na naszą stronę internetową.... więcej »

Dodano 23 listopada 2018 22:45

👁 283 (0,14 dziennie)

Biuro tłumaczeń 123tłumacz.pl

Biuro tłumaczeń

Łobzowska 48/8, Kraków (małopolskie)

Nasze tłumaczenia biznesowe zapewnia zespół wykwalifikowanych, certyfikowanych i wyszkolonych tłumaczy-profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.... więcej »

Dodano 10 grudnia 2015 15:36

👁 858 (0,28 dziennie)

Kancelaria Środa

Tłumaczenia

Łąki Radzymińskie, Radzymin (mazowieckie)

Kancelaria Środa prowadzi wiele badań rynku, między innymi prowadzonych w dziale reklamy, ale również skoncentrowanych na opinii publicznej oraz na satysfakcji klientów. W kraju firma istnieje ponad 20 lat, obsługując marki z branży takich jak na przykład telekomunikacja, paliwa a także finanse. Specjalizacją kancelarii są tłumaczenia przysięgłe z angielskiego, a najważniejszym obszarem funkcjonowania firmy jest aglomeracja warszawska.... więcej »

Dodano 1 stycznia 2013 14:03

👁 2258 (0,54 dziennie)

Biuro Tłumaczeń Advance - tłumaczenie przysięgłe, pisemne i ustne

Hugona Kołłątaja 50, Będzin (śląskie)

Biuro Tłumaczeń Advance to najlepsze tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia przysięgłe. Odbiorcami tłumaczeń są zarówno klienci indywidualni, jak i firmy oraz przedsiębiorstwa. Realizacja tłumaczeń angielskich, tłumaczeń niemieckich lub tłumaczeń hiszpańskich to szybkość oraz pełny profesjonalizm. Zaletą biura jest możliwość szybko zlecenia tłumaczenia technicznego bez wychodzenia z domu. Tłumacze dokonujący tłumaczeń pisemnych rosyjskich to dobrani w najlepszy sposób specjaliści, który tworzą uda ...... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2021 14:52

👁 189 (0,19 dziennie)