Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

23 listopada 2018 22:45
👁 271 (0,15 dziennie)

Focus Translations

KONTAKT
MAPA
O NAS

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w centrum Warszawy i specjalizuje się w oferowaniu wysokiej jakości tłumaczeń (w naszej ofercie znajdują się tłumaczenia z wielu języków). Zapraszamy do wizyty na naszą stronę internetową.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Focus Translations Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Biuro tłumaczeń Berligo

Boya-Żeleńskiego 2/7, Warszawa (mazowieckie)

Berligo to biuro tłumaczeń online zorientowane na obsługę klientów biznesowych, instytucjonalnych, indywidualnych. Zapewniamy Państwu opiekę zawodowych lektorów, tłumaczy przysięgłych związanych z popularnymi językami europejskimi (hiszpańskim, włoskim, angielskim, ukraińskim, innymi). Realizujemy fachowe, w tym niestandardowe przekłady na życzenie.... więcej »

Dodano 6 grudnia 2018 09:50

👁 376 (0,21 dziennie)

Nexus

Biuro Tłumaczeń

Bobrecka 27, Cieszyn (śląskie)

Od 2006 roku dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci profesjonalne rozwiązania translatorskie. Tworzymy sieć ekspertów odpowiadających za skuteczne zarządzanie projektami tłumaczeniowymi. Dbamy o długotrwałe relacje, rozumiejąc potrzeby komunikacyjne i dostarczając najlepsze wsparcie translatorskie we wszystkich językach świata. Jesteśmy dumni z Klientów, którzy nam zaufali, gdyż to właśnie my skutecznie przekazujemy ich treści kontrahentom z krajów na całym świecie.

Naszym... więcej »

Dodano 1 lutego 2016 14:03

👁 1014 (0,36 dziennie)

Biuro Tłumaczeń KONTYNENT

Biuro Tłumaczeń

Obornicka 229/216, Poznań (wielkopolskie)

W Naszym biurze przetłumaczą Państwo każdy dokument, nawet przesyłając przez maila czy FAX. Zajmujemy się tłumaczeniem pisemnym, ustym oraz przysięgłym z językow angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, ukraińskiego oraz wiele innych.... więcej »

Dodano 8 sierpnia 2018 12:16

👁 202 (0,11 dziennie)

Biuro Punkt

Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe angielskie i niemieckie Biuro Punkt

Jagiełły 21, Poznań (wielkopolskie)

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Biura Tłumaczeń i Konsultingu Punkt w Poznaniu. Oferujemy specjalistyczne tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe oraz specjalistyczne we wszystkich językach europejskich i wielu pozaeuropejskich. Zajmujemy się również kompleksową obsługą konferencji. Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość przekładu i profesjonalną obsługę każdego zlecenia.... więcej »

Dodano 14 czerwca 2018 06:59

👁 740 (0,38 dziennie)

Tłumaczenia Lingua Group

Marszałkowska 2, Warszawa (mazowieckie)

Dzięki temu biurze tłumaczeń dokonasz szybkiego tłumaczenia na szwedzki, chiński lub inny język jaki Cię interesuje. Lingua Group posiada niezwykle szerokie spektrum usług translatorskich, a zespół związany z wielu tłumaczy posiadających duże doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz wiedzę pozwala dokonywać im tłumaczeń na najwyższym poziomie, rzetelnych i profesjonalnych, dokładnych oraz satysfakcjonujących. Potrzebujesz tłumaczenia na polski? Zgłoś się do Lingua Group i zapoznaj się z ich bog ...... więcej »

Dodano 1 października 2018 08:59

👁 347 (0,19 dziennie)

Publidot

Biuro tłumaczeń

Jana Piotra Norblina 27, Katowice (śląskie)

Biuro tłumaczeń Publidot czeka z niecierpliwością na nowe wyzwania. Natychmiast zakończ poszukiwania najlepszego biura tłumaczeń, ponieważ właśnie do niego dotarłeś. Naszą największą pasją są tłumaczenia pisemne, dlatego też bez względu na ich tematykę osiągamy najlepszy możliwy przekład. Nasze siły skoncentrowaliśmy najmocniej na dwóch językach, a jest to język niemiecki oraz język angielski.... więcej »

Dodano 18 czerwca 2016 22:21

👁 1073 (0,4 dziennie)

Nexus

Biuro Tłumaczeń- oddział Wrocław

ul. Rynek 7 (Pasaż pod Błękitnym Słońcem), Wrocław (dolnośląskie)

Od 2006 roku dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci profesjonalne rozwiązania translatorskie. Tworzymy sieć ekspertów odpowiadających za skuteczne zarządzanie projektami tłumaczeniowymi. Dbamy o długotrwałe relacje, rozumiejąc potrzeby komunikacyjne i dostarczając najlepsze wsparcie translatorskie we wszystkich językach świata. Jesteśmy dumni z Klientów, którzy nam zaufali, gdyż to właśnie my skutecznie przekazujemy ich treści kontrahentom z krajów na całym świecie.

Naszym... więcej »

Dodano 2 lutego 2016 11:39

👁 981 (0,35 dziennie)

Tłumaczenia i korepetycje Kamila Wójcicka

Tłumacz języka angielskiego

Podlesie Mleczkowskie 25, Zakrzew, Radom (mazowieckie)

Wierzę, że podstawą sukcesu w relacjach osobistych, zawodowych czy biznesowych jest jakość języka, jakiego używamy. Piękna angielszczyzna, bezbłędna w zakresie stylistycznym, kompozycyjnym oraz językowym stanowi wizytówkę firmy, jak i każdego człowieka. Język to moja pasja, dlatego oferuję najwyższej jakości usługi w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego, korekty oraz redakcji tekstu w tym języku.... więcej »

Dodano 20 lutego 2019 09:16

👁 303 (0,18 dziennie)

domatlang.pl

Lubieszowska 6, Warszawa (mazowieckie)

Jeżeli potrzebujesz osoby, która mogłaby przetłumaczyć dokument z francuskiego lub angielskiego na polski bądź z angielskiego i francuskiego na polski i wziąć odpowiedzialność za to tłumaczenie to koniecznie sprawdź usługi dostępne na stronie domatlang.pl. Możesz mieć pewność, że tłumacze z tej strony internetowej są zaprzysięgli, co oznacza, że ukończyli oni odpowiednie studia, co pozwala im na rzetelne oraz szybkie przetłumaczenie twojego dokumentu. Dodatkowo kontakt z firmą jest prosty i możl ...... więcej »

Dodano 14 września 2022 08:08

👁 48

Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski

Biuro tłumaczeń

ul. Kazimierza Wielkiego 15/7, Wrocław (dolnośląskie)

Specjalnością Punktu Tłumaczeń, wrocławskiego biura tłumaczeń którym kieruje tłumacz przysięgły języka angielskiego Marcin Kwiatkowski, są tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego. W ofercie biura przekłady przysięgłe i tzw. przekłady zwykłe, czyli te, które nie muszą być uwierzytelniane pieczęcią tłumacza przysięgłego.... więcej »

Dodano 4 marca 2019 11:38

👁 315 (0,19 dziennie)