Dodaj firmę Zaloguj się

23 listopada 2018 22:45
👁 288 (0,14 dziennie)

Focus Translations

KONTAKT
MAPA
O NAS

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w centrum Warszawy i specjalizuje się w oferowaniu wysokiej jakości tłumaczeń (w naszej ofercie znajdują się tłumaczenia z wielu języków). Zapraszamy do wizyty na naszą stronę internetową.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.26.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Focus Translations Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

VERBA-TEXT Sp. z o.o. Sp.K.

Belgradzka 4/13, Warszawa (mazowieckie)

Verba Text oferuje tłumaczenie tekstów w Warszawie oraz obsługę konferencji biznesowych. To profesjonalne biuro tłumaczeń przysięgłych, które posiada uprawnienia do przekładu dokumentów takich jak akty zgonu, zaświadczenia, świadectwa, zezwolenia, testamenty i pełnomocnictwa. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się tłumaczenia finansowe, prawnicze, symultaniczne i specjalistyczne, które związane są na przykład z tekstami medycznymi i technicznymi. Usługi obejmują również desktop publish ...... więcej »

Dodano 14 stycznia 2021 10:29

👁 72

Centrum Edukacyjne "SUCCESS" Mgr Zuzanna Pasierbek

Floriańska 15/12, Rybnik (śląskie)

Centrum Edukacyjne Success w Rybniku specjalizuje się w kursach językowych dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania, obejmujących języki angielski, niemiecki, francuski, włoski czy japoński. Firma przygotowuje uczniów do egzaminów takich jak FCE, CAE, Proficiency, IELTS oraz Pearson English International Certificate, prowadząc zajęcia stacjonarnie i online. Oferuje również tłumaczenia dokumentów i tekstów z różnych dziedzin. Współpraca z British Council oraz Pearson English zapewnia w ...... więcej »

Dodano 20 marca 2024 13:00

👁 30

Translation Street

Rydlówka 20, Kraków (małopolskie)

Biuro tłumaczeń w Krakowie, które nie tylko terminowo wykona zlecenie, ale również wykona je świetnie? Biuro tłumaczeń, które podejmuje się zleceń nie tylko z zakresu języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy rosyjskiego. W naszej ofercie można znaleźć również takie języki jak duński, flamandzki, łotewski, łaciński, grecki, kazachski, słowacki, litewski, macedoński czy chiński. W przypadku języków niepiśmiennych zaproponujemy tłumaczenie ustne! Działamy też w obrębie wielu, również spe ...... więcej »

Dodano 14 czerwca 2018 10:19

👁 385 (0,17 dziennie)

Publidot

Biuro tłumaczeń

Jana Piotra Norblina 27, Katowice (śląskie)

Biuro tłumaczeń Publidot czeka z niecierpliwością na nowe wyzwania. Natychmiast zakończ poszukiwania najlepszego biura tłumaczeń, ponieważ właśnie do niego dotarłeś. Naszą największą pasją są tłumaczenia pisemne, dlatego też bez względu na ich tematykę osiągamy najlepszy możliwy przekład. Nasze siły skoncentrowaliśmy najmocniej na dwóch językach, a jest to język niemiecki oraz język angielski.... więcej »

Dodano 18 czerwca 2016 22:21

👁 1092 (0,37 dziennie)

Biuro Tłumaczeń Kraków

Tłumaczenia przysięgłe Kraków

Łobzowska, Kraków (małopolskie)

Profesjonalne tłumaczenia pisemne (przysięgłe i ustne) na terenie Krakowa. Zapewniamy kompleksową obsługę tłumaczeniową oferując profesjonalne przekłady na ponad 40 języków. Tłumaczenia wykonują zawodowi tłumacze.... więcej »

Dodano 12 grudnia 2014 09:19

👁 1357 (0,39 dziennie)

Nexus

Biuro Tłumaczeń- oddział Wrocław

ul. Rynek 7 (Pasaż pod Błękitnym Słońcem), Wrocław (dolnośląskie)

Od 2006 roku dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci profesjonalne rozwiązania translatorskie. Tworzymy sieć ekspertów odpowiadających za skuteczne zarządzanie projektami tłumaczeniowymi. Dbamy o długotrwałe relacje, rozumiejąc potrzeby komunikacyjne i dostarczając najlepsze wsparcie translatorskie we wszystkich językach świata. Jesteśmy dumni z Klientów, którzy nam zaufali, gdyż to właśnie my skutecznie przekazujemy ich treści kontrahentom z krajów na całym świecie.

Naszym... więcej »

Dodano 2 lutego 2016 11:39

👁 1005 (0,33 dziennie)

Tłumaczenia i korepetycje Kamila Wójcicka

Tłumacz języka angielskiego

Podlesie Mleczkowskie 25, Zakrzew, Radom (mazowieckie)

Wierzę, że podstawą sukcesu w relacjach osobistych, zawodowych czy biznesowych jest jakość języka, jakiego używamy. Piękna angielszczyzna, bezbłędna w zakresie stylistycznym, kompozycyjnym oraz językowym stanowi wizytówkę firmy, jak i każdego człowieka. Język to moja pasja, dlatego oferuję najwyższej jakości usługi w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego, korekty oraz redakcji tekstu w tym języku.... więcej »

Dodano 20 lutego 2019 09:16

👁 336 (0,17 dziennie)

Tłumaczenia24.auto.pl

Biuro Tłumaczeń

Bobrecka 27, Cieszyn (śląskie)

Tłumaczenia24.auto.pl
TŁUMACZENIA SAMOCHODOWE
Ekspresowe tłumaczenia dokumentów samochodowych. Realizacja on-line. Konkurencyjne ceny. Przejrzysty system rozliczeń. Tłumaczenia poświadczone wykonywane przez zespół tłumaczy przysięgłych.
Serwis tłumaczeń dokumentów samochodowych on-line Tłumaczenia24.auto.pl oferuje tanie tłumaczenia dokumentów potrzebnych do rejestracji samochodu sprowadzonego z zagranicy. Proponujemy Państwu prosty, wygodny i szybki sposób realizacji tłumaczeń doku... więcej »

Dodano 1 lutego 2016 14:07

👁 1170 (0,38 dziennie)

mgr Anna Kowalczyk Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń Anna Kowalczyk

Kościuszki 35 lok. 2, Pruszków (mazowieckie)

Biuro Tłumaczeń Anna Kowalczyk wykonuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z blisko 30 języków.
Oferta obejmuje m.in.: język niemiecki, angielski, francuski, rosyjski, ukraiński, niderlandzki, włoski, hiszpański, węgierski, szwedzki, rumuński i wiele innych.
Biuro obecne jest na rynku od ponad 15 latach i może się poszczycić licznym gronem zadowolonych klientów.... więcej »

Dodano 12 lutego 2022 13:07
Aktualizacja 12 lutego 2022 13:10

👁 107 (0,12 dziennie)

Bireta

Profesjonalne tłumaczenia dla firm

Ksawerego Bronikowskiego 3/1, Warszawa (mazowieckie)

Biuro tłumaczeń Bireta to firma z ogromnym doświadczeniem na rynku. Oferuje specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych oraz specjalistycznych, między innymi dla branży energetycznej, gazowej, chemicznej transportowej czy IT. Oferta firmy skierowana jest głównie do klientów b2b. Firma gwarantuje szybką oraz profesjonalną wycenę i terminową realizację usług. Oferta obejmuje usługi tłumaczeniowe na wiele języków, na przykład: język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski. Biuro zgodnie z norma ...... więcej »

Dodano 30 września 2020 09:55

👁 332 (0,24 dziennie)