Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

6 grudnia 2018 09:50
👁 376 (0,21 dziennie)

Biuro tłumaczeń Berligo

KONTAKT

Biuro tłumaczeń Berligo

Biuro tłumaczeń Berligo

Boya-Żeleńskiego 2/7
00-621 Warszawa, mazowieckie
MAPA
O NAS

Berligo to biuro tłumaczeń online zorientowane na obsługę klientów biznesowych, instytucjonalnych, indywidualnych. Zapewniamy Państwu opiekę zawodowych lektorów, tłumaczy przysięgłych związanych z popularnymi językami europejskimi (hiszpańskim, włoskim, angielskim, ukraińskim, innymi). Realizujemy fachowe, w tym niestandardowe przekłady na życzenie.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Biuro tłumaczeń Berligo Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

tlumacz.online

Tłumacz online - profesjonalne tłumaczenia przez internet

Dajwór 14, Kraków (małopolskie)

tlumacz.online to serwis oferujący profesjonalne tłumaczenie dokumentów przez internet. Tłumaczenia dostarczane są w formie elektronicznej poprzez pocztę elektroniczną oraz w formie papierowej na adres biura za darmo! Oferowane tłumaczenia przysięgłe, techniczne, medyczne i specjalistyczne wykonywane są przez zawodowych tłumaczy.... więcej »

Dodano 29 kwietnia 2019 15:44

👁 413 (0,26 dziennie)

Intrasad

Biuro tłumaczeń i rejestracji pojazdów Intrasad

Hutnicza 17, Gdynia (pomorskie)

INTRASAD to biuro tłumaczeń specjalizujące się w tłumaczeniach przysiegłych dokumentów samochodowych w tym dowodu rejestracyjnego oraz faktur zakupu aczkolwiek biuro zajmuje się również innymi tłumaczeniami.... więcej »

Dodano 21 stycznia 2018 11:31

👁 1092 (0,53 dziennie)

Focus Translations

ul. Mokotowska 4/6, Warszawa (mazowieckie)

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w centrum Warszawy i specjalizuje się w oferowaniu wysokiej jakości tłumaczeń (w naszej ofercie znajdują się tłumaczenia z wielu języków). Zapraszamy do wizyty na naszą stronę internetową.... więcej »

Dodano 23 listopada 2018 22:45

👁 272 (0,15 dziennie)

tlumaczenia.SOS.pl | tłumaczenia online

tlumaczenia.SOS.pl | tłumaczenia pisemne przez internet

Twarda 18, Warszawa (mazowieckie)

Tłumaczenia pisemne bez wychodzenia z domu-biura. Tłumaczenia ustne na terenie Warszawy.... więcej »

Dodano 18 października 2017 16:21

👁 1250 (0,58 dziennie)

Nexus

Biuro Tłumaczeń

Bobrecka 27, Cieszyn (śląskie)

Od 2006 roku dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci profesjonalne rozwiązania translatorskie. Tworzymy sieć ekspertów odpowiadających za skuteczne zarządzanie projektami tłumaczeniowymi. Dbamy o długotrwałe relacje, rozumiejąc potrzeby komunikacyjne i dostarczając najlepsze wsparcie translatorskie we wszystkich językach świata. Jesteśmy dumni z Klientów, którzy nam zaufali, gdyż to właśnie my skutecznie przekazujemy ich treści kontrahentom z krajów na całym świecie.

Naszym... więcej »

Dodano 1 lutego 2016 14:03

👁 1014 (0,36 dziennie)

Biuro Tłumaczeń KONTYNENT

Biuro Tłumaczeń

Obornicka 229/216, Poznań (wielkopolskie)

W Naszym biurze przetłumaczą Państwo każdy dokument, nawet przesyłając przez maila czy FAX. Zajmujemy się tłumaczeniem pisemnym, ustym oraz przysięgłym z językow angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, ukraińskiego oraz wiele innych.... więcej »

Dodano 8 sierpnia 2018 12:16

👁 202 (0,11 dziennie)

Biuro Punkt

Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe angielskie i niemieckie Biuro Punkt

Jagiełły 21, Poznań (wielkopolskie)

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Biura Tłumaczeń i Konsultingu Punkt w Poznaniu. Oferujemy specjalistyczne tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe oraz specjalistyczne we wszystkich językach europejskich i wielu pozaeuropejskich. Zajmujemy się również kompleksową obsługą konferencji. Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość przekładu i profesjonalną obsługę każdego zlecenia.... więcej »

Dodano 14 czerwca 2018 06:59

👁 740 (0,38 dziennie)

Tłumaczenia Lingua Group

Marszałkowska 2, Warszawa (mazowieckie)

Dzięki temu biurze tłumaczeń dokonasz szybkiego tłumaczenia na szwedzki, chiński lub inny język jaki Cię interesuje. Lingua Group posiada niezwykle szerokie spektrum usług translatorskich, a zespół związany z wielu tłumaczy posiadających duże doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz wiedzę pozwala dokonywać im tłumaczeń na najwyższym poziomie, rzetelnych i profesjonalnych, dokładnych oraz satysfakcjonujących. Potrzebujesz tłumaczenia na polski? Zgłoś się do Lingua Group i zapoznaj się z ich bog ...... więcej »

Dodano 1 października 2018 08:59

👁 347 (0,19 dziennie)

Publidot

Biuro tłumaczeń

Jana Piotra Norblina 27, Katowice (śląskie)

Biuro tłumaczeń Publidot czeka z niecierpliwością na nowe wyzwania. Natychmiast zakończ poszukiwania najlepszego biura tłumaczeń, ponieważ właśnie do niego dotarłeś. Naszą największą pasją są tłumaczenia pisemne, dlatego też bez względu na ich tematykę osiągamy najlepszy możliwy przekład. Nasze siły skoncentrowaliśmy najmocniej na dwóch językach, a jest to język niemiecki oraz język angielski.... więcej »

Dodano 18 czerwca 2016 22:21

👁 1073 (0,4 dziennie)

Nexus

Biuro Tłumaczeń- oddział Wrocław

ul. Rynek 7 (Pasaż pod Błękitnym Słońcem), Wrocław (dolnośląskie)

Od 2006 roku dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci profesjonalne rozwiązania translatorskie. Tworzymy sieć ekspertów odpowiadających za skuteczne zarządzanie projektami tłumaczeniowymi. Dbamy o długotrwałe relacje, rozumiejąc potrzeby komunikacyjne i dostarczając najlepsze wsparcie translatorskie we wszystkich językach świata. Jesteśmy dumni z Klientów, którzy nam zaufali, gdyż to właśnie my skutecznie przekazujemy ich treści kontrahentom z krajów na całym świecie.

Naszym... więcej »

Dodano 2 lutego 2016 11:39

👁 981 (0,35 dziennie)