Dodaj firmę Zaloguj się

23 listopada 2018 16:19
👁 551 (0,27 dziennie)

Ortopedika Gdańsk

Ortopedika Gdańsk - konsultacja ortopedyczna, rehabilitacja, USG

KONTAKT

Ortopedika Gdańsk

Ortopedika Gdańsk - konsultacja ortopedyczna, rehabilitacja, USG

ul. Hemara 17
80-280 Gdańsk, pomorskie
MAPA
O NAS

Szukasz najlepszej kliniki ortopedycznej w Gdańsku? Ortopedika to centrum medyczne, specjalizujące się właśnie w medycynie sportowej, ortopedii, urazach narządu ruchu oraz rehabilitacji pourazowej. Kompleksowa opieka i trafna diagnoza to nasz znak rozpoznawczy. Na miejscu chętnie wykonamy od razu USG barku, kolana czy też kostki. W naszym centrum otrzymasz należytą opiekę medyczną, gdzie również zajmiemy się Twoim schorzeniem.ul. Hemara 17 80-280 Gdańsk 58 760 15 08 gd@ortopedika.pl gdansk.ortopedika.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 34.239.176.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Ortopedika Gdańsk Gdańsk
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci Michałkowo

Rehabilitacja dzieci Bielsko Biała

Klimczoka 80, Bystra, Bielsko-Biała (śląskie)

Ośrodek Michałkowo to położona niedaleko Bielska Białej placówka organizująca efektywne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wszystkie zajęcia, z których się składają dopasowano do wymagań pacjentów. Równie ważne jest to, że rehabilitacja dzieci Bielsko jest przeprowadzana przez wykwalifikowany personel. Dobrze wiedzieć, że turnus rehabilitacyjny dla dzieci to nie koniec tego co Michałkowo ma do zaproponowania. Zdecydowanie warta zainteresowania jest rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała.... więcej »

Dodano 22 października 2020 12:00

👁 125 (0,09 dziennie)

WPRehabilitacja

Gabinet fizjoterapii

Aleja Wojska Polskiego 40b, Pruszków (mazowieckie)

WPRehabilitacja to renomowany gabinet fizjoterapii w Pruszkowie, dedykowany skutecznej rehabilitacji po urazach i kontuzjach. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów nie tylko wspiera w powrocie do pełnej sprawności, lecz także edukuje w zakresie profilaktyki, pomagając uniknąć ponownych urazów. Nasza specjalizacja obejmuje rehabilitację kręgosłupa, terapię neuro/logopedyczną oraz Terapię NDT Bobath, co pozwala nam kompleksowo podchodzić do różnych przypadków. Dodatkowo, oferujemy wysokiej ja ...... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 09:53

👁 44

Manipura Twoje Centrum Masażu

Gabinet masażu i medycyny naturalnej

Nowogrodzka, Gdynia (pomorskie)

Gabinet masażu Manipura to wyjątkowe miejsce na mapie Gdyni. Oferujemy masaże zdrowotne, masaże relaksacyjne, masaże dla par, bioenergoterapeuta, reiki, medycynę naturalną, dietetykę oraz zajecia pilates.
Szersza oferta na www.manipura.com.pl

Pozwól sobie na chwile relaksu!... więcej »

Dodano 3 kwietnia 2015 10:47

👁 1887 (0,56 dziennie)

Sklep Mega Medic - Technoana

Mega Medic - Asortyment Medyczny

Kraśnik Górny 22, Bolesławiec (dolnośląskie)

W 2011 r. udało się nam uruchomić nasz pierwszy internetowy sklep z zaopatrzeniem medycznym. Dzięki wytężonej pracy całego zespołu Mega Medic, w zaledwie kilka lat działalności osiągnęliśmy pozycję krajowego lidera rynku. Oferujemy produkty medyczne zarówno dla seniorów jak i osób młodszych m. in. odzież medyczną, termometry bezdotykowe, a także profesjonalny sprzęt do rehabilitacji: łóżka, wózki, balkoniki. Posiadane w ofercie specjalistyczne artykuły, sprzedajemy dużo taniej, niż inne internet ...... więcej »

Dodano 30 listopada 2018 13:58

👁 846 (0,42 dziennie)

Curatum Janusz Kuryłko

Przychodnia Rehabilitacyjna

Na Stoku 53, Kraków (małopolskie)

Znani lekarze udzielają wizyt z aspektu systemu motorycznego oraz medycyny sportowej, gwarantujemy skuteczne leczenie rehabilitacyjne również programy terapii dobrany do potrzeb chorego. Nasze centrum Rehabilitacja Kraków zaistniało w 2014 roku.
Centrum Lekarskie Curatum to miejsce o największym standardzie pomocy medycznych, mające wysokiej jakości sprzęt, a dodatkowo wysoko wykwalifikowany personel
Zapraszamy na własną bogatą w dane stronę internetową o chorobach także o tym, jak potrafimy je ...... więcej »

Dodano 18 czerwca 2019 12:57

👁 274 (0,15 dziennie)

Zen Med Okulistyka

Przychodnia Okulistyczna

9/1 Lechicka, Koszalin, Koszalin (zachodniopomorskie)

Przychodnia Zen Med Okulistyka oferuje kompleksową opiekę medyczną i diagnostykę wad wzroku. Placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt najlepszej jakości. Diagnostykę prowadzi lekarz z wieloletnią praktyką i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Oferujemy także kompleksową, dopasowaną do potrzeb pacjenta rehabilitację wzroku.... więcej »

Dodano 30 stycznia 2023 13:56

👁 72

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.

-, Zagórze, Otwock (mazowieckie)

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. to wielospecjalistyczny szpital obejmujący opieką dzieci i młodzież do 18 roku życia z zaburzeniami psychicznymi, uzależnieniami od substancji psychoaktywnych oraz wymagającymi rehabilitacji ogólnoustrojowej i neurorehabilitacji. Kompleksowa opieka medyczna świadczona jest poprzez poradnie specjalistyczne, szeroko rozumianą diagnostykę i hospitalizację. Planowany program medyczny ma stanowić zabezpieczenie potrzeb pacjentów w zakresie wielospecjali ...... więcej »

Dodano 5 sierpnia 2015 06:47

👁 1590 (0,49 dziennie)

Stacja Zdrowie S.C. - Fizjoterapia Kraków

plac Szczepański 3, Kraków (małopolskie)

Fizjoterapeutka Marta Sutkowska oraz fizjoterapeuta Konrad Węgliński stanowią Stację Zdrowie - punkt rehabilitacji w Krakowie, który znany jest wszystkim pacjentom, którzy mają komplikacje wymagające pomocy profesjonalnych rehabilitantów. Duże zaangażowanie w proces terapii rehabilitacyjnej każdego pacjenta, ogromna empatia, doświadczenie, zdolności oraz profesjonalny sprzęt i nowatorskie podejście do prowadzenia terapii - to wyróżnia Stację Zdrowie z Krakowa na tle innych rehabilitantów. Gorąco ...... więcej »

Dodano 7 lutego 2021 08:14

👁 172 (0,14 dziennie)

Medisport

Rehabilitacja - Medisport Lublin

ul. Łabędzia 4, Lublin (lubelskie)

Medisport to nowoczesne Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe, które świadczy szeroki zakres usług zdrowotnych. Charakteryzujemy się wykorzystaniem nowoczesnych metod i technologii. Mamy indywidualne podejście do pacjenta, które gwarantuje przeprowadzenie badań oraz leczenia na bardzo wysokim poziomie.

Oferta Medisport jest skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Przeprowadzamy między innymi rehabilitację ortopedyczną oraz neurologiczną. Mamy bogatą ofertę usług medycznych oraz szereg ... więcej »

Dodano 21 września 2018 13:05

👁 1088 (0,52 dziennie)

Comfort Place Dom Opieki i Rehabilitacji

Jastków 110, Jastków, Lublin (lubelskie)

Dom Opieki i Rehabilitacji Comfort Place znajduje się w Jastkowie w pobliżu Lublina i świadczy kompleksową opiekę dla osób starszych.
Nasza oferta obejmuje fachową opiekę pielęgniarską, codzienną rehabilitację ruchową, doraźną opiekę lekarską, terapie zajęciowe oraz pomoc w codziennych czynnościach. Nasza kompleksowa opieka nad osobami starszymi obejmuje zarówno osoby całkowicie zdrowe, jak i pacjentów z różnorodnymi schorzeniami.
Dostosowujemy opiekę do indywidualnych potrzeb każdej osoby, a ...... więcej »

Dodano 20 września 2023 09:09

👁 43