Dodaj firmę Zaloguj się

8 lipca 2020 11:52
👁 177 (0,12 dziennie)

SPORTSLAB – CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ

KONTAKT

SPORTSLAB – CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ

Racławicka 146 (wejście od ul. Jasielskiej)
02-117 Warszawa, mazowieckie
MAPA
O NAS

Badanie wydolnościowe jest bardzo ważnym badaniem zwłaszcza dla sportowców wytrzymałościowych a więc np. dla biegaczy czy kolarzy. Jeśli jesteś sportowcem amatorskim lub zawodowym i chcesz wykonać takie badanie, możesz wykonać je w Centrum Diagnostyki Sportowej. Centrum Diagnostyki Sportowej oferuje badania dla sportowców, plan treningowy i konsultacje u specjalistów. Jest to miejsce kompleksowego wsparcia zawodników zarówno na poziomie zawodowym jak i amatorskim- od diagnostyki, treningu, po regenerację. Zainteresowanych odsyłamy na: http://sportslab.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.227.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
SPORTSLAB – CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Ortopedika Gdańsk

Ortopedika Gdańsk - konsultacja ortopedyczna, rehabilitacja, USG

ul. Hemara 17, Gdańsk (pomorskie)

Szukasz najlepszej kliniki ortopedycznej w Gdańsku? Ortopedika to centrum medyczne, specjalizujące się właśnie w medycynie sportowej, ortopedii, urazach narządu ruchu oraz rehabilitacji pourazowej. Kompleksowa opieka i trafna diagnoza to nasz znak rozpoznawczy. Na miejscu chętnie wykonamy od razu USG barku, kolana czy też kostki. W naszym centrum otrzymasz należytą opiekę medyczną, gdzie również zajmiemy się Twoim schorzeniem.ul. Hemara 17 80-280 Gdańsk 58 760 15 08 gd@ortopedika.pl gdansk.o ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2018 16:19

👁 549 (0,27 dziennie)

WPRehabilitacja

Gabinet fizjoterapii

Aleja Wojska Polskiego 40b, Pruszków (mazowieckie)

WPRehabilitacja to renomowany gabinet fizjoterapii w Pruszkowie, dedykowany skutecznej rehabilitacji po urazach i kontuzjach. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów nie tylko wspiera w powrocie do pełnej sprawności, lecz także edukuje w zakresie profilaktyki, pomagając uniknąć ponownych urazów. Nasza specjalizacja obejmuje rehabilitację kręgosłupa, terapię neuro/logopedyczną oraz Terapię NDT Bobath, co pozwala nam kompleksowo podchodzić do różnych przypadków. Dodatkowo, oferujemy wysokiej ja ...... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 09:53

👁 43

KLINIKA KRAKOWSKA Kolonoskopia kraków

Mehoffera, Kraków, Katowice (śląskie)

Propozycja Kliniki Krakowskiej obejmuje całościową opiekę zdrowotną od profilaktycznych, podstawowych porad lekarskich świadczonych przez lekarzy internistów, po konsultacje lekarzy specjalistów, poradnię medycyny pracy, medycyny sportowej, poradnię rehabilitacyjną, medycynę podróży oraz pełen zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej. Dzięki wieloletniej obecności na rynku całkowicie poznaliśmy specyfikę branży medycznej, zapewniamy zaawansowaną diagnostykę, dysponujemy najnowocześniejszym ...... więcej »

Dodano 14 lutego 2013 09:35

👁 3839 (0,93 dziennie)

Manipura Twoje Centrum Masażu

Gabinet masażu i medycyny naturalnej

Nowogrodzka, Gdynia (pomorskie)

Gabinet masażu Manipura to wyjątkowe miejsce na mapie Gdyni. Oferujemy masaże zdrowotne, masaże relaksacyjne, masaże dla par, bioenergoterapeuta, reiki, medycynę naturalną, dietetykę oraz zajecia pilates.
Szersza oferta na www.manipura.com.pl

Pozwól sobie na chwile relaksu!... więcej »

Dodano 3 kwietnia 2015 10:47

👁 1884 (0,56 dziennie)

Fundacja Panaceum

Tadeusza Garleja 3, Płock (mazowieckie)

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Oaza tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w renomowanych placówkach medycznych i rehabilitacyjnych. Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Oaza powstało z myślą o osobach potrzebujących profesjonalnej i skutecznej rehabilitacji i opieki. Sklep medyczny w Płocku Oaza oferuje szereg profesjonalnych usług dla dzieci, młodzieży oraz osób starszych poprzez udzielanie świadczeń medycznych, rehabilitacyjnych i opiekuńczych służąc ...... więcej »

Dodano 7 lutego 2022 16:55

👁 236 (0,28 dziennie)

Sklep Mega Medic - Technoana

Mega Medic - Asortyment Medyczny

Kraśnik Górny 22, Bolesławiec (dolnośląskie)

W 2011 r. udało się nam uruchomić nasz pierwszy internetowy sklep z zaopatrzeniem medycznym. Dzięki wytężonej pracy całego zespołu Mega Medic, w zaledwie kilka lat działalności osiągnęliśmy pozycję krajowego lidera rynku. Oferujemy produkty medyczne zarówno dla seniorów jak i osób młodszych m. in. odzież medyczną, termometry bezdotykowe, a także profesjonalny sprzęt do rehabilitacji: łóżka, wózki, balkoniki. Posiadane w ofercie specjalistyczne artykuły, sprzedajemy dużo taniej, niż inne internet ...... więcej »

Dodano 30 listopada 2018 13:58

👁 844 (0,42 dziennie)

Curatum Janusz Kuryłko

Przychodnia Rehabilitacyjna

Na Stoku 53, Kraków (małopolskie)

Znani lekarze udzielają wizyt z aspektu systemu motorycznego oraz medycyny sportowej, gwarantujemy skuteczne leczenie rehabilitacyjne również programy terapii dobrany do potrzeb chorego. Nasze centrum Rehabilitacja Kraków zaistniało w 2014 roku.
Centrum Lekarskie Curatum to miejsce o największym standardzie pomocy medycznych, mające wysokiej jakości sprzęt, a dodatkowo wysoko wykwalifikowany personel
Zapraszamy na własną bogatą w dane stronę internetową o chorobach także o tym, jak potrafimy je ...... więcej »

Dodano 18 czerwca 2019 12:57

👁 274 (0,15 dziennie)

Zen Med Okulistyka

Przychodnia Okulistyczna

9/1 Lechicka, Koszalin, Koszalin (zachodniopomorskie)

Przychodnia Zen Med Okulistyka oferuje kompleksową opiekę medyczną i diagnostykę wad wzroku. Placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt najlepszej jakości. Diagnostykę prowadzi lekarz z wieloletnią praktyką i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Oferujemy także kompleksową, dopasowaną do potrzeb pacjenta rehabilitację wzroku.... więcej »

Dodano 30 stycznia 2023 13:56

👁 71

Stacja Zdrowie S.C. - Fizjoterapia Kraków

plac Szczepański 3, Kraków (małopolskie)

Fizjoterapeutka Marta Sutkowska oraz fizjoterapeuta Konrad Węgliński stanowią Stację Zdrowie - punkt rehabilitacji w Krakowie, który znany jest wszystkim pacjentom, którzy mają komplikacje wymagające pomocy profesjonalnych rehabilitantów. Duże zaangażowanie w proces terapii rehabilitacyjnej każdego pacjenta, ogromna empatia, doświadczenie, zdolności oraz profesjonalny sprzęt i nowatorskie podejście do prowadzenia terapii - to wyróżnia Stację Zdrowie z Krakowa na tle innych rehabilitantów. Gorąco ...... więcej »

Dodano 7 lutego 2021 08:14

👁 171 (0,14 dziennie)

FIT-MED SP. Z O.O.

Przychodnia Rehabilitacyjna FIT-MED Fizjoterapia dzieci i dorosłych

I Brygady Pancernej WP 10, Wejherowo (pomorskie)

Fit-Med kładzie nacisk na "Zdrowie i zdrowy styl życia", co oznacza, że nie tylko pomagamy naszym pacjentom w powrocie do formy po urazach w jak najkrótszym czasie, ale również oferujemy opiekę w zakresie zdrowego odżywiania i dostosowanych do schorzeń pacjenta ćwiczeń pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Nasze usługi są skoncentrowane na zapewnieniu długoterminowego dobrej kondycji pacjentów, dzięki czemu korzystanie z naszych usług przyczynia się do poprawy jakości ich życia. W naszej ...... więcej »

Dodano 20 marca 2023 13:13

👁 47