Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Przewóz osób, Transport, Budowa dróg

TransRol

Grybów

📞 🌐 📧

1 lutego 2022 16:03
👁 92

Firma TransRol Grybów

TransRol

Przewóz osób, Transport, Budowa dróg

KONTAKT

TransRol

Przewóz osób, Transport, Budowa dróg

Biała Niżna 468
33-330 Grybów, małopolskie

NIP: 7340031026

MAPA
O NAS

"FHU TransRol Zajmujemy się :przewozem towarów, walcowanie, zagęszczanie podłoża, asfalt, - sprzątanie, Zimowe utrzymanie dróg. Sklep z artykułami rolniczymi: Zboża jare, Zboża ozime, Nawozy sztuczne, nawozy azotowe,, Pasze dla kur, Pasze dla tuczników, pasze dla warchlaków, pasze dla bydła, pasze dla królików, pasze dla indyka, pasze.

Wynajem autokaru na wesela, pielgrzymki, Transport Materiałów i Kruszyw, transport ładunków, Transport HDS, Transport Lawetą Wykopy, studnie, przekopy, melioracja, plantowanie, Wykonanie asfaltu, Zagęszczenie terenu, Walcowanie, Sprzątanie dróg, wycinka drzew, budowa dróg, Koparko ładowarka, Walec, Równiarka, Koparka obrotowa,

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
TransRol Grybów
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Pielęgnacja i wycinka drzew w miejscach trudno dostępnych

ARBOR-PRO

Malużyn 103, Glinojeck (mazowieckie)

Pielęgnacja i wycinka drzew w miejscach trudno dostępnych... więcej »

Dodano 14 listopada 2017 16:57

👁 888 (0,48 dziennie)

DARKAM Pomoc Drogowa Dariusz Matusik

Chłodnicza 14, Tychy (śląskie)

Kompleksowa, solidna i sprawdzona pomoc drogowa w Tychach to oferta firmy DARKAM Pomoc Drogowa, która działa przy ul. Chłodniczej 14. Podmiot posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dysponuje również specjalistycznym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą, dzięki czemu jeśli tylko będzie to możliwe naprawy dokonamy bezpośrednio na miejscu zdarzenia. Naszym atutem jest szeroki zakres działania, od holowania, awaryjnej naprawy po wymianę opony czy dowóz paliwa.... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 12:26

👁 82

Przedsiębiorstwo “ARKOP” Sp. z o.o.

Kolejowa 34a, Bukowno (małopolskie)

Szukasz najlepszych w Polsce nawozów? Znajdziesz je u nas. Nasza firma jest liderem w nawozach i dodatkach paszowych od 1992 r. Oferujemy produkty wysokiej jakości, a do tego ekologiczne i naturalne. W produkcji opieramy się na wysokiej jakości chelatach oraz najnowocześniejszych rozwiązaniach biotechnologicznych. Nasze produkty spełniają wszystkie standardy, za co m.in otrzymaliśmy wiele certyfikatów jakości i nagród. Dzięki nim zapewnisz sobie obfitość swoich upraw i wysoką jakość. W naszym sk ...... więcej »

Dodano 21 listopada 2018 13:31

👁 11104 (7,51 dziennie)

Obsługa szkód Szczecin

Holowanie Szczecin

ul. Gdańska 16B, Szczecin (zachodniopomorskie)

W przypadku jakiejkolwiek kolizji drogowej, stale konieczne jest znalezienie właściwej pomocy. Z myślą o tym powstała Kolizja.pl, czyli firma ze Szczecina, która zajmuje się kompleksową obsługą szkód wywołanych wypadkami drogowymi. Kolizja Szczecin to firma tworzona przez specjalistów, którzy wiedzą jak poradzić sobie z każdą sytuacją na drodze. W ofercie firmy jest zarówno obsługa szkód Szczecin, jak i pomoc drogowa Szczecin. Większość osób, korzystających z firmy Kolizja.pl, pochodzi z wojewód ...... więcej »

Dodano 14 lipca 2022 10:16

👁 69

POMOC DROGOWA 24 H - CHRZANÓW

USŁUGI TRANSPORTOWE

Św. Floriana, Dulowa, Chrzanów (małopolskie)

POMOC DROGOWA 24 H

TRANSPORT SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

TEL. 508-801-589... więcej »

Dodano 28 października 2012 20:44

👁 2791 (0,76 dziennie)

Pracownie Zieleni Banach

Dobrego Pasterza 207b, Kraków (małopolskie)

Pracownie Zieleni Banach są autoryzowanym dilerem urządzeń marek STIHL, Stiga, John Derre. Proponujemy sprzęt do pielęgnacji zieleni m.in. kosiarki, wertykulatory, pilarki, kosy, dmuchawy do liści. Dla branży budowlanej mamy przecinarki, pilarki, odkurzacze oraz odzież ochronną. Firmy sprzątające otrzymają u nas myjki ciśnieniowe, zamiatarki i odśnieżarki. Kompletny asortyment sprzętu dla profesjonalistów i pasjonatów sprzedajemy w naszych sklepach stacjonarnych oraz w sklepie on-line. Polecamy ...... więcej »

Dodano 29 kwietnia 2021 12:09

👁 94

Usługi Wysokościowe

TRANGO Zakład Usług Wysokościowych

Międzynarodowa, Warszawa (mazowieckie)

Zakład Usług Wysokościowych TRANGO to firma specjalizująca się w wykonywaniu prac remontowo-budowlanych przy użyciu technik alpinistycznych. Usługi, które świadczymy to między innymi remonty elewacji, prace tynkarsko blacharskie, montaż reklam czy odśnieżanie dachów. Techniki alpinistyczne pozwalają nam dotrzeć w miejsca trudnodostępne lub znajdujące się na znacznych wysokościach.... więcej »

Dodano 20 maja 2013 16:41

👁 2475 (0,71 dziennie)

Grupa PBI Sp. z o.o.

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Grupa PBI jest grupą kapitałową z prawie 100 letnim doświadczeniem, zajmującą się całym szeregiem zadań związanych głównie z budownictwem i górnictwem. Jesteśmy jednym z największych producentów kruszyw w Polsce. Korzystamy z najwyższej jakości złóż, a roczne wydobycie tych materiałów czyni nas liderem w branży. Pozyskiwane przez nas kruszywa są cenione zarówno w budownictwie, rolnictwie czy przemyśle. Nasi pracownicy to specjaliści z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i pasją.... więcej »

Dodano 31 marca 2021 10:46
Aktualizacja 9 kwietnia 2021 08:15

👁 129 (0,21 dziennie)

odAdoZ Przeprowadzki Gdańsk

odAdoZ Przeprowadzki

Hallera 10/1A, Gdańsk (pomorskie)

Jeśli planujesz przeprowadzkę na terenie Trójmiasta bądź do dowolnej lokalizacji na terenie Polski, firma odAdoZ Przeprowadzki z pewnością Ci pomoże.

Przeprowadzkami zajmujemy się od przeszło dziesięciu lat, dzięki czemu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, aby realizować tego typu usługi szybko i solidnie.

W skład kompleksowych przeprowadzek wchodzą: pakowanie mienia, demontaż mebli i sprzętów, załadunek i rozładunek.... więcej »

Dodano 21 marca 2017 23:27

👁 590 (0,28 dziennie)

HAGA

Wojska Polskiego 3, Nowogard (zachodniopomorskie)

Haga to miejsce, w którym można odbyć efektywny kurs przygotowujący do wykonywania zawodów wymagających uzyskania odpowiednich uprawnień. Firma prowadzi szkolenia z zakresu montażu paneli fotowoltaicznych i rusztowań, obsługi sprzętu budowlanego i operowania wózkami widłowymi, dla przyszłych inspektorów BHP oraz osób pracujących przy instalacjach elektrycznych. Wykłady oraz ćwiczenia praktyczne prowadzą doświadczeni fachowcy. Przedsiębiorstwo kształci osoby prywatne i kadry zakładowe.... więcej »

Dodano 14 lipca 2021 15:21

👁 108 (0,21 dziennie)