Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

31 marca 2020 13:18
👁 190 (0,18 dziennie)

F.U.H OKSEL

Oksel - profesjonalne relokacje maszyn i wsparcie przemysłu

KONTAKT

F.U.H OKSEL

Oksel - profesjonalne relokacje maszyn i wsparcie przemysłu

Mała 22/1
40-757 Katowice, śląskie

NIP: 6342302546

MAPA
O NAS

Firma Oksel zajmuje się profesjonalnym wsparciem biznesu. Oksel znany jest przede wszystkim z takich przedsięwzięć jak relokacje maszyn, relokacje fabryk, relokacje linii produkcyjnych. Posiada ogromne doświadczenie w realizacji zadań związanych ze wsparciem przemysłu. Warto tu wspomnieć chociażby o tym, iż firma Oksel oferuje również usługi związane z transportem ponadnormatywnym, wykonuje również świadczenia z zakresu transportu HDS. Przyda się również informacja, iż Oksel zajmuje się montażem i demontażem maszyn i urządzeń, jak również linii technologicznych, a także utylizacją i złomomowaniem powyższych. Przygotowanie ładunków do transportu morskiego to również domena firmy Oksel

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
F.U.H OKSEL Katowice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Suret sp. z o.o. - Relokacje

Suret sp. z o.o.

Fabryczna 12, Dębica (podkarpackie)

Suret to profesjonalna firma, która w sprawny i bezpieczny sposób wykona przenoszenie maszyn i całych linii produkcyjnych. Specjaliści wielu branż zajmują się relokacją na rynku europejski, azjatyckim i amerykańskim - dlatego przeniesienie fabryki z Polski do Meksyku jest możliwe! Usługa jest oferowana kompleksowo - od stworzenia projektu przenosin po realizację zadania pod względem logistycznym.... więcej »

Dodano 3 lutego 2022 16:07

👁 112 (0,31 dziennie)

WORLDtechnix Konrad Kiełbasa Robert Janda Spółka Jawna

Toruńska 6, Złocieniec (zachodniopomorskie)

Firma WORLDtechnix przygotowała ofertę dla fabryk. Możemy przyjechać na miejsce i zdemontować maszyny, które się tam znajdują. Wykonany przez nas demontaż maszyn to profesjonalna usługa. Zajmujemy się również demontażem całej linii produkcyjnej oraz instalacji przemysłowej. Na wszystko się przygotowujemy i do każdego zlecenia podchodzimy w bardzo profesjonalny sposób. Zapraszamy zainteresowanych klientów.... więcej »

Dodano 23 września 2020 18:30

👁 243 (0,28 dziennie)

Transport i Logistyka

Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

Hutnicza 16, Gdynia (pomorskie)

Langowski Logistics to polska firma logistyczna o globalnym zasięgu usług. Działa w branży TSL od 2004 roku i świadczy usługi transportowe oraz magazynowe na najwyższym poziomie. Kompleksowość usług zapewnia wykwalifikowana kadra, własna Agencja Celna, cztery własne magazyny w Polsce (magazyn Gdańsk, Gdynia, Warszawa i Łódź) oraz sieć ponad 1.5 tys. Agentów na całym świecie.... więcej »

Dodano 14 lipca 2020 12:46

👁 749 (0,8 dziennie)

HDS Katowice "AMEX"

Krucza 8A, Katowice (śląskie)

Nasza firma zajmuje się transportem ciężarowym, wynajmem pojazdów HDS oraz wsparciem logistycznym dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu w branży. Dysponujemy flotą pojazdów wyposażonych w profesjonalne dźwigi i platformy umożliwiające załadunek i przewóz wielkogabarytowych towarów oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Zakresem naszych usług obejmujemy cały Śląsk i Europę lecz głównie skupiamy się na terenach Katowic, Chorzowa i Gliwic. Posiadamy korzystne warunki współpracy zabezpieczon ...... więcej »

Dodano 12 października 2017 20:33

👁 651 (0,34 dziennie)

Firma Transportowo- Spedycyjna

TSL ECO SP. Z O.O.

Kędzierzyńska 17, Bytom (śląskie)

TSL ECO to firma transportowo- spedycyjna świadcząca usługi na terenie Polski i Europy. Nasz tabor obejmuje pojazdy o ładowności w zakresie od 3,5 do 24 ton i szerokim wachlarzu naczep, w tym także niskopodwoziowych, przeznaczonych do transportów ponadgabarytowych, naczepy typu mega, naczepy chłodnicze, wywrotki i inne. Korzystamy z wielu giełd transportowych np. furgonetka, oferteo, trans giełda. Wyszkolona kadra spedytorów czuwa nad prawidłowym przebiegiem transakcji. Ich dostępność to 24h na ...... więcej »

Dodano 14 października 2019 14:47
Aktualizacja 16 października 2019 09:40

👁 413 (0,34 dziennie)

ADECON

Dębe 47a, Żelazków, Kalisz (wielkopolskie)

Oferowany w naszej firmie transport lotniczy jest świetnym wyborem dla wszystkich osób. Można na takim podejściu do sprawy i działaniu naprawdę wiele zyskać i być zadowolonym z wybrania odpowiednich usług. Gwarantujemy przy naszym transporcie przede wszystkim bardzo szybki przewóz wszystkich towarów i atrakcyjne ceny wszystkich naszych usług.... więcej »

Dodano 22 lipca 2018 13:30

👁 271 (0,16 dziennie)

JW Machinery Jan Wnuczek

Gorczańska, Lublin (lubelskie)

Firma JW Machinery należy do Jana Wnuczka i znajduje się w Lublinie. Zajmuje się transportem i instalacją maszyn, a także montażem i demontażem urządzeń i linii technologicznych. Zakres usług obejmuje wszystkie działania związane z załadunkiem i przenosinami maszyn. Firma posiada najwyższej jakości narzędzia takie jak: dźwigi, ładowarki, podnośniki, wózki, suwnice, które umożliwiają załadunek i transport maszyn do 100 ton... więcej »

Dodano 7 sierpnia 2015 17:02

👁 1736 (0,63 dziennie)

JK TRANSPORT

JK TRANSPORT Sp.zoo S.K.

Gdyńska 139, Czerwonak, Poznań (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo JK Transport oferuje usługi transportowania ładunków wysokogabarytowych. Nasze auta wyposażone są w specjalistyczne dźwigi HDS. Gwarantują one bezpieczny dowóz, a także rozładunek. Wykorzystywane są przeważnie do transportowania kontenerów, maszyn, jak też szamb. Jest to znakomite wyjście w przypadku ładunków, których nie można przenieść ręcznie. Dysponujemy nowoczesną technologią i flotą. Maszyny HDS mogą Państwo w JK Transport też wynająć.... więcej »

Dodano 3 sierpnia 2017 11:19

👁 623 (0,31 dziennie)

M&M Engineering

M&M Engineering

Krótka 2, Rzgów (łódzkie)

Firm M&M Engineering oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania i montażu linii produkcyjnych oraz innych konstrukcji mechanicznych. Zajmujemy się automatyzacją produkcji, remontem maszyn i budową urządzeń przemysłowych. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.... więcej »

Dodano 28 lutego 2019 07:12

👁 490 (0,34 dziennie)

EuroKran

Granitowa 33, Szczecin (zachodniopomorskie)

EuroKran to firma specjalizująca się w usługach transportowo-dźwigowych, głównie dla budowlanej branży. Oferta obejmuje m.in. montaż żurawi wieżowych, transport ciężki, przewóz towarów ponadgabarytowych, wynajem dźwigów, żurawi gąsienicowych, samojezdnych, obsługę przeróżnych prac inwestycyjnych, realizację prac budowlano montażowych czy budowę farm wiatrowych. Zespół EuroKran to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy do każdego zadania przystępują indywidualnie, służąc pomocą i prof ...... więcej »

Dodano 31 marca 2021 03:37

👁 115 (0,17 dziennie)