Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Recompensa

Katowice

📞 🌐 📧

9 lipca 2018 08:32
👁 327 (0,19 dziennie)

Firma Recompensa Katowice

Recompensa

KONTAKT
MAPA
O NAS

Zastanawiasz się, czy możesz liczyć na odszkodowanie za opóźniony lot? W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z firmą Recompensa. Recompensa to działalność, której celem jest pomoc klientom w uzyskaniu odszkodowania. Warto dodać, że odszkodowanie może dotyczyć również sytuacji, w której lot jest opóźniony. Ludzie, którzy pracują w naszej firmie pomogli już niejednej osobie, mogą pomóc również i Tobie. Musisz jednak tego chcieć.
Więcej informacji na stronie internetowej firmy.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Recompensa Katowice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska

JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska z siedzibą we Włocławku

Dziewińska 29h/1, Włocławek (kujawsko-pomorskie)

Naszą Kancelarię tworzą prawnicy specjalizujący się w prawie cywilnym oraz gospodarczym. Obsługujemy firmy oraz osoby fizyczne z terenu całej Polski, udzielamy również konsultacji online. W swojej praktyce świadczymy pomoc w zakresie reprezentowania przed sądami, organami administracji oraz w toku postępowań egzekucyjnych. Z naszymi Klientami współpracujemy zarówno "doraźnie" zajmując się powierzoną sprawą, jak również prowadzimy stałą obsługę prawną. Reprezentujemy podmioty z branży agro (obrót ...... więcej »

Dodano 8 września 2021 23:56

👁 119 (0,21 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Łabuda

Prawnik Kielce Kancelaria Prawna Łukasz Łabuda

Targowa 18/926, M. Kielce, Kielce (świętokrzyskie)

Kancelaria prawna w Kielcach specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Udzielamy pomocy i reprezentujemy naszych klientów w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa rodzinnego oraz w sprawach majątkowych. Naszym priorytetem jest mediacja oraz konstruktywne negocjacje, a kiedy to niezbędne chronimy interesów naszych klientów w sporach sądowych - wszystko to w celu osiągnięcia najlepszego możliwego wyniku dla Ciebie i Twojej rodz ...... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2021 13:22
Aktualizacja 9 sierpnia 2021 13:25

👁 160 (0,27 dziennie)

Kamil Podgórny Agencja Odszkodowań

odszkodowania-cars.pl

Miejscowość Łapanów 369, Ulanów (podkarpackie)

Jeżeli potrzebujesz fachowej porady w zakresie polisolokaty, a może chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób uzyskać odszkodowanie za wypadek komunikacyjny wypłacane z OC sprawcy, to koniecznie sprawdź wszystkie niezbędne szczegóły oferty firmy Odszkodowania Cars z Krakowa. Nie zwlekaj, już teraz wejdź na naszą stronę internetową odszkodowania-cars.pl i sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już teraz!... więcej »

Dodano 26 czerwca 2021 06:57

👁 156 (0,25 dziennie)

Kancelaria Radców Prawnych Jakubowska-Banaszak, Ostojski i Partnerzy

Kancelaria Radców Prawnych

Roosevelta, Poznań (wielkopolskie)

Kancelaria JBO to grupa bardzo dobrze wyuczonych specjalistów, którzy służą pomocą w załatwianiu wielu spraw. W naszej ofercie jest m.in. przygotowywanie pism, doradztwo prawne, dochodzenie odszkodowań za zniszczone mienie oraz sprawy o alimenty. Nasza kancelaria mieści się w Poznaniu przy ul. Roosevelta 6/7 lok. 3, można także dzwonić pod numer: 61 852-46-39.... więcej »

Dodano 5 stycznia 2013 11:44

👁 2277 (0,61 dziennie)

Tomasz Walczak Kancelaria Radcy Prawnego

Lwowska 2a/40, Kraków (małopolskie)

Zastanawiasz się jak ogłosić upadłość konsumencką? Tylko syndyk masy upadłościowej może złożyć wniosek konsumencki w Twoim imieniu. Działa to tak, że Twój powiernik wysyła propozycję do Twoich wierzycieli, prosząc o zaakceptowanie płatności mniejszej niż pełna kwota Twojego długu. Wierzyciele posiadający większość twoich długów muszą zgodzić się na propozycję, aby to zadziałało, a nie wszystkie długi kwalifikują się do uwzględnienia. Być może będziesz musiał poważnie rozważyć ogłoszenie upadłośc ...... więcej »

Dodano 2 września 2022 06:28

👁 46

Centrum Wypłaty Odszkodowań Sp. z o.o.

Stefana Żeromskiego 8/3, Łask (łódzkie)

Miałeś wypadek komunikacyjny i Twój pojazd został uszkodzony? Możesz uzyskać pieiądze na jego naprawę lub pojazd zastępczy. Nie czekaj i dowiedz się więcej w Centrum Wypłat Odszkodowań. To realna pomoc. Będziesz zadowolony z rezultatów. To miejsce ma wielu partnerów i wie jak efektywnie działać. Sprawdź!... więcej »

Dodano 7 stycznia 2016 12:56

👁 1167 (0,44 dziennie)

Odszkodowania - E-Pomoc24.pl

Kancelaria odszkodowawcza

ul. Wiejska 40/4, Oława (dolnośląskie)

Kancelaria odszkodowawcza oferuje skuteczną pomoc prawną osobom poszkodowanym w różnych wypadkach. Zajrzyj na naszą stronę, wypełnij formularz i przedstaw swój problem prawny. Zadzwonimy do Ciebie i zaproponujemy Ci pomoc prawną. Twój ubezpieczyciel nie wypłacił wysokiego odszkodowania? Nic straconego. W Twoim imieniu prawnie wywalczymy dla Ciebie wysokie odszkodowanie po wypadku. Zajrzyj do nas już teraz.... więcej »

Dodano 25 kwietnia 2017 14:19

👁 972 (0,45 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela

Al. Solidarności, Tczew (pomorskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela powstała z myślą o świadczeniu kompleksowych usług prawnych zarówno dla Klientów, prowadzących działalność gospodarczą, jak i osób fizycznych. Praca wewnątrz spółek prawa handlowego, ale też ścisła współpraca z innymi kancelariami prawniczymi, pozwoliła zdobyć niezbędne doświadczenie, by obecnie świadczyć usługi, z korzyścią dla obsługiwanych Klientów.... więcej »

Dodano 17 lutego 2015 22:34

👁 2009 (0,68 dziennie)

Omikron Trade

Odszkodowania

Al. 3-go Maja, Kraków (małopolskie)

Pomagamy osobom, które doznały szkody w wyniku wypadku na chodniku, drodze, schodach, złamały rękę, nogę lub doznały innego trwałego urazu. Udzielamy pomocy rodzinom ofiar wypadków nawet do 15 lat wstecz.
Analizę wstępna spraw prowadzimy bezpłatnie oceniając możliwość uzyskania roszczeń oraz prognozowaną wielkość.
Przyjmujemy do realizacji sprawy wypadków w Polsce oraz za granicą, wypadków gdzie sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, sprawca nie posiadał uprawnień lub ubezpieczeni... więcej »

Dodano 8 maja 2013 01:18

👁 1317 (0,37 dziennie)

Max-Hol Pomoc Drogowa

Objazdowa 3, Jelenia Góra (dolnośląskie)

Posiadasz trudność z uruchomieniem pojazdu? Auto zostało naruszone w wyniku kolizji? Max-Hol doradzi w wszelkiej sytuacji!
Max-Hol to firma zapoczątkowana za pośrednictwem Wioletty Herba w miejscowości Jelenia Góra świadcząc usługi profesjonalnej pomocy drogowej wraz z wykwalifikowanymi pracownikami w okolicach miasta takich jak Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba oraz terenach całego Dolnego Śląska.

Firma wręcza zawodową, dwudziestoczterogodzinną pomoc drogową zintegrowaną ... więcej »

Dodano 20 grudnia 2015 18:05

👁 1523 (0,58 dziennie)