Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

3 sierpnia 2020 10:30
👁 192 (0,17 dziennie)

Promed Anna Czerniak

KONTAKT
MAPA
O NAS

Promed z Lublina to gabinet medycyny estetycznej, w jakim dobro pacjenta przedkłada się ponad wszystko. Gabinet tworzą specjaliści medycyny estetycznej, jacy za pomocą nowoczesnego wyposażenia przeprowadzają najróżniejsze zabiegi mające pomóc pacjentom w odzyskaniu pewności siebie i ślicznego wyglądu. Całkowity profesjonalizm, kompetentne konsultacje oraz przeprowadzenie zabiegu w godziwym reżimie higienicznym - oto Promed z Lublina. Uprzejmie zapraszamy na domenę internetową, gdzie znajduje się pełna oferta i kontakt do gabinetu.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Promed Anna Czerniak Lublin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Sklep stomatologiczny, dentystyczny, wyposażenie gabinetu - Sklep MED-DENT

Chełmińska 12, Iława (warmińsko-mazurskie)

Możesz znaleźć u nas każdy rodzaj sprzętu dentystycznego - MED-DENT to internetowy sklep dentystyczny oferujący najnowsze rozwiązania. To internetowy sklep stomatologiczny oferujący szeroki wybór sprzętu i urządzeń stomatologicznych, materiałów stomatologicznych oraz akcesoriów. Wybór najnowocześniejszej techniki dentystycznej, w tym prostnice stomatologiczne, skalery dentystyczne i nie tylko - wszystko to mamy u siebie. Nasz asortyment online jest adekwatny do potrzeb profesjonalistów oraz ich ...... więcej »

Dodano 5 lutego 2023 15:49

👁 32

VISION-DENT

Księdza Ignacego Skorupki 32, Ząbki (mazowieckie)

Gabinet stomatologiczny VISION-DENT mieści się w Ząbkach przy ulicy Księdza Ignacego Skorupki 32 oraz w Markach przy ulicy Fabrycznej 93C/U1. Placówka świadczy kompleksowe usługi dla pacjentów w każdym wieku. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, profilaktyką, chirurgią, implantologią, endodoncją, protetyką oraz ortodoncją. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i dostępowi do nowoczesnego sprzętu może zapewnić efektywne działanie w każdym przypadku. Pracują tu wykwalifikowani specjaliśc ...... więcej »

Dodano 5 listopada 2021 13:43

👁 175 (0,26 dziennie)

TECHNETSA sp. z o.o.

Młodzieńcza 36, Warszawa (mazowieckie)

TECHNETSA to sklep stomatologiczny z siedzibą w Warszawie, który działa również jako internetowa hurtownia dentystyczna. W ofercie dostępne są m.in. cementy stomatologiczne, formówki stomatologiczne, strzykawki oraz igły dentystyczne, masy wyciskowe, paski stomatologiczne, materiały szewne oraz znieczulenie infiltracyjne i wiertła na mikrosilnik. Ponadto właściciel hurtowni proponuje artykuły do higieny jamy ustnej i narzędzia dentystyczne do usuwania kamienia.... więcej »

Dodano 24 września 2021 08:14

👁 168 (0,23 dziennie)

WOLDON Stomatologia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Gabinet stomatologiczny

Kasprzaka 26, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

WOLDON Stomatologia to gabinet stomatologiczny, który znajduje się w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy - Gołonóg. WOLDON Stomatologia wyróżnia się na tle innych przychodni nie tylko bogatą ofertą ale przede wszystkim jakością. WOLDON Stomatologia proponuje dogłębne i profesjonalne leczenie w miłej, spokojnej atmosferze.
W codziennej pracy dbamy o jakość naszych materiałów i zabiegów. Zostając pacjentem WOLDON Stomatologia będziesz mile zaskoczony jak w spokoju, z uśmiechem i bez bólu mogą wyglądać ...... więcej »

Dodano 29 grudnia 2021 10:39

👁 115 (0,18 dziennie)

ArtDentico

Gabinet Stomatologiczny

Batalionów Chłopskich 26/U1, Gdynia (pomorskie)

Zapraszamy Cię do naszego gabinetu stomatologicznego, gdzie stawiamy na wyjątkową opiekę i Twoje zdrowie jamy ustnej jest naszym priorytetem! Nasz doświadczony zespół stomatologów i personelu medycznego jest gotowy, aby zadbać o Twój uśmiech i zapewnić Ci komfortową wizytę.

W naszym nowoczesnym gabinecie korzystamy z najnowszych osiągnięć stomatologii, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Bez względu na to, czy potrzebujesz rutynowej kontroli, leczenia próchnicy, protetyki czy zabiegów estet ...... więcej »

Dodano 24 maja 2023 05:09

👁 19

E.B. Cenker Gabinet Stomatologiczny

Koronowska 57, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Zależy nam, by pacjenci czuli się zawsze w pełni komfortowo, dlatego dbamy o przyjazną, profesjonalną atmosferę. Omawiamy wszystkie etapy leczenia oraz podejmowane działania i ze spokojem odpowiadamy na wszelkie pytania czy wątpliwości.
Dla pełnego bezpieczeństwa, a także najwyższej skuteczności korzystamy tylko z najlepszego, nowoczesnego sprzętu. Ponadto, z uwagą śledzimy trendy w dziedzinie stomatologii, ponieważ wiemy, że ciągły rozwój w tej dziedzinie to podstawa.

Zespół gabinetu Cenker to ...... więcej »

Dodano 21 lipca 2023 09:52

👁 13

DENTALPRO

Dentysta

Czarny Dwór 10, Gdańsk (pomorskie)

Tworzymy klinikę stomatologiczną, która stara się pomóc pacjentom: konsultując, diagnozując, doradzając i lecząc, przy udziale Zespołu lekarskiego, w tym doświadczonych specjalistów.

Nasi specjaliści nie przypisują sobie fałszywych tytułów, co możecie Państwo sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy. Opieramy się na naszym wieloletnim doświadczeniu, pracy i wiedzy. Skupiamy się na wykonywaniu zawodu lekarskiego. To właśnie mój długotrwały wysiłek, niełatwa i stresująca praca jako założycielki K ...... więcej »

Dodano 3 lipca 2023 11:33

👁 17

TEN-DENT STOMATOLOGIA

Józefa Ryszki 10a, Chorzów (śląskie)

Wykwalifikowani profesjonaliści pracujący w gabinecie medycznym TEN-DENT zapewnią Tobie i Twojemu dziecku kompleksową opiekę stomatologiczną.... więcej »

Dodano 20 stycznia 2017 12:11

👁 1229 (0,5 dziennie)

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o

Nowy Zjazd 1, Warszawa (mazowieckie)

Czemu systematyczne przeglądy zębów są tak ważne. Codzienna higiena zębów ma bardzo duże znaczenie dla utrzymywana ich w dobry stanie. Ale i tak raz na jakiś czas warto udać się do jakiegoś dentysty aby wykonać dokładny przegląd. Pozwoli to znaleźć niewielkie ubytki, które da się sprawnie i szybko wyleczyć. Jeśli ktoś sobie to zaniedba i zacznie się pojawiać większa dziura, to wiązać się to też będzie z większymi kosztami. Jeżeli ktoś nie będzie miał swojego stomatologa to znaleźć go może w inte ...... więcej »

Dodano 10 lutego 2023 06:18

👁 32

Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Jowisz S.C.

3 Maja 15, Konin (wielkopolskie)

W Koninie znajduje się przychodnia Jowisz. Wykonywane są tutaj zabiegi związane z medycyną naturalną np. typowanie metaboliczne - odchudzanie, ziołolecznictwo. Poza tym w placówce jest gabinet stomatologiczny. Lekarz wykonuje np. leczenie i usuwanie zębów, wybielanie zębów, leczenie nadwrażliwości zębów. Pacjenci mogą skorzystać również z poradni internistycznej.... więcej »

Dodano 5 marca 2022 06:00

👁 107 (0,19 dziennie)