Dodaj firmę Zaloguj się

17 stycznia 2023 11:37
👁 47

Mediks NZOZ

przychodnia

KONTAKT
MAPA
O NAS

Misją naszej przychodni było stworzenie miejsca, w którym pacjenci otrzymają fachową pomoc, a jednocześnie poczują się bezpiecznie i komfortowo. Dzięki wspólnemu wysiłkowi powstała nowoczesna placówka, którą tworzy zespół profesjonalistów złożony z lekarzy i pielęgniarek o różnych specjalizacjach. Placówka zapewnia kompleksową opiekę, w oparciu o profesjonalne leczenie, z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej medycyny.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.227.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Mediks NZOZ Radom
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Humana Medica Omeda sp. z o.o.

Fabryczna 39, Białystok (podlaskie)

Humana Medica OMEDA to prywatna klinika w Białymstoku specjalizująca się w endoskopii przewodu pokarmowego. Wśród usług znajdują się gastroskopia, kolonoskopia, polipektomia oraz test ureazowy, z możliwością wykonania badań w znieczuleniu anestezjologicznym. Wskazania do zabiegów obejmują krwawienie z przewodu pokarmowego, niewyjaśnioną niedokrwistość, podejrzenie raka jelita grubego czy choroby wrzodowe żołądka i dwunastnicy. Przygotowanie do zabiegów wymaga diety lekkostrawnej oraz odpowiednie ...... więcej »

Dodano 27 marca 2024 07:59

👁 24

Klinika Bocian Białystok

Leczenie niepłodności - Klinika Bocian

Akademicka 26, Białystok (podlaskie)

Klinika Bocian jest jednym z wiodących ośrodków, zajmujących się leczeniem niepłodności. Od 2006 roku pomagamy pacjentom w zajściu w ciążę - dzięki naszym specjalistom, którzy mają międzynarodowe doświadczenie i wiedzę, dużo zabiegów in vitro kończy się sukcesem. Oddziały Kliniki Bocian można znaleźć w największych miastach w Polsce: Białymstoku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i w Szczecinie (gabinet partnerski). Zapewniamy wysoką dostępność terminów i najlepszą, komplekso... więcej »

Dodano 17 września 2019 09:23

👁 658 (0,38 dziennie)

"Terapia Stare Juchy" Sp.z o.o

Secjalistyczny Ośrodek Terapeutyczny "Terapia Stare Juchy"

Sportowa 22, Stare Juchy, Ełk (warmińsko-mazurskie)

Specjalistyczny Ośrodek Terapeutyczny to miejsce gdzie nauczysz się żyć inaczej. Prowadzimy profesjonalne terapie leczenia uzależnień. Leczymy z hazardu, alkoholizmu, narkomani oraz innych nałogów.... więcej »

Dodano 6 lutego 2017 13:28
Aktualizacja 6 lutego 2017 13:30

👁 1256 (0,47 dziennie)

Ortopedika Gdańsk

Ortopedika Gdańsk - konsultacja ortopedyczna, rehabilitacja, USG

ul. Hemara 17, Gdańsk (pomorskie)

Szukasz najlepszej kliniki ortopedycznej w Gdańsku? Ortopedika to centrum medyczne, specjalizujące się właśnie w medycynie sportowej, ortopedii, urazach narządu ruchu oraz rehabilitacji pourazowej. Kompleksowa opieka i trafna diagnoza to nasz znak rozpoznawczy. Na miejscu chętnie wykonamy od razu USG barku, kolana czy też kostki. W naszym centrum otrzymasz należytą opiekę medyczną, gdzie również zajmiemy się Twoim schorzeniem.ul. Hemara 17 80-280 Gdańsk 58 760 15 08 gd@ortopedika.pl gdansk.o ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2018 16:19

👁 549 (0,27 dziennie)

WPRehabilitacja

Gabinet fizjoterapii

Aleja Wojska Polskiego 40b, Pruszków (mazowieckie)

WPRehabilitacja to renomowany gabinet fizjoterapii w Pruszkowie, dedykowany skutecznej rehabilitacji po urazach i kontuzjach. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów nie tylko wspiera w powrocie do pełnej sprawności, lecz także edukuje w zakresie profilaktyki, pomagając uniknąć ponownych urazów. Nasza specjalizacja obejmuje rehabilitację kręgosłupa, terapię neuro/logopedyczną oraz Terapię NDT Bobath, co pozwala nam kompleksowo podchodzić do różnych przypadków. Dodatkowo, oferujemy wysokiej ja ...... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 09:53

👁 43

Projekt L.B. - Lucyna Brzozowska

Promienna 35, Lipowa, Żywiec (śląskie)

W Akademii INDYGO świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wsparcia w rozwoju duchowo-mentalnym. Nasza oferta obejmuje szkolenia, które pomagają przezwyciężyć wewnętrzne blokady i ulepszać komunikację w związkach. Lucyna Brzozowska jako certyfikowany trener EFT, coach i przewodnik w procesie transformacji duchowo-energetycznej, organizuje rozmaite szkolenia, takie jak sesje coachingu, techniki emocjonalnej wolności (EFT) oraz konsultacje indywidualne, obejmujące pracę z podświadomością na głębok ...... więcej »

Dodano 28 lutego 2024 11:51

👁 32

Przychodnia Chirurgii Onkologicznej Białystok

Al. Tysiąclecia PP 4D, Białystok (podlaskie)

Nasi pacjenci onkologiczni bardzo cenią sobie nasze zaangażowanie w pracę i empatyczne podejście do każdej osoby. Indywidualnie traktujemy każdy przypadek, wiedząc, jak ważny jest komfort psychiczny podczas wizyty u chirurga onkologa. Białystok to miejsce, w którym znajdziesz naszą przychodnię. Pracują u nas najlepsi specjaliści, dzięki którym każda wizyta przebiegnie na jak najwyższym poziomie. Stosujemy nowoczesne urządzenia oraz metody diagnostyczne. Odwiedź nas jak najszybciej, by wyjaśnić p ...... więcej »

Dodano 30 stycznia 2019 10:19

👁 349 (0,18 dziennie)

CENTRUM STOMATOLOGII ESTETICA Sp. z o.o.

Majakowskiego 12, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Pacjenci, którzy kierują się do naszego gabinetu mają świadomość, że będą obsłużeni na bardzo wysokim poziomie. Dlatego każda osoba, która tutaj się kieruje, wie, że będzie mogła spodziewać się doskonałych rezultatów. Licówki wykonujemy z doskonałych pod względem jakości i wytrzymałości materiałów, w związku z czym nasi pacjenci są zadowoleni z efektów i nie muszą obawiać się, że uzupełnienia szybko uległyby zniszczeniu. Jeśli chcą, możemy im również zaproponować inne typy uzupełnień, w tym impl ...... więcej »

Dodano 6 lutego 2024 12:51

👁 27

Całodobowa Przychodnia Weterynaryjna "Witolińska"

Weterynarz

Łukowska 2, Warszawa (mazowieckie)

Pomysł na stworzenie naszej Przychodni "Witolińska" zrodził się z wielkiej miłości do zwierząt.Działamy już od 2009r. Zaczeliśmy od małej przychodni otwartej tylko w ciągu dnia, teraz nasza przychodnia czynna jest całą dobę i możemy pochwalić się oddzielnym pokojem szpitalnym, gdzie zwierzęta mają zapewniony spokój.Posiadamy także własny sprzęt RTG i USG oraz salę operacyjną.Mamy wielu lekarzy specjalistów i jesteśmy w stanie pomóc Waszym pupilom w każdej chwili.... więcej »

Dodano 4 października 2018 13:41

👁 331 (0,16 dziennie)

CIS - Leczenie Naturalne

ul.Wodospady 27, Katowice (śląskie)

Szanowni Państwo z wielkim zadowoleniem pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z usług CIS - naturalnego leczenia.

Oferujemy:
- usuwanie pasożytów, toksyn i metali ciężkich;
- wzmocnienie organizmu;
- laryngologia alternatywna;
- leczenie alkoholizmu;
- leczenie cukrzycy;
- oczyszczanie tętnic.... więcej »

Dodano 10 kwietnia 2018 07:29

👁 996 (0,44 dziennie)