Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

17 stycznia 2023 12:37
👁 20

Mediks NZOZ

przychodnia

KONTAKT
MAPA
O NAS

Misją naszej przychodni było stworzenie miejsca, w którym pacjenci otrzymają fachową pomoc, a jednocześnie poczują się bezpiecznie i komfortowo. Dzięki wspólnemu wysiłkowi powstała nowoczesna placówka, którą tworzy zespół profesjonalistów złożony z lekarzy i pielęgniarek o różnych specjalizacjach. Placówka zapewnia kompleksową opiekę, w oparciu o profesjonalne leczenie, z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej medycyny.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Mediks NZOZ Radom
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Marvet Przychodnia Weterynaryjna

Staszica 9C, Bolesławiec (dolnośląskie)

Przychodnia weterynaryjna Marvet znajduje się w Bolesławcu. Placówka działa od 2003 roku, proponując kompleksowe usługi na wysokim poziomie. Zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób zwierząt. Dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, laboratoryjnych oraz zabiegowych, klinika jest w stanie zagwarantować szybką i skuteczną pomoc w każdym przypadku. Znajduje się tu też pomieszczenie dedykowane do sprawowania opieki weterynaryjnej nad psami oraz kotami po zabiegach, ...... więcej »

Dodano 28 września 2021 11:56

👁 157 (0,25 dziennie)

Matleena Beauty

Salon Urody

ul. Kościuszki 26/12, Katowice (śląskie)

Matleena Beauty to salon kosmetyczny zlokalizowany w sercu Katowic. Działamy aktywnie od ponad 10 lat. W naszej ofercie można znaleźć zabiegi kosmetyczne, zabiegi estetyczne, wizaż, makijaż permanentny, stylizację paznokci, stylizację rzęs i brwi, opalanie natryskowe, depilację woskiem. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych, nastawionych na rozwój osób, które dbają z pasją i zaangażowaniem o wszystkie Klientki i Klientów w sposób profesjonalny.... więcej »

Dodano 20 października 2018 20:57

👁 723 (0,43 dziennie)

ToJaKosmos

Medytacja - Odmienne stany świadomości

adres, Gdańsk (pomorskie)

Ośrodek poznania samego siebie. Odmienne stany świadomości, teraźniejszość, medytacja.... więcej »

Dodano 27 grudnia 2021 16:29
Aktualizacja 28 grudnia 2021 22:05

👁 69

Gabinet Weterynaryjny "Na Zielonym Wzgórzu" Anna Dybska

Szkolna, Bezrzecze, Szczecin (zachodniopomorskie)

Gabinet Weterynaryjny "Na Zielonym wzgórzu" dr Anny Dybskiej oferuje profilaktykę zdrowotną psów, kotów oraz koni.... więcej »

Dodano 22 maja 2011 20:41

👁 6233 (1,42 dziennie)

Terapia Uzależnień "WANT"

Brodnica Dolna 24c, Brodnica (kujawsko-pomorskie)

W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień i terapii odwykowej WANT w Brodnicy Dolnej w województwie pomorskim najlepsi w kraju specjaliści prowadzą kompleksową terapię leczenia uzależnień od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków i hazardu. Praca w ośrodku opiera się o wzajemne zaufanie oraz szczere relacje - do kontaktu zapraszamy osoby uzależnione a także rodziny i najbliższych - tu otrzymacie wsparcie i profesjonalną pomoc.... więcej »

Dodano 16 stycznia 2019 09:24

👁 542 (0,34 dziennie)

Przychodnia NASZ GABINET Wrocław

Dworcowa 11b, Wrocław (dolnośląskie)

Jeśli masz problem z alkoholem i szukasz placówki pomagającej w leczeniu choroby alkoholowej, zapoznaj się z naszą placówką i zgłoś się do nas. Nasz gabinet należy do sieci gabinetów leczenia uzależnienia od alkoholu. Oferujemy kompleksowe leczenie oparte m.in na terapii i odtruwaniu alkoholowym, ale nie tylko. Oferujemy również nowatorskie zabiegi wyprowadzania z ciągu alkoholowego w postaci wielogodzinnych zabiegów detoksykacyjnych pod okiem wykwalifikowanego personelu. Daj sobie pomóc i zgło ...... więcej »

Dodano 5 grudnia 2022 11:18

👁 66

Codzienna Stomatologia i Kosmetologia

Marcina Kasprzaka 6, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Codzienna Stomatologia i Kosmetologia to profesjonalna placówka, która znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Proponuje kompleksowe usługi dentystyczne dla dorosłych oraz dzieci. Specjalnością gabinetu jest ortodoncja, protetyka, wszczepianie implantów i stomatologia zachowawcza. Na miejscu można też wykonać badania obrazowe RTG, wybielić zęby, założyć biżuterię nazębną czy skorzystać z porady dotyczącej profilaktyki chorób zębów. W trosce o jakość usług pracują tu tylko doświadczeni i wykwalifikowa ...... więcej »

Dodano 20 września 2021 10:37

👁 141 (0,22 dziennie)

Ośrodek Terapii Uzależnień

ul. Szadkowskiego 6/39, Warszawa (mazowieckie)

Alkamed to propozycja dla osób, które chcą uporać się z uzależnieniem od alkoholu lub narkotyków. Działamy na terenie Warszawy, zapraszając również pacjentów z pobliskich miejscowości. Jako jedyni prowadzimy szybką, bezpieczną i komfortową detoksykację. Nasz profil działalności to odtruwanie poalkoholowe, wszywanie esperalu, odtruwanie od narkotyków. Zapewniamy wizyty lekarskie i pielęgniarskie w każdym miejscu w Warszawie i okolicach. Na czas leczenia zapewniamy naszym pacjentom zwolnienie leka ...... więcej »

Dodano 17 marca 2017 16:32

👁 854 (0,38 dziennie)

Mikołaj Trizna Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

Psychiatra Wrocław

ul. Poranna, Wrocław (dolnośląskie)

Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny z Wrocławia oferuje pomoc w leczeniu chorób psychicznych, wykorzystując współczesne metody farmakologiczne, hipnozę, a także długotrwałą psychoterapię. Profesjonalne podejście, jak i odpowiednie doświadczenie specjalisty psychiatry Mikołaja Trizny pozwalają na wybór odpowiedniej metody terapii. Analizując uwarunkowania biologiczne, konstytucjonalne, rodzinno-genetyczne, psychologiczne bądź społeczne, specjalista wybiera najlepsze metody skutecznego zapobieg ...... więcej »

Dodano 4 października 2012 10:07

👁 2526 (0,65 dziennie)

BODY PRO Marcin Dudczak

Eksperci Formy

Wyspowa, Warszawa (mazowieckie)

Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które zdecydowanie podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli ćwiczenia polegające na ruchach wahadłowych obciążnika ciągniętego ze skłonu do wysokości brzucha lub barków. Co więcej rozszerzyliśmy swoją ofertę m.in. o kosmetologię, dietetykę, sporty walki oraz zabiegi odchudzające. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby otrzymać jak najbardziej zadowalające efekty.... więcej »

Dodano 11 października 2012 13:07

👁 3152 (0,81 dziennie)