Dodaj firmę Zaloguj się

 

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela

Tczew

📞 🌐 📧

17 lutego 2015 21:34
👁 2056 (0,6 dziennie)

Firma Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela Tczew

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela

KONTAKT

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela

Al. Solidarności
83110 Tczew, pomorskie

NIP: 5932355744

MAPA
O NAS

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela powstała z myślą o świadczeniu kompleksowych usług prawnych zarówno dla Klientów, prowadzących działalność gospodarczą, jak i osób fizycznych. Praca wewnątrz spółek prawa handlowego, ale też ścisła współpraca z innymi kancelariami prawniczymi, pozwoliła zdobyć niezbędne doświadczenie, by obecnie świadczyć usługi, z korzyścią dla obsługiwanych Klientów.

OFERTA
Kancelaria koncentruje się na zapewnieniu stałej i kompleksowej obsługi prawnej przede wszystkim przedsiębiorcom, osobom fizycznym oraz wspólnotom mieszkaniowymi spółdzielniom.

W wypełnieniu tego celu Kancelaria świadczy usługi prawne, polegające na reprezentacji Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracji wszystkich szczebli oraz organami prokuratury, a także organami właściwymi w sprawach z zakresu zamówień publicznych.

Przygotowywanie umów, pomoc w ich zredagowaniu oraz zmianie, kompleksowa analiza, a także prowadzenie negocjacji w imieniu Klienta, to również usługi, które nie są obce Kancelarii. Umowy, których Kancelaria podejmuje się sporządzenia, to zarówno umowy handlowe, umowy deweloperskie, jak i np. umowy o podział majątku po rozwiązaniu spółki.

Wykonując kompleksowo powierzone zadania, Kancelaria podejmuje się również pozyskiwania dokumentów niezbędnych do prowadzenia sprawy, oszczędzając tym samym czas Klienta i nie pozostawiając Go z tym, często niełatwym do rozwiązania problemem.
OPIS DZIAŁALNOŚCI
Poniżej przedstawione zostały doświadczenia, z którymi Kancelaria mierzyła się w ostatnim czasie

Kompleksowa obsługa prawna spółek prawa handlowego;

Wsparcie przedsiębiorców w trakcie postępowań o udzieleniu zamówień publicznych (obsługa przetargów);

Obsługa prawna Wspólnot Mieszkaniowych;

Zagadnienia optymalizacji podatkowej;

Doradztwo w zakresie wyboru optymalnych form opodatkowania, w tym pozyskiwanie na rzecz Klienta wiążących indywidualnych interpretacji podatkowych;

Prowadzenie spraw sądowych w EPU, czyli w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym;

Prowadzenie procesów sądowych z zakresu prawa cywilnego, w tym spraw windykacyjnych;

Prowadzenie procesów z zakresu prawa handlowego, w tym z tytułu odpowiedzialności członka zarządu za zobowiązania sp. z o. o.;

Reprezentowanie Klientów w postępowaniach rozwodowych i o unieważnienie małżeństwa, jak również w innych sprawach rodzinnych, takich jak o podział majątku po ustaniu małżeństwa czy w sprawach o ustalenie władzy rodzicielskiej;

Prowadzenie spraw spadkowych, w tym spraw o zapłatę zachowku, o obalenie testamentu, jak również reprezentacja Klienta w sprawach związanymi z roszczeniami z tytułu odwołania testamentu;

Reprezentowanie pracodawców, jak i pracowników w sporach na gruncie prawa pracy;

Reprezentacja Klientów w sprawach o odszkodowanie zarówno z tytułu uszkodzenia mienia jak i z powodu odwołanego lub opóźnionego lotu;

Reprezentacja Klientów w sprawie o zadośćuczynienie z tytułu uszkodzenia ciała;

Reprezentacja Klientów w sprawach o zapłatę, z tytułu uszkodzenia ciała spowodowanego błędem w sztuce medycznej;

Reprezentacja oskarżyciela posiłkowego w postępowaniu karnym.
OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kondziela Tczew
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Kancelaria Adwokacka Aleksander Czapski

Starzyńskiego, Słupsk (pomorskie)

Kancelaria Adwokacka Andrzeja Czapskiego zaprasza do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług wszystkie osoby zaciekawione otrzymaniem pomocy prawnej na najwyższym pułapie. Gwarancję satysfakcji egzystować może stosowne wykształcenie prawnicze adwokata Andrzeja Czapskiego, który zdobywał wiedzę oraz praktykę na renomowanych uczelniach w kraju i za granicą. W połączeniu z nastawieniem na partnerską kooperację i indywidualnym podejściem do każdego klienta otrzymują Państwo niezwykle atrakcyjną ...... więcej »

Dodano 22 lutego 2013 08:06

👁 2392 (0,58 dziennie)

Kancelaria Prawna GrawaLex

Kancelaria Prawna GrawaLex - najlepsi prawnicy w Łodzi

al. Kościuszki, Łódź (łódzkie)

Kancelaria Prawna GrawaLex zatrudnia najlepszych prawników w Łodzi. Dzięki temu, że prawnicy Ci specjalizują się w różnych dziedzinach prawa możemy zagwarantować najwyższą jakość i kompleksową obsługę zarówno firm jaki i osób prywatnych.

Kancelaria Prawna GrawaLex przyjmuje sprawy z zakresu:
- prawa rodzinnego
- prawa gospodarczego
- prawa spadkowego
- prawa pracy
- prawa upadłościowego
- prawa budowlanego
- innych gałęzi prawa cywilnego
- prawa administracyjnego
- obsługi kadr i płac
- obsług ...... więcej »

Dodano 17 listopada 2014 18:26

👁 4817 (1,38 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego adwokat prawnik Marek Gołąb

Racławickie, Lublin (lubelskie)

Kancelaria Radców Prawnych Gołąb Okoniewski Turski Ciesielski oferuje usługi dla przedsiębiorców, usługi dla klientów indywidualnych oraz postępowanie sądowe i administracyjne.
Główną działalnością kancelarii jest obsługa prawna przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą.... więcej »

Dodano 5 stycznia 2015 13:18

👁 1197 (0,35 dziennie)

Kancelaria Prawnicza Adam Gebauer - prawnik, adwokat, doradca podatkowy w Bielsku-Białej

Kancelaria Prawnicza

3 Maja 19/4, Bielsko-Biała (śląskie)

Kancelaria Prawnicza Adama Gebauera z siedzibą w Bielsku-Białej. Świadczy usługi adwokackie, doradztwa podatkowego i reprezentacyjne przed sądami kierując się zasadami etyki prawnika i przestrzegając tajemnicy zawodowej.... więcej »

Dodano 1 lipca 2021 08:23
Aktualizacja 1 lipca 2021 08:24

👁 91

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Poznańska 38/5, Warszawa (mazowieckie)

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska zaprasza wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej porady z zakresu prawa cywilnego, w szczególności - prawa rodzinnego. W zakres usług wchodzi rozwód, świadczenia alimentacyjne, separacje, podział majątku, unieważnienie małżeństwa. Zapraszamy również do skorzystania z porad online.... więcej »

Dodano 24 maja 2018 08:09

👁 326 (0,15 dziennie)

LEGAL KANCELARIA PRAWNA

Kancelaria Prawna

Zagonowa 77, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Kancelaria Prawna Legal w Toruniu zajmuje się obsługą prawną biznesu. Nasze specjalizacje to stała obsługa prawna przedsiębiorcy, procesy sądowe, umowy o roboty budowlane, RODO, windykacja, sprawy rodzinne i mediacje. Porad udzielamy również online. Kancelaria radcy prawnego LEGAL to także miejsce, w którym uzyskają Państwo pomoc w sprawach rodzinnych, takich jak: rozwód, spadek, podział majątku, czy alimenty, kontakty z dzieckiem lub mediacja. Zajmujemy się też przemocą domową. Zapraszamy do ko ...... więcej »

Dodano 5 września 2023 11:33

👁 50

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Rząp

Młyńska 21, Działdowo (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Rząp znajduje się w Działdowie w województwie warmińsko-mazurskim. Oferuje konsultacje i pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, oświatowego, nieruchomości, zamówień publicznych czy gospodarczego. Zajmuje się obsługą osób fizycznych, prawnych, czy też innych podmiotów gospodarczych. Prowadzi sprawy sądowe, mediacje, negocjacje, reprezentuje Klienta przed Sądami bądź innymi instytucjami, sporządza pisma procesowe al ...... więcej »

Dodano 24 sierpnia 2021 06:42

👁 207 (0,2 dziennie)

Kancelaria Adwokacka G&G adw. Rafał Guzik

Kancelaria Adwokacka

Rynek Główny 9, Oświęcim (małopolskie)

Kancelarię Adwokacką G&G z siedzibą w Oświęcimiu prowadzi adwokat Rafał Guzik i aplikant adwokacki Justyna Graca. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa karnego, prawa wykroczeń, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także prawa administracyjnego. Adwokat Rafał Guzik świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, a także podmiotów gospodarczych.... więcej »

Dodano 31 października 2016 20:54

👁 2038 (0,73 dziennie)

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Małgorzata Wielgus

ul. Chopina 12/2, Lublin (lubelskie)

Kancelaria adwokacka Małgorzaty Wielgus obsługuje osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa i instytucje. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego i administracyjnego. Profesjonalna i kompleksowa pomoc prawna.... więcej »

Dodano 26 lipca 2018 10:37

👁 586 (0,27 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Adamska

Portowa 18, Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Adamska mieści się w Kołobrzegu, a jej oddział w Szczecinie. Proponuje obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i gospodarczego, karnego lub prawa usług elektronicznych. Zajmuje się sprawami takimi jak rozwody, separacje, alimenty, podział majątku, a ponadto ustalenie kontaktów z dzieckiem. Prowadzi spory sądowe, opiniuje i formułuje umowy, prowadzi negocjacje i reprezentuje klientów przed odpowiednimi organami. Współpracuje z klientami prywatnymi, ...... więcej »

Dodano 9 listopada 2021 17:37

👁 193 (0,2 dziennie)