Dodaj firmę Zaloguj się

 

Body Move - Ortopeda

Warszawa

📞 🌐 📧

13 marca 2018 08:50
👁 191 (0,08 dziennie)

Firma Body Move - Ortopeda Warszawa

Body Move - Ortopeda

KONTAKT
MAPA
O NAS

Naszą misją jest zapewnianie Pacjentom możliwie najlepszej opieki. W związku z tym, systematycznie rozwijamy naszą wiedzę oraz wdrażamy nowoczesne metody leczenia. Specjalizujemy się w zwalczaniu dolegliwości dotyczących stawów, więzadeł oraz ścięgien. Przed rozpoczęciem leczenia, bardzo dokładnie zapoznajemy się z potrzebami naszych Pacjentów. Dzięki indywidualnemu podejściu, jesteśmy w stanie zapewnić w pełni satysfakcjonujące efekty. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji wizyty w naszym Gabinecie!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Body Move - Ortopeda Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Znajomaklinika.pl

Centrum Medyczne

Żeromskiego, Warszawa (mazowieckie)

Jesteśmy Centrum Medycznym świadczącym usługi Rehabilitacyjne - fizyko i fizjoterapii oraz porady lekarzy specjalistów (w tym ortopedów, kardiologów i endokrynologów). Posiadamy także punkt pobrań... więcej »

Dodano 3 września 2015 16:42

👁 1176 (0,37 dziennie)

Body Move - Ortopeda Warszawa

Rydygiera 19/17, Warszawa (mazowieckie)

Centrum Medyczne Body Move to szeroka oferta dla wszystkich pacjentów. Zatrudniamy tylko i wyłącznie najlepszych specjalistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jedną z naszych licznych specjalizacji jest ortopedia. Jeśli masz problem z takimi dolegliwościami jak np. ból pleców czy ostroga piętowa, nie czekaj i wybierz się do ortopedy. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas.... więcej »

Dodano 9 lutego 2019 16:29

👁 162 (0,08 dziennie)

Weterynarz ortopeda Warszawa

Wetmedic

Zwycięzców 40/lok U7, Warszawa (mazowieckie)

Przychodnia weterynaryjna Wetmedic to lecznica zlokalizowana w Warszawie. Placówka oferuje szereg usług, dzięki którym mogą Państwo zadbać o zdrowie swoich zwierzaków. W ofercie dostępnych jest szereg kompleksowych usług weterynaryjnych takie jak: ortopedia, chirurgia, profilaktyka chorób zakaźnych, diagnostyka, czy medycyna regeneracyjna. Szczegółowe informacje dostępne na oficjalnej stronie internetowej. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 28 czerwca 2022 13:29

👁 171 (0,24 dziennie)

Masaż Warszawa Wola w Salveo

Salveo

ul. Chłodna 11, Warszawa (mazowieckie)

Masaż Warszawa Wola w Salveo
Masaż w Warszawie na Woli można wykonać w Klinice Salveo. Wszystkie nasi Pacjenci przede wszystkim otrzymują pomoc w sposób jak najmniej inwazyjny. Specjaliści rozumieją, że operacja jest ostatecznością. Dobrą metodą rehabilitacyjną i profilaktyczną jest masaż.
Szukasz Masaż Warszawa Wola? Zapraszamy do Salveo
W danym Centrum podejmują wszystkie działania, aby Pacjent wrócił do pełnej sprawności jak najszybciej. Wykonuj masaż w Warszawie u najlepszych specjalistów ...... więcej »

Dodano 20 listopada 2019 21:29

👁 187 (0,11 dziennie)

Salveo

Uroginekologia Warszawa | Klinika Salveo

ul. Chłodna 11, Warszawa (mazowieckie)

Uroginekologia Warszawa | Klinika Salveo
Jesteśmy Kliniką Salveo Medical Care Warsaw, która pracuje z kobietami jak na rzeczpiękna tak i zdrowia. Jednym z zabiegów. który wypełniamy, jest Uroginekologia w Warszawie. Naszym zdaniem kobieta będzie szczęśliwa, kiedy będzie zadbana i przede wszystkim zdrowa.
Uroginekologia Warszawa – wybierz Salveo!
Bardzo przykro, ale wiele kobiet często lekceważy ból, który odczuwa. Ukrywa go i spycha go na dalszy tor. Dlaczego? Niestety, często uważa go mało isto ...... więcej »

Dodano 18 grudnia 2019 09:27

👁 200 (0,12 dziennie)