Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Wetmedic

Weterynarz ortopeda Warszawa

Warszawa

🌐 📧

28 czerwca 2022 13:29
👁 140 (0,31 dziennie)

Firma Weterynarz ortopeda Warszawa Warszawa

Weterynarz ortopeda Warszawa

Wetmedic

KONTAKT

Weterynarz ortopeda Warszawa

Wetmedic

Zwycięzców 40/lok U7
03-937 Warszawa, mazowieckie

NIP: 1132417878

MAPA
O NAS

Przychodnia weterynaryjna Wetmedic to lecznica zlokalizowana w Warszawie. Placówka oferuje szereg usług, dzięki którym mogą Państwo zadbać o zdrowie swoich zwierzaków. W ofercie dostępnych jest szereg kompleksowych usług weterynaryjnych takie jak: ortopedia, chirurgia, profilaktyka chorób zakaźnych, diagnostyka, czy medycyna regeneracyjna. Szczegółowe informacje dostępne na oficjalnej stronie internetowej. Zapraszamy!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Weterynarz ortopeda Warszawa Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

SPORTSLAB – CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ

Racławicka 146 (wejście od ul. Jasielskiej), Warszawa (mazowieckie)

Badanie wydolnościowe jest bardzo ważnym badaniem zwłaszcza dla sportowców wytrzymałościowych a więc np. dla biegaczy czy kolarzy. Jeśli jesteś sportowcem amatorskim lub zawodowym i chcesz wykonać takie badanie, możesz wykonać je w Centrum Diagnostyki Sportowej. Centrum Diagnostyki Sportowej oferuje badania dla sportowców, plan treningowy i konsultacje u specjalistów. Jest to miejsce kompleksowego wsparcia zawodników zarówno na poziomie zawodowym jak i amatorskim- od diagnostyki, treningu, po r ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2020 11:52

👁 144 (0,12 dziennie)

"GOMED" sp. z o. o.

ul. Dworcowa 8, Pszczyna (śląskie)

GOMED to poradnia medyczna z Pszczyny, w której każdy chory ma możliwość liczyć na fachową pomoc. Współczesny ekwipunek, wykwalifikowana kadra, odpowiednie nastawienie do pacjentów i znacząca doza empatii - jeśli takich lekarzy Państwo szukają, GOMED jest do dyspozycji! Więcej wiadomości znajduje się na stronie.... więcej »

Dodano 14 marca 2020 05:17

👁 172 (0,13 dziennie)

Body Move - Ortopeda Warszawa

Rydygiera 19/17, Warszawa (mazowieckie)

Centrum Medyczne Body Move to szeroka oferta dla wszystkich pacjentów. Zatrudniamy tylko i wyłącznie najlepszych specjalistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jedną z naszych licznych specjalizacji jest ortopedia. Jeśli masz problem z takimi dolegliwościami jak np. ból pleców czy ostroga piętowa, nie czekaj i wybierz się do ortopedy. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas.... więcej »

Dodano 9 lutego 2019 16:29

👁 151 (0,09 dziennie)

Kocimiętka Weterynarz

Pijarska 2, Góra Kalwaria (mazowieckie)

Gabinet weterynaryjny Kocimiętka zlokalizowany w Górze Kalwarii to miejsce, gdzie każdy domowy ulubieniec znajdzie wytchnienie, a jego właściciel po raz kolejny poczuje ulgę, że jego zwierzak jest w porządnych rękach. Entuzjaści zwierząt, którzy pracują w Kocimiętce to fachowcy oraz doktorowie weterynarii z ogromnym doświadczeniem i umiejętnością podejścia zarówno do zwierzęcia oraz jego posiadacza. Kompetentna pomoc weterynaryjna, porady, umiejętność słuchania oraz poszukiwania przyczyn schorze ...... więcej »

Dodano 17 stycznia 2021 08:32

👁 180 (0,18 dziennie)

Vetan

Przychodnia Weterynaryjna Vetan

ul. Królewiecka 163A, Wrocław (dolnośląskie)

Przychodnia weterynaryjna VETAN oferuje programy terapeutyczne głównie dla szczeniąt i kociąt. Na miejscu dobieramy odpowiednie szczepienia. Wykonujemy badania kliniczne skóry, sierści, płuc, serca i uszu. Kontrolujemy również przyrost masy ciała, a także oceniamy stawy w celu wykrycia dysplazji biodrowej i łokciowej. W naszej przychodni weterynaryjnej zajmujemy się też dorosłymi zwierzętami, diagnozując ich uzębienie oraz wzrok. Monitorujemy zmiany na skórze, a także analizujmy wyniki morfologi ...... więcej »

Dodano 5 sierpnia 2022 06:00

👁 261 (0,63 dziennie)

Wetmedic

Przychodnia weterynaryjna Wetmedic

ul. Zwycięzców 40, lok.:U7, Warszawa (mazowieckie)

Twój kot lub pies czuje się źle? A może podczas spaceru wydarzyło się coś co wymaga opieki lekarskiej? Jeśli tak to mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż na stronie internetowej https://www.wetmedic.pl/ znajdziecie ofertę jednego z najlepszych w Warszawie ośrodków weterynaryjnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 28 listopada 2018 08:28

👁 500 (0,28 dziennie)

Przychodnia weterynaryjna Zamość na Tuwima

gabinet weterynaryjny, hotel dla zwierząt, sklep zoologiczny

Tuwima 7, Zamość (lubelskie)

W przychodni weterynaryjnej na Tuwima lekarze zajmują się zwierzętami z pasją i zaangażowaniem. Można tu wykonać zarówno zabiegi, takie jak np. sterylizacja kota czy psa, jak również szczegółowe badania okulistyczne, położnicze czy dermatologiczne. Gabinet weterynaryjny jest jednocześnie hotelikiem dla zwierząt i sklepem zoologicznym. W razie nagłych wypadków można skorzystać z całodobowej opieki weterynaryjnej pod numerem telefonu: 790 870 373.... więcej »

Dodano 17 stycznia 2020 08:26

👁 358 (0,27 dziennie)

Gabinet weterynaryjny VetMedica

Gabinet weterynaryjny

ul. Pugeta, Wrocław (dolnośląskie)

Zlokalizowane we Wrocławiu gabinety weterynaryjne VetMedica pomagają zwierzętom w rozmaitych wypadkach. Zespół wyszkolonych, mających wieloletni staż zawodowców specjalizuje się w wykonywaniu odrobaczeń, sterylizacjach, leczeniu zapalenia gruczołu trzeciej powieki. W nowocześnie zaopatrzonym laboratorium weterynaryjnym przeprowadza się testy diagnostyczne, na przykład badanie moczu.... więcej »

Dodano 14 listopada 2012 10:37

👁 3319 (0,84 dziennie)

Pod Żabką - Lecznica Weterynaryjna

Lecznica Weterynaryjna

Przybyszewskiego 266A, Łódź (łódzkie)

Nasza lecznica proponuje szeroki wachlarz usług, tak aby naszym pupilom zapewnić najlepszą opiekę i profesjonalną pomoc.

Nasz gabinet weterynaryjny proponuje m.in.:
- zabiegi profilaktyczne
- chirurgię miękką i ortopedię
- stomatologię, dermatologię i dietetykę
- diagnostykę laboratoryjną
- paszporty i mikroczipy... więcej »

Dodano 2 czerwca 2017 06:43

👁 871 (0,38 dziennie)

Nowa Ortopedia

Dworska 1B, Kraków (małopolskie)

W naszej klinice oferujemy bardzo szeroki wybór usług dla osób, które mają problemy ortopedyczne. Boli noga albo ręka? Nie wiecie, co zrobić? Zgłoście się do nas, a my Wam pomoże. Mamy ofertę dla dorosłych oraz dla dzieci. Zawsze dostosowujemy się do wymagań pacjenta. Zgłaszając się do nas już dzisiaj możemy przejść przez konsultacje, która wskaże nam problemy, jakie macie.... więcej »

Dodano 4 sierpnia 2020 05:17

👁 129 (0,11 dziennie)