Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Dental Gallery

Dental Gallery Piotr Michał Kosiorowski

Warszawa

📞 🌐 📧

22 marca 2019 10:31
👁 201 (0,15 dziennie)

Firma Dental Gallery Piotr Michał Kosiorowski Warszawa

Dental Gallery Piotr Michał Kosiorowski

Dental Gallery

KONTAKT

Dental Gallery Piotr Michał Kosiorowski

Dental Gallery

Józefa Sowińskiego 24/U3
01-251 Warszawa, mazowieckie
MAPA
O NAS

Obawiasz się, że potrzebny jest Ci aparat ortodontyczny Warszawa? Jeżeli tak, może zgłosisz się do Dental Gallery? Warto od razu podkreślić, że oferowana przez nas pomoc nie dotyczy wyłącznie aparatów ortodontycznych. Odpowiadamy na różne oczekiwania — w ofercie znajduje się choćby stomatologia dziecięca czy protetyka Warszawa.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Dental Gallery Piotr Michał Kosiorowski Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

stomatolog, ortodonta, implanty

Ortoimplantica

Ząbkowska 18, Warszawa (mazowieckie)

Przyjazny gabinet stomatologiczny, do naszego zespołu lekarzy pacjenci przychodzą z przyjemnością i wychodzą szczęśliwi.

Specjalizujemy się w implantologii, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, protetyce i stomatologii ogólnej.

Serdecznie zapraszamy!... więcej »

Dodano 17 października 2022 06:56

👁 26

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.

Nowy Zjazd 1, Warszawa (mazowieckie)

W czasach, gdy nie było jeszcze nazbyt wielu speców, każdy gabinet zębowy oferował coś odmiennego. W jednym dentysta zajmował się protetyką, w innym wolno było przebyć zabiegi z endodoncji, nie wspominając już o ortodontach i zdjęciach RTG. By można było kompleksowo wyleczyć zęby, w szeregu przypadków nieodzownym było zjeżdżenie praktycznie całego miasta w poszukiwaniu godziwego gabinetu - rtg zęba warszawa centrum. Dziś jest już kompletnie inaczej. Praktycznie każdy gabinet dentystyczny jest mi ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2022 11:01

👁 28

centrum stomatologiczne

Centrum Stomatologiczne VITADENT

ul. Walerego Sławka 17, Kraków (małopolskie)

Przychodnia stomatologiczno - protetyczna z siedzibą w Krakowie, która oferuje swym pacjentom kompetentną obsługę z zakresu licznych dziedzin stomatologicznych opierając się o bogatą wiedzę oraz umiejętności przy użyciu najwyższej jakości technologii.
Do skorzystania z usług zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych, gdyż piękny uśmiech jest nieodzowną ozdobą niezależnie od wieku.... więcej »

Dodano 3 marca 2017 15:22

👁 1152 (0,55 dziennie)

Klinika Medica Space

Medica Space

ul. Katowicka 55, Pszczyna (śląskie)

Wykonujemy zabiegi z zakresu różnych dziedzin stomatologii, w tym między innymi implantologii i protetyki implantologicznej, ortodoncji, endodoncji, chirurgii stomatologicznej. Świadczymy usługi w oparciu o system standaryzacji procedur, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań pacjentów.... więcej »

Dodano 24 sierpnia 2021 15:07

👁 112 (0,24 dziennie)

Gabinet stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny Renata Gałka

ul. Goliana 4a (II piętro), Wieliczka (małopolskie)

Lek. stom. Renata Gałka jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem. W swoim gabinecie w Wieliczce świadczy szereg usług stomatologicznych, z zachowaniem najwyższych standardów. W ofercie gabinetu znaleźć można m.in.leczenie kanałowe z użyciem endometru oraz narzędzi ręcznych i maszynowych, leczenie próchnicy z zastosowaniem nowoczesnych wypełnień, wybielanie zębów, leczenie chorób dziąseł i przyzębia, usuwanie kamienia nazębnego. We współpracy z najlepszymi specjalistami z zakresu protetyki w ...... więcej »

Dodano 28 grudnia 2016 13:17

👁 1087 (0,5 dziennie)

Stomatolog Wrocław

Dentysta Rafał Dobrakowski

Śliczna, Wrocław (dolnośląskie)

Dentysta Rafał Dobrakowski jest profesjonalistą z doświadczeniem. W swoim gabinecie, który mieści się we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki przyjmuje pacjentów, którym gotów jest przeprowadzić rozliczne zabiegi związane z ich stanem uzębienia. Nowoczesny sprzęt oraz kadra, która doskonale wypełnia swoje zadania, dbając o pozytywy kontakt z pacjentem oraz przyjazną atmosferę, sprawiają, że gabinet Dobrakowskiego odznacza się wyjątkową aurą, która przyciąga klientów.... więcej »

Dodano 15 grudnia 2014 11:31

👁 1755 (0,6 dziennie)

KM DENTAL EXPERTS

Świętego Piotra 9, Legnica (dolnośląskie)

W Centrum Stomatologicznym KM Dental Experts, prywatnym gabinecie znajdującym się w Legnicy, można poddać się badaniom i zabiegom z zakresu różnych działów stomatologii i laryngologii. Przeprowadzają je wykwalifikowany lekarze, mogący ręczyć za bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie pacjentów. W zakres usług wchodzi między innymi leczenie kanałowe zębów, dobieranie aparatów słuchowych czy usuwanie guzków i znamion na szyi i głowie.... więcej »

Dodano 25 stycznia 2021 11:29
Aktualizacja 25 stycznia 2021 11:30

👁 109 (0,16 dziennie)

Klinika Uśmiechu

Wólczańska 165, Łódź (łódzkie)

Centrum Stomatologii Klinika Uśmiechu mieści się w Łodzi. Oferujemy kompleksowe usługi przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu i sprawdzonych materiałów. W naszej placówce przyjmują specjaliści z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii, endodoncji i pedodoncji. Na miejscu wykonujemy badania z wykorzystaniem aparatów RTG, mikroskopu stomatologicznego i tomografu, co pozwala na celną diagnozę i dobór odpowiedniej formy leczenia. Co więcej, klinika zlokalizowana jest w centrum miasta, d ...... więcej »

Dodano 23 marca 2021 09:35

👁 224 (0,36 dziennie)

Stomatolog, Ortodonta, Protetyk

Orto-Dental Clinic

Marcina Borelowskiego 34, Częstochowa (śląskie)

Jesteśmy specjalistami, którzy połączyli swoje siły, aby stworzyć nowoczesne i profesjonalne centrum stomatologiczne w Częstochowie, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Specjalizujemy się w dziedzinach ortodoncji (dr n. med. Monika Parchańska-Kowalik i dr Marek Parchański) oraz protetyki (dr n. med. Tomasz Kowalik), stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych. Umiejętności praktyczne, gruntowne wykształcenie oraz wieloletnie doświadcze ...... więcej »

Dodano 5 października 2022 13:25

👁 31

Gabinet dentystyczny

Dental Clinic dr n.Med.Hubert Kubica

Wyzwolenia 37a, Bielsko-Biała (śląskie)

Kliniką stomatologiczną Dental Clinic w Bielsku-Białej kieruje Dr n. med. Hubert Kubica posiadający 30-letnie doświadczenie w implantologii. Dr Kubica prowadzi również międzynarowe szkolenia oraz wykłady dla lekarzy i studentów.

Wysokiej klasy uzupełnienia protetyczne
Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami i technikami protetycznymi w Polsce, w Niemczech oraz w Szwajcarii. Każda praca protetyczna jest ręcznie wykonywana w laboratorium, po indywidualnym doborze koloru oraz ocenie kszta... więcej »

Dodano 14 maja 2019 12:50

👁 430 (0,33 dziennie)