Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

6 sierpnia 2021 11:47
👁 86

SpyRoom

KONTAKT
MAPA
O NAS

Prowadzisz biuro detektywistyczne i potrzebujesz profesjonalnego sprzętu? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Prowadzimy sklep detektywistyczny i jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Soroka. Soroka to marka profesjonalnych dyktafonów szpiegowskich używanych przez rosyjskie i ukraińskie służby specjalne. Oferta naszego sklepu podzielona jest na poszczególne kategorie, w których można znaleźć dany produkt jak: inwigilacja, kontrinwigilacja, ochrona indywidualna, usługi. Zapewniamy produkty dla profesjonalistów rosyjskiej produkcji.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
SpyRoom Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Hertz Systems - Lokalizacja pojazdów gps

al. Zjednoczenia 118 A, Zielona Góra (lubuskie)

Firma Hertz Systems od 30 lat dostarcza firmom rozwiązania w kwestii zabezpieczeń, rozwiązania stosujące nawigację GPS, systemy zabezpieczeń a także stosowane w projektach kosmicznych. Wśród licznych produktów oferowanych przez firmę Hertz Systems możemy znaleźć m.in: systemy do obserwacji maszyn, pojazdów i ludzi, zabezpieczenia, telewizji dozorowej i alarmów dla budynków i instytucji, a także „sztuczne niebo”.... więcej »

Dodano 17 maja 2018 11:32

👁 614 (0,35 dziennie)

Euro-Soft

Powstańców Śląskich 124/5, Warszawa (mazowieckie)

Euro-Soft to renomowane przedsiębiorstwo, które prowadzi porucznik w stanie spoczynku będący biegłym sądowym dysponującym certyfikatem bezpieczeństwa osobowego. Doświadczony specjalista oferuje usługę wykrywania podsłuchów, kamer oraz odzyskiwania danych z telefonów. Z pomocy mogą skorzystać klienci prywatni oraz instytucje państwowe. Wszelkie czynności przeprowadzane są zgodnie z prawem.... więcej »

Dodano 27 maja 2021 13:40

👁 78

Exon Sp. z o.o.

Systemy Zliczania Osób

ul. Władysława Łokietka 5, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Firma oferuje systemy zliczania i analizy ruchu. Ma w swojej ofercie zliczanie osób, tworzenie map cieplnych za pomocą kamer termowizyjnych do analizy ruchu sklepowego, analizy kolejek, a także rejestrowanie ruchu przed lokalem. Wszystkie te działania mają na celu zwiększenie wyników sprzedażowych oraz zadowolenie klientów.... więcej »

Dodano 8 maja 2019 10:01

👁 192 (0,14 dziennie)

Alfatronik

ul. Królowej Bony 49 pawilon 1, Warszawa Ursus, Warszawa (mazowieckie)

Alfatronik to marka, która prowadzi dwa punkty sprzedaży stacjonarne w Warszawie i Łodzi. Ponadto profesjonaliści oferujący pokaźny asortyment dla detektywów i nie tylko, posiadają punkt sprzedaży online, aby każdy był w stanie sprawdzić ofertę oraz zakupić wysokiej jakości urządzenia. Dbałość o Konsumenta, oferowanie atrakcyjnych cen i prędka realizacja zamówień - warto sprawdzić!... więcej »

Dodano 13 grudnia 2019 04:35

👁 139 (0,12 dziennie)

Prusdis

termowizja, badanie szczelności budynków

Przemysłowa 6, Sędziszów (świętokrzyskie)

Prusdis jest firmą świadczącą usługi inżynieryjne z zakresu wykonywania testów szczelności powietrznej budynków, testów szczelności serwerowni i innych pomieszczeń gaszonych gazem, audytów i analiz energetycznych, badań termowizyjnych budynków i instalacji elektrycznych, a także lokalizacji wycieków wody i innych cieczy. Wystawiamy świadectwa energetyczne dla budynków, oferujemy także doradztwo i inżynieryjne. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów indywidualnych, firm i instytucji na tereni ...... więcej »

Dodano 28 marca 2019 13:26

👁 414 (0,28 dziennie)

EC Test Systems analiza ruchu

Lublańska, Kraków (małopolskie)

Zapewniane rozwiązania przez firmę EC Test Systems Sp. z o. o. są najbardziej rewolucyjne z dostępnych na naszym rynku. Nasza oferta skupia sprzedaż oraz wdrażanie systemów pomiarowych do badań drgań i hałasu. Współdziałamy z wielkimi koncernami międzynarodowymi oraz z mniejszymi firmami polskimi np. PCB Piezotronics czy LMS International. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w dziedzinie rozwiązań pomiarowych i diagnostycznych z zakresu drgań i akustyki dlatego możecie być Państwo pe ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2013 13:43

👁 1667 (0,47 dziennie)