Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

17 maja 2018 11:32
👁 613 (0,35 dziennie)

Hertz Systems - Lokalizacja pojazdów gps

KONTAKT

Hertz Systems - Lokalizacja pojazdów gps

al. Zjednoczenia 118 A
65120 Zielona Góra, lubuskie
MAPA
O NAS

Firma Hertz Systems od 30 lat dostarcza firmom rozwiązania w kwestii zabezpieczeń, rozwiązania stosujące nawigację GPS, systemy zabezpieczeń a także stosowane w projektach kosmicznych. Wśród licznych produktów oferowanych przez firmę Hertz Systems możemy znaleźć m.in: systemy do obserwacji maszyn, pojazdów i ludzi, zabezpieczenia, telewizji dozorowej i alarmów dla budynków i instytucji, a także „sztuczne niebo”.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Hertz Systems - Lokalizacja pojazdów gps Zielona Góra
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Juratel Radosław Jurczyński

Kamery IP Wrocław - Juratel

ul. Grabskiego 37/7, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Niektórym osobom pojęcie inteligentny budynek może wydawać się dość dziwne, jednak obecnie coraz więcej nowych domów wykorzystuje wiele urządzeń, które ułatwiają nam funkcjonowanie w mądry sposób. Wbrew pozorom, wykorzystanie automatyki w swoim domu wcale nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami, wystarczy wiedzieć, które opcje są najciekawsze. Dzięki temu zabezpieczysz się przed licznymi, niepożądanymi sytuacjami.... więcej »

Dodano 6 listopada 2017 18:46

👁 1086 (0,55 dziennie)

SpyRoom

Złota 7/18, Warszawa (mazowieckie)

Prowadzisz biuro detektywistyczne i potrzebujesz profesjonalnego sprzętu? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Prowadzimy sklep detektywistyczny i jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Soroka. Soroka to marka profesjonalnych dyktafonów szpiegowskich używanych przez rosyjskie i ukraińskie służby specjalne. Oferta naszego sklepu podzielona jest na poszczególne kategorie, w których można znaleźć dany produkt jak: inwigilacja, kontrinwigilacja, ochrona indywidualna, usługi. Zapew ...... więcej »

Dodano 6 sierpnia 2021 11:47

👁 86

Exon Sp. z o.o.

Systemy Zliczania Osób

ul. Władysława Łokietka 5, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Firma oferuje systemy zliczania i analizy ruchu. Ma w swojej ofercie zliczanie osób, tworzenie map cieplnych za pomocą kamer termowizyjnych do analizy ruchu sklepowego, analizy kolejek, a także rejestrowanie ruchu przed lokalem. Wszystkie te działania mają na celu zwiększenie wyników sprzedażowych oraz zadowolenie klientów.... więcej »

Dodano 8 maja 2019 10:01

👁 192 (0,14 dziennie)

EkoSystem sp. z o.o.

Władysława Trylińskiego 10, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Jeżeli przez całą dobę chcesz być na bieżąco ze stanem Twoich pojazdów i maszyn budowlanych, już dzisiaj rozpocznij ich lokalizację za pomocą GPS dzięki platformie telematycznej Emtrack. Z jej pomocą możesz poznać czas jazdy obiektu, otrzymasz przejrzysty raport z przejazdu i wiele innych przydatnych informacji, dzięki którym usprawnisz funkcjonowanie Twojej firmy!... więcej »

Dodano 22 lipca 2021 10:27

👁 87

Satis Gps Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 180, Warszawa (mazowieckie)

Jeśli obecnie jesteś na etapie poszukiwania najlepszych i sprawdzonych systemów monitorowania floty pojazdów, to jako SATIS GPS mamy dla Ciebie szereg wartościowych propozycji. Oferta jest niezwykle szeroka i stale rozbudowywana o nowe urządzenia, abyś mógł liczyć na kompleksowe rozwiązania. Zobacz więcej już teraz na naszej stronie www lub zadzwoń pod podany numer telefonu.... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2018 09:15

👁 404 (0,24 dziennie)

Hertz Systems

al. Zjednoczenia 118 A, Zielona Góra (lubuskie)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.... więcej »

Dodano 18 października 2018 12:04

👁 383 (0,24 dziennie)

IQ Instal

Instalacje elektryczne Bydgoszcz

Siedlecka 65 lok. 3, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Nasza firma Iqinstal realizuje profesjonalne naprawy oraz montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych, w tym monitoring CCTV HD, alarmy, a także systemy PPOŻ oraz wiele innych. Warto skorzystać z naszej oferty, jeśli jesteś mieszkańcem Bydgoszczy. Zajmujemy się także pracami kontrolno-pomiarowymi odbiorczymi i okresowymi instalacji oraz urządzeń elektrycznych oraz elektronicznych. Używamy nowoczesnego sprzętu pomiarowego i instalacyjnego. Gwarantujemy bogaty wybór usług. Wycenę i projekt ...... więcej »

Dodano 30 grudnia 2021 13:00

👁 192 (0,43 dziennie)

Outlet3D

Pokrzywno 3a, Poznań (wielkopolskie)

Jesteśmy sklepem oferującym sprzedaż używanych oraz nowych akcesoriów o wysokim zaawansowaniu technologicznym. Nasz asortyment przeznaczony jest w szczególności do konstrukcji skanerów 3D, drukarek 3D, maszyn CNC, a także grawerek laserowych. Można liczyć u nas na obiektywy, kamery, moduły do techniki liniowej, silniki dc, krokowe. Posiadamy niezwykle bogaty asortyment części 3d.... więcej »

Dodano 4 września 2018 10:20

👁 445 (0,27 dziennie)

DeltaVideo

Montaż monitoringów

Odkryta 29B/10, Warszawa (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo DeltaVideo, trudni się w łączeniu wysokiej klasy systemów ochrony mienia. Propozycja firmy, to dostatni sprzęt taki jak : rejestratory do monitoringu, ukryte kamery, monitory, zasilacze oraz dużo innego sprzętu do monitoringu. Propozycja firmy to wyłącznie najwyższej jakości sprzęt do realizowania monitoringów, które są również użyteczne w trudnych warunkach. Przedsiębiorstwo DeltaVideo, swoje usługi przeprowadza między innymi na przestrzeni biur, osiedli, magazynów, domów, plac ...... więcej »

Dodano 20 stycznia 2016 10:59

👁 1098 (0,42 dziennie)

LINCOR Software sp. z o.o. sp. k.

Okulickiego 5F, Piaseczno (mazowieckie)

Monitoring GPS w Warszawie? Tylko w Lincor! Jako firma z 25-letnim doświadczeniem w urządzeniach telemetrycznych, oferujemy kompleksową pomoc oraz skuteczne systemy monitoringu GPS. Dzięki nam poznasz lepszy i wydajniejszy sposób na zarządzanie flotą aut osobowych, ciężarowych lub maszyn, pracujących w terenie. Zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę teraz!... więcej »

Dodano 29 sierpnia 2020 07:37

👁 127 (0,14 dziennie)