Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Szkolenia | Doradztwo | Inżynieria

DevelopTech Miłosz Biniecki

Wrocław

📞 🌐 📧

4 listopada 2023 14:28
👁 18

Firma DevelopTech Miłosz Biniecki Wrocław

DevelopTech Miłosz Biniecki

Szkolenia | Doradztwo | Inżynieria

KONTAKT

DevelopTech Miłosz Biniecki

Szkolenia | Doradztwo | Inżynieria

Robotnicza 42A
53-608 Wrocław, dolnośląskie

NIP: 8992921723

MAPA
O NAS

DevelopTech to firma łącząca szeroko pojęty rozwój oraz nowoczesne technologie. W naszym portfolio usług znajdują się szkolenia techniczne i biznesowe oraz doradztwo inżynieryjne, audyt elektryczny i optymalizacje procesów elektroenergetycznych. Działamy w branżach takich jak elektryka, automatyka przemysłowa i utrzymanie ruchu. Realizujemy również projekty inżynierskie, a urządzenia i oprogramowania w jakich się specjalizujemy to UMC 100.3, Simocode ProV i EPLAN.
Tematyka naszych szkoleń obejmuje m. in. kwalifikacje elektroenergetyczne G1 (tzw. uprawnienia SEP), instalacje i pomiary elektryczne, szafy sterownicze, instalacje fotowoltaiczne, Lean Manufacturing i 5S. Oferujemy także sesje rozwojowe z wykorzystaniem narzędzia FRIS®.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.212.94.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
DevelopTech Miłosz Biniecki Wrocław
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Defence Union sp. z o.o

Defence Union sp. z o.o - szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Aleje Jerozolimskie 93, Warszawa (mazowieckie)

Szkolenia i kursy online z zakresu cyberbezpieczeństwa.... więcej »

Dodano 29 stycznia 2020 21:47

👁 163 (0,12 dziennie)

BHP Partner

al. Chopina 7, Łomianki Dolne, Łomianki (mazowieckie)

BHP Partner to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, oferująca kompleksową obsługę BHP oraz PPOŻ dla firm. W swojej ofercie BHP Partner zapewnia doradztwo, szkolenia, audyty oraz opracowywanie dokumentacji, a wszystkie usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów BHP Partner dba o to, aby Twoja firma działała zgodnie z wymaganiami prawnymi i była bezpieczna dla pracowników. Więcej informacji na stronie ...... więcej »

Dodano 30 marca 2023 10:05

👁 55

R.R. Mechanika Pojazdowa Rafał Ryśnik

Krzemieniecka, 18, Wrocław (dolnośląskie)

Autoidol to serwis samochodowy R.R. Mechanika Pojazdowa Rafał Ryśnik. Dzięki wielkiemu doświadczeniu oraz wyposażeniu naszego warsztatu w nowoczesne urządzenia jesteśmy w stanie naprawić samochody bardzo różnych typów, od aut osobowych, przez vany, terenowe 4x4 do samochodów dostawczych. Dodatkową ofertą jest serwis i renowacja samochodów zabytkowych. W pakiecie naszych usług polecamy blacharstwo i lakiernictwo, diagnostykę, naprawy i serwis klimatyzacji oraz regenerację przekładni kierowniczyc ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2021 09:22

👁 192 (0,19 dziennie)

Profesjonalne szkolenie PDR

Józefa Pankiewicza 34, Leszno (wielkopolskie)

Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu profesjonalnych szkoleń PDR dla profesjonalistów zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności w usuwaniu wgnieceń karoserii samochodowej. Nasze szkolenia prowadzone są w niewielkich grupach do czterech osób, co pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Stawiamy na jakość, dlatego podczas szkoleń wykorzystujemy najlepsze rozwiązania renomowanych amerykańskich firm. Pasja i zaangażowanie naszych instruktorów sprawia, ze przekazana w ...... więcej »

Dodano 28 czerwca 2023 17:18

👁 21

EL-MONTER Instalacje i Pomiary Sp. z o.o.

Wyzwolenia 7, Stanowice, Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

EL-MONTER Instalacje i Pomiary Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się projektowaniem oraz świadczeniem usług z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Specjalizujemy się w nowoczesnych systemach fotowoltaicznych, umożliwiających konwersję energii słonecznej na prąd elektryczny. Zapewniamy wszechstronne usługi obejmujące opracowywanie, montaż oraz serwis tych innowacyjnych rozwiązań solarnych. Przekonani o przyszłości techniki grzewczej, wprowadziliśmy do ...... więcej »

Dodano 4 grudnia 2023 13:36

👁 6

Primero

Kiełbaśnicza 24, Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Jeżeli interesuje Cię pozycjonowanie stron, nasza oferta jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Mówiąc wprost — oferta obejmuje pozycjonowanie lokalne, sklepu internetowego, stron internetowych i pozycjonowanie w mapkach Google. Masz wątpliwości związane z pozycjonowaniem? Jeśli tak, jak najszybciej zajrzyj na naszą stronę.... więcej »

Dodano 26 stycznia 2019 06:24

👁 612 (0,34 dziennie)

Eltel Networks Energetyka SA

Energetyka

Gutkowo 81D, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Firma Eltel Networks świadczy kompleksowe usługi w sektorze energetycznym. Zadania jakimi głównie firma Eltel się zajmuje to budowa sieci elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych, usługi projektowe, konstrukcyjne i eksploatacyjne dla linii, stacji oraz innych elektrycznych instalacji przemysłowych. Realizacje są prowadzone zarówno w Polsce jak i za granicą. Głównymi odbiorcami usług firmy Eltel są spółki prowadzące przesył i dystrybucję energii elektrycznej, operatorzy sieci telekomunikacyjny ...... więcej »

Dodano 26 sierpnia 2021 10:06

👁 103 (0,12 dziennie)

Dom Wiedzy Staniurski i Wspólnicy Sp.j.

Puławska 14, Warszawa (mazowieckie)

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu sal szkoleniowych w Warszawie, zlokalizowanych w samym centrum miasta w siedzibie firmy Dom Wiedzy. Oferowane przez nas sale przystosowane są do prowadzenia zajęć dydaktycznych, posiadają klimatyzację zapewniającą optymalną temperaturę i dzienne oświetlenie umożliwiające komfortową naukę. Umożliwiamy dowolne ustawienie stołów i krzeseł, a dodatkowo zapewniamy przerwę obiadową i kawową na której uczestnicy szkolenia mogą skorzystać z ciepłych posiłków, ...... więcej »

Dodano 10 października 2017 18:37

👁 804 (0,36 dziennie)

Tomasz Wanowicz STORE MASTER MANAGEMENT CONSULTANCY

Wesoła 16, Libertów, Kraków (małopolskie)

Coaching to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w zakresie motywowania, zarządzania, reagowania na problemy w firmach itp. To umiejętność, która przydaje się na wszystkich szczeblach kariery. Coach Master Consultancy to firma dzięki której zyskasz o wiele szersze kompetencje w zarządzaniu całą firmą, zespołem pracowników, własną karierą, czasem wolnym i nie tylko. Szkolenia przeznaczone są dla ambitnych osób, które pragną się rozwijać i sięgać po więcej. Z nami osiągniesz wszy ...... więcej »

Dodano 30 lipca 2020 15:24

👁 166 (0,14 dziennie)

GoTechnologies Sp. z o.o.

Doradztwo strategiczne IT

Partynicka, Wrocław (dolnośląskie)

GoTechnologies jest doświadczoną firmą specjalizującą się w doradztwie strategicznym, transformacyjnym i informatycznym, koncentrując się na wykorzystaniu technologii IT w szeroko rozumianym zarządzaniu projektami i sprzedażą. Wyróżnia nas podejście procesowe.
Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu na stanowiskach kierowniczych (CIO, IT Manager, Senior Consultant, Project Manager, Kierownik Biura Projektów) pozwala nam świadczyć usługi doradcze najwyższej jakości.
Dzięki sprawdzo... więcej »

Dodano 9 lutego 2015 11:42

👁 2480 (0,77 dziennie)