Dodaj firmę Zaloguj się

15 lutego 2024 14:49
👁 25

Bartmed – Fizjoterapia | Rehabilitacja | Osteopatia

KONTAKT

Bartmed – Fizjoterapia | Rehabilitacja | Osteopatia

Medyczna 6/Pokój nr 7
64-920 Piła, wielkopolskie
MAPA
O NAS

Zapraszamy do naszego Centrum Fizjoterapii, Rehabilitacji, Osteopatii, Chiropraktyki oraz Terapii Manualnej, które prowadzone jest przez magistrów fizjoterapii. Specjalizujemy się w szeroko pojętej terapii manualnej, obejmującej masaże, manipulacje kręgosłupa i stawów obwodowych, oraz terapie narzędziowe, takie jak suchoigłowanie, pinopresure czy akupunktura.

Nasze usługi skierowane są do osób borykających się z różnorodnymi schorzeniami, takimi jak rwy kulszowe, barkowe, bóle stawów, kolan, barków czy kręgosłupa. Dodatkowo, specjalizujemy się w rehabilitacji pacjentów po operacjach, takich jak endoprotezy stawów biodrowych bądź kolanowych, oraz po udarach. Prowadzimy również korekcję wad postawy.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zawodzie, jesteśmy w stanie zadbać o Twoje zdrowie i pomóc Ci powrócić do pełnej sprawności fizycznej.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Bartmed – Fizjoterapia | Rehabilitacja | Osteopatia Piła
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Rehabilitacja Strzegom S.A

Przychodnia rehabilityczna w strzegomiu

Adama Mickiewicza, Strzegom (dolnośląskie)

Gabinet Rehabilitacji PRACITCAL w Strzegomiu


Gabinet Rehabilitacji PRACITCAL w Strzegomiu świadczy usługi z wykorzystaniem:
terapii manualnej, masażu klasycznego, zabiegów fizykalnych oraz kinezyterapii,

w zakresie:

1. Leczenia dolegliwości bólowych:

- kręgosłupa – MANUALNE NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA!

- stawów kończyn dolnych, górnych

- mięśni, ścięgien, więzadeł, pochodzenia nerwowego... więcej »

Dodano 29 grudnia 2015 20:06

👁 1292 (0,43 dziennie)

Ortopedika Gdańsk

Ortopedika Gdańsk - konsultacja ortopedyczna, rehabilitacja, USG

ul. Hemara 17, Gdańsk (pomorskie)

Szukasz najlepszej kliniki ortopedycznej w Gdańsku? Ortopedika to centrum medyczne, specjalizujące się właśnie w medycynie sportowej, ortopedii, urazach narządu ruchu oraz rehabilitacji pourazowej. Kompleksowa opieka i trafna diagnoza to nasz znak rozpoznawczy. Na miejscu chętnie wykonamy od razu USG barku, kolana czy też kostki. W naszym centrum otrzymasz należytą opiekę medyczną, gdzie również zajmiemy się Twoim schorzeniem.ul. Hemara 17 80-280 Gdańsk 58 760 15 08 gd@ortopedika.pl gdansk.o ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2018 16:19

👁 542 (0,27 dziennie)

WPRehabilitacja

Gabinet fizjoterapii

Aleja Wojska Polskiego 40b, Pruszków (mazowieckie)

WPRehabilitacja to renomowany gabinet fizjoterapii w Pruszkowie, dedykowany skutecznej rehabilitacji po urazach i kontuzjach. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów nie tylko wspiera w powrocie do pełnej sprawności, lecz także edukuje w zakresie profilaktyki, pomagając uniknąć ponownych urazów. Nasza specjalizacja obejmuje rehabilitację kręgosłupa, terapię neuro/logopedyczną oraz Terapię NDT Bobath, co pozwala nam kompleksowo podchodzić do różnych przypadków. Dodatkowo, oferujemy wysokiej ja ...... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 09:53

👁 32

SPORTSLAB – CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ

Racławicka 146 (wejście od ul. Jasielskiej), Warszawa (mazowieckie)

Badanie wydolnościowe jest bardzo ważnym badaniem zwłaszcza dla sportowców wytrzymałościowych a więc np. dla biegaczy czy kolarzy. Jeśli jesteś sportowcem amatorskim lub zawodowym i chcesz wykonać takie badanie, możesz wykonać je w Centrum Diagnostyki Sportowej. Centrum Diagnostyki Sportowej oferuje badania dla sportowców, plan treningowy i konsultacje u specjalistów. Jest to miejsce kompleksowego wsparcia zawodników zarówno na poziomie zawodowym jak i amatorskim- od diagnostyki, treningu, po r ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2020 11:52

👁 171 (0,12 dziennie)

AcuBalance

Łopianowa 10, Katowice (śląskie)

AcuBalance w Katowicach to nie tylko klinika akupunktury, ale miejsce, gdzie holistyczne podejście do zdrowia jest na pierwszym planie. Nasze zabiegi akupunktury są starannie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, mając na uwadze ich fizyczne i psychiczne samopoczucie. W AcuBalance, łączymy starożytną mądrość medycyny chińskiej z nowoczesnymi metodami leczenia, aby zapewnić naszym klientom najlepszą opiekę.... więcej »

Dodano 30 grudnia 2023 05:25

👁 20

Rehmedis Rehabilitacja

Al. Jerozolimskie 91, Warszawa (mazowieckie)

Rehmedis Rehabilitacja Warszawa to centrum, w którym troszczymy się o każdego pacjenta, oferując wysoką jakość usług rehabilitacyjnych i indywidualne podejście do jego potrzeb zdrowotnych. Nasz zespół doświadczonych specjalistów, wykorzystując nowoczesne metody fizjoterapii, zapewnia skuteczne leczenie schorzeń kręgosłupa, stawów i mięśni. Dzięki precyzyjnej diagnozie oraz zindywidualizowanym procedurom terapeutycznym, Rehmedis zapewnia pacjentom szybką poprawę zdrowia oraz pełny powrót do aktyw ...... więcej »

Dodano 14 marca 2024 00:37

👁 21

Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi

ul. Wileńska 53/55, Łódź (łódzkie)

Policealna Szkoła Medyczno-Kosmetyczna daje możliwość zostania technikiem masażystą. Program nauczania w tym zakresie obejmuje 800 godzin zajęć praktycznych w zakresie masaży w medycynie, masażu w sporcie, masażu w kosmetyce i profilaktyce, masażu leczniczego. Poza nauką zawodu w praktyce przewidziane są też zajęcia teoretyczne takie jak anatomia z fizjologią, zarys fizjoterapii, teoretyczne podstawy masażu, język migowy, język angielski, zagadnienia kliniczne w masażu, czy też pierwsza pomoc w ...... więcej »

Dodano 17 marca 2019 23:42

👁 382 (0,21 dziennie)

GML – Gabinety Masażu Leczniczego

Armii Krajowej 6, Kraków (małopolskie)

Gabinety Masażu Leczniczego to propozycja masaży dla każdego, kto chce się zrelaksować. Gabinet prowadzą doświadczeni i dyplomowani masażyści, którzy cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami. W ofercie gabinetu wiele masaży do wyboru, a wśród nich między innymi: klasyczny, sportowy, antystresowy, dla kobiet w ciąży. Warte uwagi są także specjalne masaże dla osób siedzących, po zabiegach chirurgii plastycznej czy masaż Breussa. Szeroka i zarazem ciekawa propozycja masaży sprawia, że każdy znajdzie ...... więcej »

Dodano 22 maja 2020 07:57
Aktualizacja 22 maja 2020 07:59

👁 219 (0,15 dziennie)

HempCapone

Kompletny sklep konopny

ul. Kadłubka 30A/9, Szczecin (zachodniopomorskie)

Artykuły pochodzące z konopi indyjskich są coraz to bardziej atrakcyjne. Ich zdrowotne właściwości są znane od wielu lat. Produktów zawierających kannabinoidy jest wiele. Najbardziej znane są olejki CBD, które występują w różnych stężeniach. Są to olejki naturalne o bezpiecznym składzie, pozbawione substancji odurzających oraz uzależniających. Pozytywnie wpływają na cały organizm oraz wykazują działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe. Susz CBD ma również mnóstwo właściwości. Przede wszystkim ...... więcej »

Dodano 23 maja 2022 13:25

👁 125 (0,18 dziennie)

Zen Med Okulistyka

Przychodnia Okulistyczna

9/1 Lechicka, Koszalin, Koszalin (zachodniopomorskie)

Przychodnia Zen Med Okulistyka oferuje kompleksową opiekę medyczną i diagnostykę wad wzroku. Placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt najlepszej jakości. Diagnostykę prowadzi lekarz z wieloletnią praktyką i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Oferujemy także kompleksową, dopasowaną do potrzeb pacjenta rehabilitację wzroku.... więcej »

Dodano 30 stycznia 2023 13:56

👁 67