Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

21 maja 2023 10:49
👁 8

Centrum Terapii HAAK

KONTAKT
MAPA
O NAS

Centrum Terapii HAAK to miejsce, w którym możesz poczuć się komfortowo. Pracujący tutaj eksperci to ludzie otwarci, a przede wszystkim przyjaźnie nastawieni do pacjenta. Naszą rolą jest niesienia wsparcia, a nie osądzanie, dlatego nie musisz obawiać się żadnych krzywych spojrzeń czy wyzwisk. Do każdego z Was podchodzimy indywidualnie. Podczas spotkania skupiamy się jedynie na Tobie i Twoich troskach.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Centrum Terapii HAAK Poznań
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Pracownia Psychologii Pracy PSYCHOTECHNIKA

badania psychotechniczne kierowców Sosnowiec

Aleja Zwycięstwa 6, Sosnowiec (śląskie)

W miłej i przyjaznej atmosferze wykonujemy badania psychologiczne oraz lekarskie kierowców. Jesteśmy niedaleko Wydziału Komunikacji w Sosnowcu.
Zapraszamy... więcej »

Dodano 7 sierpnia 2019 10:27

👁 559 (0,4 dziennie)

Terapia Psychoanalityczna Ewa Domańska-Klimek

Gabinet psychoterapii

Kolbe 7c, Piła (wielkopolskie)

Gabinet psychoterapii Ewy Domańskiej-Klimek mieści się w Pile. Prowadzony jest przez wykwalifikowaną specjalistkę z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Z usług terapeutki korzystają pacjenci, którzy zmagają się z depresją, lękami, współuzależnieniem, zaburzeniami osobowości, samotnością, traumą i innymi problemami w życiu codziennym albo relacjach z innymi członkami rodziny. Ekspertka pomoże znaleźć radość i sens w życiu, jak i uporać się z własnymi, trudnymi emocjami.... więcej »

Dodano 8 lutego 2021 11:47

👁 184 (0,22 dziennie)

BabyFizjo Monika Młoda

Starołęcka 115, Poznań (wielkopolskie)

Gabinet BabyFizjo z siedzibą w Poznaniu jest prowadzony przez terapeutę specjalizującego się w napięciu mięśniowym dzieci. Zajęcia są dopasowywane do wieku dziecka oraz rodzaju schorzenia. Wśród stosowanych metod można wymienić takie jak NDT Bobath, masaż Shantala, integracja sensoryczna, kinesiotaping oraz metoda FITS czy PNF. W gabinecie w Poznaniu przeprowadzane jest również leczenie wad postawy u dzieci, w tym głównie skoliozy. Ponadto rodzice mogą skorzystać z terapii niwelowania kolki u ni ...... więcej »

Dodano 15 lipca 2021 15:07

👁 133 (0,19 dziennie)

EmPATIO - poradnia psychologiczna

Szybowcowa 50/28, Wrocław (dolnośląskie)

Specjalistyczne usługi w zakresie pomocy psychologicznej, psychoterapii i terapii związanej z seksualnością to oferta Poradni EmPatio, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Z pomocy naszych psychologów skorzystać możesz w dwóch lokalizacjach przy ul. Szybowcowej 10/3 oraz przy al. Architektów 50/28. Nie mieszkasz we Wrocławiu lub masz problemy w dotarciu do wskazanych lokalizacji? Żaden problem - możesz skorzystać z oferty konsultacji online lub wizyty domowej.... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 05:23

👁 69

ToJaKosmos

Medytacja - Odmienne stany świadomości

adres, Gdańsk (pomorskie)

Ośrodek poznania samego siebie. Odmienne stany świadomości, teraźniejszość, medytacja.... więcej »

Dodano 27 grudnia 2021 16:29
Aktualizacja 28 grudnia 2021 22:05

👁 68

Eco Clinic gabinet kosmetyczny

Gabinet kosmetyczny

Sienkiewicza 27, Katowice (śląskie)

W naszym gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej mogą Państwo liczyć na bardzo szeroki zakres usług. Wykonujemy wiele zabiegów z wspomnianych dziedzin, a także zajmujemy się zabiegami na rzęsy, paznokcie, depilacją laserową, fizjoterapią, czy podologią. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie dbając o wygodę i profesjonalne zabiegi dla naszych klientek oraz klientów. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty na naszej stronie i postawienia na piękno oraz poprawę swojego zdrowia w naszym gab ...... więcej »

Dodano 20 marca 2018 16:28

👁 448 (0,24 dziennie)

Terapia Uzależnień "WANT"

Brodnica Dolna 24c, Brodnica (kujawsko-pomorskie)

W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień i terapii odwykowej WANT w Brodnicy Dolnej w województwie pomorskim najlepsi w kraju specjaliści prowadzą kompleksową terapię leczenia uzależnień od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków i hazardu. Praca w ośrodku opiera się o wzajemne zaufanie oraz szczere relacje - do kontaktu zapraszamy osoby uzależnione a także rodziny i najbliższych - tu otrzymacie wsparcie i profesjonalną pomoc.... więcej »

Dodano 16 stycznia 2019 09:24

👁 541 (0,34 dziennie)

Psycholog - Radosław Leszczyński

Strzelców Bytomskich 1/18, Bytom (śląskie)

Prowadzimy w naszym gabinecie psychologicznym w Tychach konsultacje psychologiczne na najwyższym poziomie. Można w naszej klinice znaleźć doskonałych specjalistów psychologów w Tychach. Zawsze podchodzimy do naszego pacjenta w indywidualny sposób dokładnie i uważnie go słuchając. Staramy się wyjaśnić wszystkie kwestie związane jego postępowaniem oraz jak najlepiej poprowadzić daną osobę do rozwiązania problemu. Troszczymy się zawsze o naszych pacjentów, dlatego panuje u nas miła atmosfera. Zapra ...... więcej »

Dodano 4 listopada 2019 14:57

👁 466 (0,36 dziennie)

bAli beauty salon kosmetyczny

Kosmetolog, salon piękności

Bolesława Prusa 6a, Wrocław (dolnośląskie)

Salon kosmetyczny z szerokim zakresem usług. Manicure, pedicure, przygotywanie skóry.

Witam Cię w Moim świecie. Mam na imię Alicja i jestem kosmetologiem z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam kosmetologię w Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz zarządzanie produkcją i usługami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Postanowiłam spełnić jedno z moich najbardziej angażujących marzeń, które będzie także moją pracą.

Będąc kosmetologiem świadomym jak ważne jest spojrzenie holistyczne, zajmu ...... więcej »

Dodano 16 maja 2023 08:49

👁 11

MD Office Bartosz Lasyk

Pracownia Psychotechniczna Bartosz Lasyk

1 Maja 40A, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Pracownia Psychologii Transportu w Dąbrowie Górniczej oferuje usługi związane z badaniami psychotechnicznymi dla kierowców zawodowych wszystkich kategorii prawa jazdy. Nasz profesjonalny zespół zadba o szybkie i solidne wykonanie badań. Posiadamy nowoczesne urządzenia do przeprowadzania badań aparaturowych i testów psychologicznych, co pozwala nam na uzyskanie precyzyjnych wyników.... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2023 04:49

👁 20