Dodaj firmę Zaloguj się

18 września 2023 13:37
👁 33

Centrum Terapii CBT

KONTAKT
MAPA
O NAS

Cierpisz na schizofrenię i potrzebujesz pomocy specjalisty? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy w Centrum Terapii CBT. Jest to ośrodek pomocy psychologicznej, psychiatrycznej i psychoterapeutycznej znajdujący się w również w innych miastach w Polsce. Placówkę stanowi zespół psychologów, psychiatrów i psychoterapeutów oferujących profesjonalną pomoc i wsparcie. Ośrodek zajmuje się różnymi problemami zaburzeniami zdrowia psychicznego jak m.in.: depresje, uzależnienia, zaburzenia osobowości, schizofrenia, napady paniki, samookaleczenia, ADHD, zaburzenia ze spektrum autyzmu i inne.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.26.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Centrum Terapii CBT Warszawa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

EmPATIO - poradnia psychologiczna

Szybowcowa 50/28, Wrocław (dolnośląskie)

Specjalistyczne usługi w zakresie pomocy psychologicznej, psychoterapii i terapii związanej z seksualnością to oferta Poradni EmPatio, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Z pomocy naszych psychologów skorzystać możesz w dwóch lokalizacjach przy ul. Szybowcowej 10/3 oraz przy al. Architektów 50/28. Nie mieszkasz we Wrocławiu lub masz problemy w dotarciu do wskazanych lokalizacji? Żaden problem - możesz skorzystać z oferty konsultacji online lub wizyty domowej.... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 04:23

👁 141 (0,16 dziennie)

Ego Progres

Poradnia Psychologiczna

pl. Solny 13/52, Wrocław (dolnośląskie)

Ego Progres to wrocławska poradnia psychologiczna. Można skorzystać ze wsparcia psychologicznego w przypadkach kryzysów emocjonalnych i chwilowych załamań. Znajdą tu także pomoc rodziny i bliscy osób zmagających się z problemami psychicznymi. W ofercie poradni psychoterapia indywidualna i psychoterapia par. Można skorzystać z pomocy seksuologa. Ego Progres to również terapia różnego rodzaju uzależnień. Oferta poradni obejmuje również wykonywanie testów psychologicznych.... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2021 16:38

👁 165 (0,14 dziennie)

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-LOGOPEDYCZNE MAVICUS S.C.

Łagiewnicka 54/56, Łódź (łódzkie)

Centrum Psychologiczno-Logopedyczne "Mavicus" istnieje po to, aby wspomagać w rozwoju najmłodszych, pomagać rodzicom w codziennych trudnościach, a także udzielać wsparcia dzieciom i dorosłym w radzeniu sobie z problemami oraz odnajdywaniu siebie. To realizacja zawodowych marzeń dwóch przyjaciółek, które je założyły i skutecznie zarządzają przy wsparciu wielu kompetentnych specjalistów. Od 1997 roku zajmujemy się diagnozą i terapią psychologiczną, logopedyczną, neurologopedyczną, pedagogiczną, in ...... więcej »

Dodano 1 marca 2024 17:35

👁 39

Pracownia Psychologiczna

psycholog

źródłowa, Łódź (łódzkie)

Nasza przychodnia psychologiczna trudni się głównie terapią poznawczo-behawioralną. Przeprowadzamy terapie indywidualne, w grupie a także par. Udostępniamy też porady psychologa w krótkich terapiach jak i wizyty lekarza psychiatrii. Nasza pracownia psychologiczna znajduje się przy ulicy Źródlanej 6 w Łodzi. Jeśli ktoś nie może do nas trafić, a jest zaintrygowany naszą ofertą to ma okazję skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 508 810 840.... więcej »

Dodano 27 stycznia 2013 00:38

👁 2306 (0,55 dziennie)

Centrum Diagnozy i Terapii Synapsa

Wojska Polskiego 11B lok. 5, Lębork (pomorskie)

Centrum Diagnozy i Terapii Synapsa znajduje się w Lęborku i świadczy wszechstronną pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Prowadzimy szeroki zakres terapii i wsparcia dla dzieci z różnego rodzaju trudnościami emocjonalnymi, zachowawczymi i językowymi. Specjalizujemy się w obszarach specyficznych trudności w uczeniu się oraz całkowitym zakresie zaburzeń rozwojowych, w tym autyzmie i zespole Aspergera, stosując międzynarodowe standardy (ADOS-2, ADI-R). Świadczymy pomoc dla dzieci i młodzieży przeżywaj ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2023 10:12

👁 35

Centrum Pomocy Psychologicznej w Labiryncie Beata Załucka-Gosk

Psycholog

Konwaliowa, Gdynia (pomorskie)

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, zarówno z klientami indywidualnymi jak i z parami, małżeństwami i rodzinami.

- przemoc w rodzinie

- towarzyszenie w kryzysie

- problemy rodzinne

- sytuacje traumatyczne

- kłopoty z partnerem

- terapia par

- genogram

- samotność

- problemy wieku dojrzewania... więcej »

Dodano 22 września 2013 04:37

👁 2009 (0,51 dziennie)

Centrum Badań Psychologicznych Ewa Erens

Świerczewskiego 11 lok. 15, Międzyrzecz (lubuskie)

Zajmujemy się diagnostyką psychologiczną związaną z orzecznictwem psychologicznym. Wykonujemy badania dla kandydatów przystępujących do egzaminu w dowolnej kategorii jak również kierowców zawodowych,kierujących pojazdami uprzywilejowanymi i instrukt.jazdy.

Wykonujemy badania między innymi dla:

- kandydatów na kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy
- kierowców pojazdów uprzywilejowanych
- kierowców zawodowych wszystkich kategorii(m.in. w ramach okresowych badań profilaktycznych
- ins ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2016 11:56

👁 1375 (0,47 dziennie)

Synergia - poradnia psychologiczna w Opolu

Koraszewskiego 8-16 Gabinet 405 Domofon 352, Opole (opolskie)

Witamy w Poradni Psychologicznej Synergia - centrum zdrowia psychicznego w sercu Opola!

Nasze usługi psychologiczne są stworzone z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, priorytetem jest dla nas Twój dobrostan. W Poradni Synergia spotkasz doświadczonych terapeutów i psycholgoów, którzy z pełnym zaangażowaniem i empatią pomogą Ci przezwyciężyć trudności emocjonalne, odnaleźć harmonię wewnętrzną i czerpać radość z życia.

Nasza kadra oferuje szeroki zakres usług psychologicznych, dostosowanych ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2023 15:42

👁 61

PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA RADOSŁAW LESZCZYŃSKI

ul. Bema 2/5, Tychy (śląskie)

Radosław Leszczyński to doświadczony psycholog z Tych, jaki oferuje szeroki zakres usług terapeutycznych, w tym psychoterapię indywidualną oraz grupową. Posiada on wiedzę i umiejętności potrzebne do pomagania swoim pacjentom w rozwiązywaniu kłopotów uczuciowych i zdrowia umysłowego. W trosce o swoich pacjentów, Radosław Leszczyński (psycholog Tychy) udziela też usługę psychoterapia online, co zezwala na dostępność terapii dla osób, jakie z jakichś powodów nie są w stanie stawić się samodzielnie ...... więcej »

Dodano 8 lutego 2023 09:12

👁 307 (0,61 dziennie)

Psychoterapeuta - Psycholog- Relief

Świdnica

Konopnickiej Marii 13/5, Świdnica (dolnośląskie)

Gabinet psychoterapeutyczny RELIEF to miejsce stworzone z myślą o wszystkich osobach potrzebujących szeroko rozumianego wsparcia.
To profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla dorosłych, młodzieży i dzieci.
Pracujemy w zespole, ze świadomością oraz poszanowaniem prywatności każdego człowieka.
Do Twoich trudności podejdziemy z troską, w atmosferze dyskrecji, pełnej akceptacji i zrozumienia.... więcej »

Dodano 24 sierpnia 2021 20:18

👁 155 (0,15 dziennie)