Dodaj firmę Zaloguj się

3 lutego 2017 11:16
👁 639 (0,24 dziennie)

Mrs. Spine Fizjoterapia

Fizjoterapia

KONTAKT

Mrs. Spine Fizjoterapia

Fizjoterapia

Sobieskiego, 11
40-082 Katowice, śląskie
MAPA
O NAS

Fizjoterapia schorzeń kręgosłupa, pourazowa, rehabilitacja kobiet w ciąży i okresie połogu z bólami pleców, fizykoterapia, masaż.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Mrs. Spine Fizjoterapia Katowice
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Rehabilitacja Strzegom S.A

Przychodnia rehabilityczna w strzegomiu

Adama Mickiewicza, Strzegom (dolnośląskie)

Gabinet Rehabilitacji PRACITCAL w Strzegomiu


Gabinet Rehabilitacji PRACITCAL w Strzegomiu świadczy usługi z wykorzystaniem:
terapii manualnej, masażu klasycznego, zabiegów fizykalnych oraz kinezyterapii,

w zakresie:

1. Leczenia dolegliwości bólowych:

- kręgosłupa – MANUALNE NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA!

- stawów kończyn dolnych, górnych

- mięśni, ścięgien, więzadeł, pochodzenia nerwowego... więcej »

Dodano 29 grudnia 2015 20:06

👁 1292 (0,43 dziennie)

Ortopedika Gdańsk

Ortopedika Gdańsk - konsultacja ortopedyczna, rehabilitacja, USG

ul. Hemara 17, Gdańsk (pomorskie)

Szukasz najlepszej kliniki ortopedycznej w Gdańsku? Ortopedika to centrum medyczne, specjalizujące się właśnie w medycynie sportowej, ortopedii, urazach narządu ruchu oraz rehabilitacji pourazowej. Kompleksowa opieka i trafna diagnoza to nasz znak rozpoznawczy. Na miejscu chętnie wykonamy od razu USG barku, kolana czy też kostki. W naszym centrum otrzymasz należytą opiekę medyczną, gdzie również zajmiemy się Twoim schorzeniem.ul. Hemara 17 80-280 Gdańsk 58 760 15 08 gd@ortopedika.pl gdansk.o ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2018 16:19

👁 542 (0,27 dziennie)

WPRehabilitacja

Gabinet fizjoterapii

Aleja Wojska Polskiego 40b, Pruszków (mazowieckie)

WPRehabilitacja to renomowany gabinet fizjoterapii w Pruszkowie, dedykowany skutecznej rehabilitacji po urazach i kontuzjach. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów nie tylko wspiera w powrocie do pełnej sprawności, lecz także edukuje w zakresie profilaktyki, pomagając uniknąć ponownych urazów. Nasza specjalizacja obejmuje rehabilitację kręgosłupa, terapię neuro/logopedyczną oraz Terapię NDT Bobath, co pozwala nam kompleksowo podchodzić do różnych przypadków. Dodatkowo, oferujemy wysokiej ja ...... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 09:53

👁 32

SPORTSLAB – CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ

Racławicka 146 (wejście od ul. Jasielskiej), Warszawa (mazowieckie)

Badanie wydolnościowe jest bardzo ważnym badaniem zwłaszcza dla sportowców wytrzymałościowych a więc np. dla biegaczy czy kolarzy. Jeśli jesteś sportowcem amatorskim lub zawodowym i chcesz wykonać takie badanie, możesz wykonać je w Centrum Diagnostyki Sportowej. Centrum Diagnostyki Sportowej oferuje badania dla sportowców, plan treningowy i konsultacje u specjalistów. Jest to miejsce kompleksowego wsparcia zawodników zarówno na poziomie zawodowym jak i amatorskim- od diagnostyki, treningu, po r ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2020 11:52

👁 171 (0,12 dziennie)

Rehmedis Rehabilitacja

Al. Jerozolimskie 91, Warszawa (mazowieckie)

Rehmedis Rehabilitacja Warszawa to centrum, w którym troszczymy się o każdego pacjenta, oferując wysoką jakość usług rehabilitacyjnych i indywidualne podejście do jego potrzeb zdrowotnych. Nasz zespół doświadczonych specjalistów, wykorzystując nowoczesne metody fizjoterapii, zapewnia skuteczne leczenie schorzeń kręgosłupa, stawów i mięśni. Dzięki precyzyjnej diagnozie oraz zindywidualizowanym procedurom terapeutycznym, Rehmedis zapewnia pacjentom szybką poprawę zdrowia oraz pełny powrót do aktyw ...... więcej »

Dodano 14 marca 2024 00:37

👁 21

Zen Med Okulistyka

Przychodnia Okulistyczna

9/1 Lechicka, Koszalin, Koszalin (zachodniopomorskie)

Przychodnia Zen Med Okulistyka oferuje kompleksową opiekę medyczną i diagnostykę wad wzroku. Placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt najlepszej jakości. Diagnostykę prowadzi lekarz z wieloletnią praktyką i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Oferujemy także kompleksową, dopasowaną do potrzeb pacjenta rehabilitację wzroku.... więcej »

Dodano 30 stycznia 2023 13:56

👁 67

Centrum Medyczne Judyta

Pruszkowska 52, Raszyn, Pruszków (mazowieckie)

Centrum medyczne CM Judyta to szeroka paleta usług medycznych. Placówkę te stanowią 2 przychodnie medyczne ulokowane w 2 miejscach w Raszynie. Oferta CM Judyta to: poradnie specjalistyczne, poradnia POZ, świadczenia domowe, szczepienia, rehabilitacja, diagnostyka, badania laboratoryjne. Placówka dysponuje 52 specjalistami. W ofercie jest także medycyna pracy a także programy zdrowotne. Centrum istnieje od 1997 r. i od tamtej pory sukcesywnie poszerza swoją ofertę. Przychodnia zapewnia wysoką jak ...... więcej »

Dodano 19 lutego 2021 11:57

👁 176 (0,15 dziennie)

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa

Lwówecka 18, Jelenia Góra (dolnośląskie)

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa znajduje się w Jeleniej Górze. Jest to nowoczesna instytucja oferująca kształcenie na studiach magisterskich na kierunku fizjoterapia i pielęgniarstwo, inżynierskich na kierunku edukacja techniczno-informatyczna, a także licencjackich na kierunkach dietetyka, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, filologia angielska i germańska, pedagogika, pielęgniarstwo i wychowanie fizyczne. Szkoła dysponuje specjalistycznym zapleczem dydaktycznym oraz laboratoryjnym, stud ...... więcej »

Dodano 27 września 2021 10:11
Aktualizacja 27 września 2021 10:12

👁 313 (0,33 dziennie)

Evital Rehabilitacja

Rudnickiego 3a lok 16 H, Warszawa (mazowieckie)

Evital Rehabilitacja to placówka rehabilitacyjna o szerokim spektrum działania, skupiająca wyspecjalizowanych terapeutów, którzy korzystają z innowacyjnych metod pracy.
W gabinecie Evital prowadzone są zajęcia fizjoterapeutyczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, masaże, terapia na obrzęki, fizjoterapia onkologiczna i estetyczna. Dodatkowo w placówce można skorzystać z porady wykwalifikowanego dietetyka klinicznego, dobrać odpowiednie wkładki ortopedyczne oraz medyczną odzież kompresyjną firm ...... więcej »

Dodano 13 stycznia 2020 13:33

👁 245 (0,16 dziennie)

Body Move

Ludwika Rydygiera 19/Lok U17, Warszawa (mazowieckie)

W BodyMove Warszawa, każdego pacjenta traktujemy jako odrębny przypadek, co stanowi kluczowy element naszego podejścia do opieki medycznej. Jeśli szukasz miejsca, gdzie otrzymasz kompleksową pomoc na najwyższym światowym poziomie, a jednocześnie możesz liczyć na empatię i zrozumienie, to jesteś we właściwym miejscu. Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dziedzinie fizjoterapii i rehabilitacji, ciągle pozostając na bieżąco z nowościami w dziedzinie medycyny, by zapewnić naszym pacjentom najwyższą ...... więcej »

Dodano 25 września 2023 15:48

👁 25