Dodaj firmę Zaloguj się

14 marca 2020 05:17
👁 181 (0,12 dziennie)

"GOMED" sp. z o. o.

KONTAKT
MAPA
O NAS

GOMED to poradnia medyczna z Pszczyny, w której każdy chory ma możliwość liczyć na fachową pomoc. Współczesny ekwipunek, wykwalifikowana kadra, odpowiednie nastawienie do pacjentów i znacząca doza empatii - jeśli takich lekarzy Państwo szukają, GOMED jest do dyspozycji! Więcej wiadomości znajduje się na stronie.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.234.244.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
"GOMED" sp. z o. o. Pszczyna
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Humana Medica Omeda sp. z o.o.

Fabryczna 39, Białystok (podlaskie)

Humana Medica OMEDA to prywatna klinika w Białymstoku specjalizująca się w endoskopii przewodu pokarmowego. Wśród usług znajdują się gastroskopia, kolonoskopia, polipektomia oraz test ureazowy, z możliwością wykonania badań w znieczuleniu anestezjologicznym. Wskazania do zabiegów obejmują krwawienie z przewodu pokarmowego, niewyjaśnioną niedokrwistość, podejrzenie raka jelita grubego czy choroby wrzodowe żołądka i dwunastnicy. Przygotowanie do zabiegów wymaga diety lekkostrawnej oraz odpowiednie ...... więcej »

Dodano 27 marca 2024 07:59

👁 17

Ortopedika Gdańsk

Ortopedika Gdańsk - konsultacja ortopedyczna, rehabilitacja, USG

ul. Hemara 17, Gdańsk (pomorskie)

Szukasz najlepszej kliniki ortopedycznej w Gdańsku? Ortopedika to centrum medyczne, specjalizujące się właśnie w medycynie sportowej, ortopedii, urazach narządu ruchu oraz rehabilitacji pourazowej. Kompleksowa opieka i trafna diagnoza to nasz znak rozpoznawczy. Na miejscu chętnie wykonamy od razu USG barku, kolana czy też kostki. W naszym centrum otrzymasz należytą opiekę medyczną, gdzie również zajmiemy się Twoim schorzeniem.ul. Hemara 17 80-280 Gdańsk 58 760 15 08 gd@ortopedika.pl gdansk.o ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2018 16:19

👁 543 (0,27 dziennie)

TEN-DENT STOMATOLOGIA

Józefa Ryszki 10a, Chorzów (śląskie)

Wykwalifikowani profesjonaliści pracujący w gabinecie medycznym TEN-DENT zapewnią Tobie i Twojemu dziecku kompleksową opiekę stomatologiczną.... więcej »

Dodano 20 stycznia 2017 12:11

👁 1283 (0,48 dziennie)

Przychodnia Chirurgii Onkologicznej Białystok

Al. Tysiąclecia PP 4D, Białystok (podlaskie)

Nasi pacjenci onkologiczni bardzo cenią sobie nasze zaangażowanie w pracę i empatyczne podejście do każdej osoby. Indywidualnie traktujemy każdy przypadek, wiedząc, jak ważny jest komfort psychiczny podczas wizyty u chirurga onkologa. Białystok to miejsce, w którym znajdziesz naszą przychodnię. Pracują u nas najlepsi specjaliści, dzięki którym każda wizyta przebiegnie na jak najwyższym poziomie. Stosujemy nowoczesne urządzenia oraz metody diagnostyczne. Odwiedź nas jak najszybciej, by wyjaśnić p ...... więcej »

Dodano 30 stycznia 2019 10:19

👁 342 (0,18 dziennie)

BELLA DENT Sp. z o.o.

Żółkiewskiego 11/1, Racibórz (śląskie)

Gabinet stomatologiczny Bella Dent mieści się w Raciborzu. Jest to nowoczesna i znakomicie wyposażona placówka, która świadczy szeroki zakres usług z dziedziny stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji, medycyny estetycznej, chirurgii, implantologii, profilaktyki i protetyki. Na miejscu można też wykonać zdjęcia RTG, wybielić i wypiaskować zęby. Personel gabinetu tworzy grupa wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy specjalizujących się w przeróżnych dziedzinach stomatologii. Bella Dent ...... więcej »

Dodano 15 listopada 2021 08:54
Aktualizacja 15 listopada 2021 08:55

👁 233 (0,26 dziennie)

Gabinety lekarskie „Medicovent”

Świętokrzyska 21, Kęty (małopolskie)

Gabinety lekarskie „Medicovent” oferują swoim pacjentom skorzystanie z szerokich usług medycznych. Zapraszamy do skorzystania z usług lekarza medycyny rodzinnej oraz poradni: chirurgicznej, ortopedycznej, kardiologicznej, internistycznej, nefrologicznej, diabetologicznej, pediatrycznej i zdrowia psychicznego. Prowadzimy również gabinet fizjoterapeutyczny. Lekarze pracujący w Medicovent cechują się holistycznym podejściem, by zapewnić swoim pacjentom jak najwyższy poziom leczenia.... więcej »

Dodano 7 czerwca 2023 19:18

👁 77

SPORTSLAB – CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ

Racławicka 146 (wejście od ul. Jasielskiej), Warszawa (mazowieckie)

Badanie wydolnościowe jest bardzo ważnym badaniem zwłaszcza dla sportowców wytrzymałościowych a więc np. dla biegaczy czy kolarzy. Jeśli jesteś sportowcem amatorskim lub zawodowym i chcesz wykonać takie badanie, możesz wykonać je w Centrum Diagnostyki Sportowej. Centrum Diagnostyki Sportowej oferuje badania dla sportowców, plan treningowy i konsultacje u specjalistów. Jest to miejsce kompleksowego wsparcia zawodników zarówno na poziomie zawodowym jak i amatorskim- od diagnostyki, treningu, po r ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2020 11:52

👁 171 (0,12 dziennie)

Piosik Stomatologia Spółka z O. O. Sp. Komandytowa

Dr Piosik Stomatologia

Piątkowska 133/1, Poznań (wielkopolskie)

Nasza klinika stomatologiczna oferuje szeroki wachlarz usług dzięki nowoczesnym technologiom, głebokiej pasji, wybitnym kwalifikacjom i ogromnemu doświadczeniu naszego zespołu. Specjalizujemy się w implantologii, protetyce, ortodoncji, stomatologii ogólnej, periodontologii, cyfrowym planowaniu uśmiechu, protezach biofunkcjonalnych, implantach cyfrowych, ortodoncji alignerami, licówkach, koronach ceramicznych, mostach, odbudowie zębów, protezach, Wykorzystujemy mikroskop stomatologiczny i świadcz ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2023 05:56

👁 20

Centrum Medyczne Prokocim

Al. Adolfa Dygasińskiego 2d, Kraków (małopolskie)

Centrum Medyczne Prokocim to specjalistyczna, prywatna przychodnia lekarska, która znajduje się w Krakowie przy ul. Dygasińskiego 2d, blisko przystanku tramwajowego „Bieżanowska”. Placówka ta świadczy usługi w zakresie opieki ambulatoryjnej oraz profilaktyki. Personel medyczny Centrum Medycznego Prokocim składa się z lekarzy-specjalistów w poszczególnych dziedzinach medycyny​​.

W zakresie działalności Centrum Medycznego Prokocim znajdują się różne specjalizacje medyczne, takie jak choroby wewnę ...... więcej »

Dodano 1 listopada 2023 14:35

👁 23

„Bielawa” Lecznica weterynaryjna

Lipowa 1D, Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Lecznica weterynaryjna „Bielawa” mieści się w Konstancinie-Jeziornie w województwie mazowieckim. Poradnia funkcjonuje od przeszło 20 lat, zapewniając opiekę weterynaryjną zwierzętom domowym. Świadczy kompleksowe usługi z zakresu interny, kardiologii, stomatologii, chirurgii, dermatologii, neurologii czy ortopedii. Oferuje także pełen pakiet badań laboratoryjnych oraz diagnostycznych takich jak USG lub RTG. Co więcej, można tu nabyć specjalistyczną karmę dla zwierząt o specjalnych wymaganiach lub ...... więcej »

Dodano 19 sierpnia 2021 12:15

👁 205 (0,21 dziennie)